bugün

Kaşındıkça bir tarafları Atatürk e ve yaptıklarına karşı laf deme cesareti olan kimi kendi gibilerin üstad dediği ölen bir bunak.
zebanisi bol olsun.
rahmetullahi aleyh.
bir deliden çok daha fazlası üst düzey bir deli raporlu 4 den fazla raporu var aklı olsa mal mal fesle mi dolaşırdı sahi deli deliyi görünce sopasını saklarmış ya o yüzden kendisi tayip ve damadı beratla iyi anlaşırdı. deli deliyle anlaşamayacaksa kiminle anlaşacak.
görsel
görsel

Çok iyi keriz silkelerdi.
Geberip gitti
ilk defa bir işe yaradı ve gübre oldu.
görsel

görsel
Ben cok sempatik buluyordum, ali nesinin dedigi seye katiliyorum, kadir misirlioglu ulkemizin bir rengidir. Tarihciligine laf eden buyursun kendi yazdigi kitabi cikarsin, bir hukuk profesorunun yazdigi bir kitabin daha ilk sayfasinda 7 tane yanlis anlama, popodan uydurma, carpitma seklinde hata bulmustum, dusunun daha ilk sayfada 7 tane hata... Kadir beyin hicbir kitabini okumadim ama soylevlerinden kisimlari dinledigim kadariyla begenirsin begenmezsin okudugu yada duydugu seyleri kendi bakis acisiyla aktariyor. Herkes ataturk milliyetciligini ideoloji olarak secmek zorunda degil, onun milliyeti osmanliydi, ideolojiside osmanlicilikti. Ataturkten nefret ediyorum cunki beni muzelik etti, tarihin sayfalarina gomdu diye haykirisini hala gulumseyerek hatirliyorum. Topragin bol olsun son osmanli...
görsel
bir insan şu deli maraş dondurmacısına güzelleme yapacak kadar nasıl boş olur akıl alması mümkün değil.
Diyabete bağlı zayıflayan bağışıklık sisteminin kanda enfeksiyona, bunun da çoklu organ yetmezliğine yol açması nedeniyle cartayı çektiği söyleniyor.

Ki bence türkiye cumhuriyetine ve kurucu değerlerine olan kininden beyni yemiş bir bunaktı bu kadar hasetten nalı dikti.
adamın hası ham maddesi tarihçimizdir. evet. hatta net ötesi...
vatansever- milliyetçi- atatürkçü bir büyük türk düşünürüdür. şimdi sen düşün kadir !..
allah'ın konuşturduğu adamdı.

vallahi biz ondan hiç eğri bir laf duymadık.

o ne söylediyse çıktı.
Annesi pontus rum cemiyetinin gece eğlencelerinde konsomasyon hizmeti veriyormuş. Babası da eğlenceye gelenlerin eline kolonya döküyormuş.
fesli-kravatlı bir şebektir. üzerinde konuşmaya değmez.
geldi gene tipini sktigi....
allah rahmet eylesin.

cennetmekan üstadımızdır. evet.
Ben onu tarihi eminönü balıkçısındaki kayıkçı sanıyordum.
Değil miymiş?
1960'ların başından bir kare, yer istanbul Üniversitesi.

Kadir Mısıroğlu ile eşi Aynur Mısıroğlu.

görsel
fesli bir adet deli.
şu söze nazır bir ömür yaşamış büyük üstad.

biz ondan razıyız mevlam da razıdır inşallah.
görsel
Türkiye'de ünlü rum tarihçisi.

https://galeri.uludagsozluk.com/r/2007708/+
Süper tarihçidir ve Müslümanın önde gidenidir.

Öyle ki peygamberin torunlarının haksız ve baği olduğunu ama Ebu Süfyan'ın döllerinim haklı olduğunu söylemiştir. Ayrıca Selahaddin eyyubi'ye de sövmüştür.

Ahirette peygamberden şefaat isterken de aynısını söyler artık.

"kişi sevdiği ile beraberdir" hadisi uyarınca, bunu sevenlerin akıbeti de kendisininki gibi olur elbette.
Mezarda inşallah attığı iftiraların,yediği kul haklarinin cezasini inim inim cekiyordur