bugün

dogru söylemesi. belgelerle itiraz edemeyince linç edelim bari diyorlar.

aslinda onun soylediklerini tastik eden onlarca tarihçi var
Yunanların manda ve himayesine hasret duyduğu için sevmiyorum.
yalancı ve iftiracı olması.
Yalan tarihi inkar edip doğruları konuşması.
ingiliz ajanı olması.
vatan hainleri sevilmez nefret edilir. bu bizim ülkemizde de böyle nijeryada da böyle papua yeni ginede de böyle.
o kadar açık ortadaki sormaya bile gerek yok böyle bir soru. keşke yunan kazansaydı diyen bu şarlatan, kendi ağzı ile beyan etti vatan haini olduğunu,
Hadsizliğidir.
Had bilip nezaketi elden bırakmadan görüş beyan etmek erdemdir!
benim değerlerime; atalarıma ve vatanıma, cumhuriyetime deli zırhı ile küfürler hakaret etmesidir.

cehaletle beslenen de kendini alim sanırmış e besleyenler de yine bunu alim sanırmış yani neresinden tutsanız cehalet ve nefret var.!
ben bu ülke için en yakın arkadaşlarımı şehit/gazi verdim dedem kurtuluş savaşında ben kuzey ırak operasyonunda kan akıttım.
saygı duyup duymaması umrumda değil ama benim değerlerime nefret kusan bunu misli olarak alır.!
toprağı beton olsun..
Jet fadıl gibi Almancıları dolandırması, müslüman geçinip boğazda içkili restoran işletmesi ve yalan yanlış, dalyarak dalyarak konuşması.
yalancı ve küfürcü olması.
Söyledi tek bir lafın boş olmadığı kanıtlı delilli ispatlı olması. Adamanin anlattıklarında birtane yalan yanlış bulamadıkları için itibarsizlaştirmaya çalışıyorlar. Cahiller inanıyor. Zaten aklı olan adam varsayımlar değil adamın dediklerini belgeyle itiraz edin dediğinde kimsenin sesi çıkmıyor.
Nikolaos Trikupis' in torunu olmasından dolayı kıskançlığım.
biz ona halk arasında ibnelik olsun deriz. evet..
Cahil cüheyla olması.
bir adam dese ki "senin ölmüş olan babanı ben ağrı dağında gördüm ağrı dağının tepesinde 3 metre havada uçuyor ve havada göbek atıyordu" bu söz kabil değildir.
bu adam meczuptur dersin gülersin acırsın ona.

ama bir adam hanımının nerde olduğunu bilmediğin bir zamanda "senin hanımını falanca otele yanında bir adamla girerken gördüm" işte bunlar da vesikaları" diyip fotoğraflarını önüne atsa
"ne diyorsun ulan dersin, sinirlenirsin kavga çıkarırsın" çünkü bu söz kabildir.

üstada saldırmaları bu sebeptendir.
deli raporuna güvenip atatürke hakaret etmesi.

elimde belgeler var deyip, tüm belgesinin

o rıza nur denen adamın yadıklarından

ibaret olması.

rıza nur un dediğine inanacaksak

halifeliğin iptali için tbmm ye önerge vermiş.

niye fesli bunu da anlatmıyor.
Kamalistlere ahmak demesi. Ataturku seven benim cenazeme gelmesin demesi gibi gibi. Bu ve bugunun gibi seyler kemalistleri cildirtiyor.
Saldırgan bir dil kullanması.

Çokta kaale almamak lazım.

Çünkü, günümüzde aklı olmayan, ancak fikri olan yığınlar var.
Kendisinin Atatürk'e olan nefretidir. Başka bir Sebebi yok.

Nazarımda başka bir değeri de yok.
mısır gevreği sevmemek..
Bunların kanaat öderleri açlımda apo din ve devlet işlerinde feto ecdadın tarihinde fes kafa
Ama sorsanız en büyük vatanseverlik bunlarda.
Hain, karaktersiz, haysiyetsiz olması. Yetmez mi?
Şu açıklamalarıdır.
(bkz: keşke yunan galip gelseydi)
(bkz: selahattin eyyubi hayvandır)
(bkz: mel un fevzi çakmak)
(bkz: mehmet akif sersemin tekidir)
(bkz: saat 9 u 5 geçe kenefe gidin)
(bkz: bop türkiye için bir nimettir)
shakespeare'in aslında şeyh pir olduğunu iddia etmesidir.
demek ki sonuç olarak neymiş; dondurmacı saçmalayan bir insanmış, saçmalayan insanlara tahammülü olmayan biri başka bir sebebe ihtiyaç duymadan bence gayet güzel nefret edebilir.
güncel Önemli Başlıklar