bugün

hep ortalarda erkeğin gözünün önünde oluyorlar genelde. çakallar sizi.
Valla ben mağarama çekilip, mümkün oldukça defetmeye çalışıyorum.
Yengeç burcuysa ağlar. Mutluluktan.
nerden bilim amk. ben erkek tarafıyım.
https://clyp.it/ucp5gv2x
aşkı reddetmeye çalışırlar.

not:bir tahmin.
Zaten ilgilendiğini belli eder fakat şu soru oluşur acaba arkadaşcamı yaklaşıyor yoksa oda hoşlandımı bunu anlamak için bir süre bakışmalar gülüşmeler gibi saçma ama işe yarar taktikler vardır ama dikkat hoşlantı olayını uzatırsanız bu iş arkadaşlığa doğru yönelir bu yüzden flört olayı hızlı olmalı.
Önce onu kendi kafasında bir kalıbın içine sokar. Çünkü aşıktır ve aşık olduğu adamın kendi doğrularına göre mükemmel olmasını ister. Ondan sonra o adamı değiştirmeye çalışır. Eğer adam da asiksa değişmek için elinden geleni yapar. Cidden değiştiğini düşünüp, düşündürebilir bile. Ondan sonra mevsimler geçer, kışlar biter yazlar olur, yazlar biter yapraklar sararır. Kadın bir bakar sevdiği adam artık sevdiği adam değil. Kendisi, kendisi değil. Değiştirmeye çalışırken yok etmiş uğruna saçlarını kestirdiği adamı. Kadın üzülür, kadın kızar, kadın gider. Sen der, sen benim sevdiğim adam değilsin artık. O erkek de anlatamaz derdini. Değismemi isteyen sendin diyemez. Dinletemez. Kadın gider, adam değiştiği ile kalır. Mesela yıldızları sevmeyi asla bırakamaz.

Sürç-i lisan ettiysek affola.
Ağlar. Küçük bi tartışmada bile ağlar. Sizi biçare bırakır.
Etrafında daireler çizilmesine izin verir.
Her şeyi. But little little.
Dogal davranamazlar kasilirlar. Bu evrede de muhtemelen karsi tarafa itici gelmeye baslarlar. Sonra ask acisi falan.
mümkünsüzse kaçar, bir ihtimalse her yolu dener. kızlar ne yapar bilmiyorum.
kadın aşıksa aşkı için her şeyi yapar bence ne yapamayacağına kafa yormak gerek.
Onu bunu bilmem de çok feci kıskanır. Nokta.
görsel

aşık olduğu kimse izin verdiği nispette her koşulda yanında olur. içindeki kocaman şefkat kadını büyütür. insanlar tarafından yanlış kabul edilse bile dahi hayatının tam merkezine onu koymak, etrafında dolanmak ister. aşk belki de karşı tarafa gönüllü teslim olma durumudur.
sevgilisini terkeder aşık olduğu adama gider aşkı bitene kadar da onun yanında kalır.
Ben direkt belli ederim.

Bakın söylerim değil belli ederim.

Kızlar sakın geri adım atıp sevdiğinizi başkasına kaptirmayin. Bu yolla hep karşılık buldum.

Ayrıca hayat aptal saptal egoyla gururla vakit kaybetme lüksü tanımayacak kadar kısa. Bundan en iyi 80 yıl sonra kemiklerinizin esamesi okunmayacak.

Ha olumsuz tepki verir istemez falan napalim cani sağolsun medeni olmak lazim. Zorla güzellik olmaz.

Kendinize güvenin gerisi gelecektir.
Memeleri dikelir diyolla.
ilginç ama Kendine olan ilgisi daha da artar.

Oysa biz erkekler, henuz daha kadinsılaşmamış, sert, ciddi ve artik nadir olan erkekler. Gitgide Kendimizden uzaklaşırız.
söylenen ve yazılanlara kulak asmadan kendiniz görün size aşık kadının nelere muktedir olduğunu.
görsel
Ben saplantılı bir piçe dönüşüyorum.
herşeyi yapar ama herşeyi. bu insanın kendi karakteriyle de alakalıdır tabi. eğer egosu yüksek biriyse karşı tarafı bekler. yok alçakgönüllü biriyse bu sefer de kendini feda eder. her fedakarlıkta bulunur. egosu yüksek değilim , alçakgönüllülük de bir yere kadar. ben hayatta mantığı seçtim. bu kimi zaman mutlu etsede aşkı seçseydi dediğim zamanlar oluyor.
Kısa süre içinde saplantı haline getirir karşı tarafı ve elbet tabi istediğini almadığında daha çok aşık olduğunu sanar.Ne kadar çok aşık olduğunu sansa da çoğu zaman aşığım dediği kişiye sadece saplantılıdır.