bugün

evet efendim...

yani şimdi söylemek istemiyorum ama bir kişi tarafından bu kadın denilen ırka seçme seçilme hakkı verildi fakat bu benim isteğimin dışında gelişen, o kimsenin geri dönmek istemediği karanlık kemalist dönemde yaşanan gelişme sonucu yasalaşan kadın erkek eşitliğinin, erk ata olan erkek için onur kırıcı olduğu gerçeğidir.

yani düşünsenize erkek savaşa gider, vurulur şehit olur gazi olur, modern zamanlarda çalışır gelir adamcağızın bir ayağını yıkamazlar ama yeri gelince varlığı yokluğu beraber çektik nidaları atmayı bilirler, gemi giderken her şey iyi olur en ufak dalgada suçlanır erkek. şimdi bu kadın denilen cani, kendinden başka hiçbir şeyi düşünmeyen ırk ile erkeğin eşit olması sizce doğal mı?

benim hayatta kabul edemediğim durumlardan biri de budur. dört dönüm bostan bütün gün yan gel yat osman hesabı evde otursunlar eşşek gibi sonra oy zamanı gelsin bilmem ne yasalarda olsun kadın erkek eşit. zamanında atatürk ve cumhuriyet yanlıları oy kaygısı sebebiyle kadınlara eşitlik verdi ama artık kalkması lazım.
benimle bir kadının oyu bir olmamalı. kafaları çalışsa boşuna atalarımız saçı uzun aklı kısa demezdi. bir tane kadın gösterin ya çok değil bir tane egoları için değil de bilim için tarih için çalışmış olsun bir tane ya...

geçti o karanlık kemalist dönem haftaya meclise çıkınca kulaklarına üfürücem bakalım ohal hengamesinde yerleştirirsek iyi.
Kafan guzelmis gule gule kullanama. Suudi deki 'Kadin insan midir' seminerinden mi geliyorsun.
Dinlerin verdiği mesaj. Troll deyip geçmeyin. Apaçık niyet bu.

Peki ne yapıyoruz? Kutsal kitapları tuvalete atıyoruz.
Yav he he.
ya bi siktir git.
hiç utanmadın mı bunu yazarken, ne saçmalıklarla uğraşıyoruz ?
(bkz: anan)
Bu kafayı yaşamak için çok uğraşıyo musunuz?
Onca rezalete göz yuman, uçan tekmeleri, dayakları, kötekleri, hakaretleri görmezden gelen, hatta savunan bir takım müsveddelerin onuru olmadığından mütevellit, kırılmaz merak etmeyiniz.
Onurlu, güzel insanlar için ise, bu konu konuşulmaz bile...
Gün geçmesin ki beyni yanan arkadaşlar ortaya çıkmasın.

Reklamın iyisi kötüsü olmaz diyip kendilerini ön plana atan şahıslar artık bitin. Eksilemekten sıkıldık.
Bu tip başlık açanların neden üyelikleri iptal edilmiyor?
Sen de git ahlak polisinin olduğu ülkelerde yaşa. Ordaki bi kadın da seni polise şikayet etsin bana baktı diye bak bakalım ne oluyor?
Onurun kırılmaz ama ne ceza verirler bilemiyorum.
Bize bir Atatürk değil 10 Atatürk lazımmış ki ülke normale dönsün, kadın erkek eşitliğini iliklerimize kadar hissedelim.
Her türlü baskı kadınların üzerindeyken kanun ve hukuk önünde hakların kullanımında eşitlik olunca onurları kırılıyormuş bak sen yaa!!!
daha çok kadını sinirlendirdiği ortaya çıktığı için çoğu erkekçe doğrulanmıştır.
görsel
(bkz: troll olucam derken orospu çocuğu olmak)