bugün

şüphesiz kadınların bile hak vereceği durumdur. kahkaha atan kadınlar ne bileyim, dilim varmıyor ama sanki namussuz gibi gözüküyorlar.
(bkz: yobaz)

(bkz: bağnaz)

palu ailesi üyesi de olabilir.
Her erkeğin onay vereceği olay. Evet.
(bkz: ok)
Vallahi ya ortalık bi şenlensin. Herkes çok gergin.

Edit: 2 dk önce gülmeli yazdığına eminim. Ya da.. bilmiyorum.
o zaman garanti cem yılmaz izlememeli. evet.
Buna bile şu an kahkaha attım.
ne yapacak. bıyık altından mı gülsün ki ?
Herkes kahkaha atarak gülmeli. Bir insanın gülmesinden rahatsız olacak kadar kötü kalpli olmayalım gülelim güldürelim. Ayrıca (bkz: ben gülürsem herkes gülür)
Namus kavramını kadının kahkahasına kadar indirgeyen dalyarakları ciddiye almayın. Bu zihniyetin zeka seviyesi herkesçe malum zaten.
Kim demişse halt etmiş cümlesidir.
Kahkaha, en sevimli insani eylemdir.
Kadın, erkek, genç, yaşlı, çocuk çoluk herkese yakışır.

Kadını fanusa kapatma derdiyle yanıp kavrulan, bıyık altı sırıtan, kimi komikli eril zihniyete ait bir görüştür.
Tabii ki Kim takar yalova kaymakamını ... Tabii ki it ürür, kervan yürür.
Kahkaha atabilmek çok güzel, sen de gelsene!
Buna siz mi karar veriyorsunuz? Her halta olduğu gibi buna da karışın. istediğiniz kadar kudurun, boş yapın. isteyen istediği her şeyi yapar ve üstelik bunun cinsiyeti de olmaz.
görsel
Kahkaha atarız ayıp derler atmayız nemrut suratlı derler atmıyorum kahkaha felan.
ahahahahahahaahaahahaaaaa!!!
Her şeyin abartılısı bana itici geliyor, bunun kadını erkeği yok.
Fakat neşeli bir insan olmak ve neşeli sohbetler elbette güzel şeylerdir.
Neden? Kadın dediğimiz yemek yapmalı, misafir ağırlamalı, çocuk doğurmalı, kadınlık yapmalı...
Ama kahkahayla gülmemeli öyle mi?
21. Yüzyıl.
Hahahahahahahahaha
görsel
Şu görseli akla getirir.
Ahmaktır, çokta şaapmayın.
Yarılarak, anırarak gülmeli evet. Lakin mutluluk sahibi, bir çok düşmanın kem gözlerine pandik atabilir efenim
Zırva önermedir.

Çok da güzel güleriz, gülüyoruz.
Katılıyorum, kahkaha şeklinde gülmek itici ve görgü kurallarına aykırıdır.
zaten kadın dediğin çocuk doğurup çocuğuna bakmalı, ev işleri yapmalı ve yanında kocası olmadan dışarı çıkmamalıdır. anca böyle rahatlar bu tipler.
Kadın dediğin ,erkek dediğin ile başlayan cümlelerden kurtulmalıyız artık insanları bir kalıba sokmaktan vazgeçmeliyiz..
'ay hoşt be' denilesi fikir beyanı. kadınların kahkaha atarak gülmediği, eğlenemediği yerlerde birbirinize kerkiniyorsunuz lan çükücükler. hahaha. kadınları bu şekil kısıtlayan insanlar, aslında kadınları en fazla isteyen erkekler oluyor genelde. çünkü kadının kahkası bile onu tahrik etmek için yeterli, e bu acizliğinin farkında olan çükücükte kadından nefret ediyor, kısıtlıyor, sözlü ve fiziksel şiddet uyguluyor vesaire vesaire. çükücüklere takılıp, kahkahalarınızı, kikirdemelerinizi eksik etmeyin siz.