kolonya sürerek katılabilecegim etkinlik.sayilmaz mı la?dua ve ibadet ile geçirmek bence daha iyi ama, yine de siz bilirsiniz.
hak olan mescide meyhane neyler.

ota boka sinir yapan kindar gençliği rahatsız edecek eylemdir.
alabilirsiniz. dünyadaki bütün gavurlarda o gece alkol alıyor
müslümanlar ise ibadet ediyor
aramızda o kadar fark olsun.
niye ayrıca etkinlik düzenlendiğini anlayamadık. iç kardeşim istiyorsan kadir gecesinde de, berat kandilinde de, bayram sabahı da..

ama damara basma. bak ben o kadar inançsızım ki' nin altını çizme. artistlik yapma.*
"Beni dövdüler abi dediğinde pezevenklerin elinden gittim aldım." Ama kaşınmayın. Bir daha almam.
aslında müslümanların sizin gibi iflahı na-mümkün zındıklar için sevindiği durumdur. çünkü yaptığınız eylem cehennem ateşini hakiki manada körükleyicidir. siz burada bu kutsallarla alay ettiğinizden cehennemde yandığınızda elbette cennetlik müminlerde sizinle son ve okkalı bir alayı gerçekleştirecektir. mahşerde görüşürüz sizinle.
kadir gecesi duam

"büyük allahım, bu a.ına kodğumun cahillerini ve yobazlarını, senin adını kullanarak her türlü insanlıktan nasbini almamış olan bu anasını s..ktiğimin düşüncesini bizden def et.

kahvede ayakkabasının arkasını basan adamı bu meclisten çıkart yaraaabbbi.

Suriye filistin ve boko haram ın acı çektirdiği halkları kurtar yaraabbiii.

bu a.mına kodğumun ak itlerini ya cehaletten kurtar ya da türkiye yi hayır hayır dünyayı bu pe.evenklerden kurtar allahım.

amin.
bir tane müslümanın fevrileşmemiş, sinirlenmemiş, üstüne "bize ne kardeş" demiş olmasına rağmen, "nodon moslomonloro rohotsoz odoyor" ateist klişeleriyle doldurulan yazar sıçmığı.
başlığın trolleme amaçlı olarak açıldığı belli.

fakat benim asıl anlamadığım nokta şu;

"inanmıyorsun bari saygın olsun!!!"

abi bu ne saçma bir mantıktır. adamın kimseye zararı yoksa, bizim kutsalımız olan kadir gecesinde de, miraç kandilinde de içer. bana saygı duymak zorunda değil, üstelik benim kutsalım olan bir günde kendisini alkol orucuna sokmak zorunda hiç değil. her koyun kendi bacağından asılır.

veganlar size gelip, "biz hayvansal gıda tüketmiyoruz, bize saygı duyun, bizim bugün kutsal günümüz, siz de et süt yumurta tüketemezsiniz" dese, naparsınız? ben söyliyim mi? o veganın anasını siker, onun etini yersiniz amına koyim.

biraz cool olun, orucunuzu kendinize tutun, kimse size saygı amacıyla, kendi nefsine kement vurmak zorunda değil.
Özellikle denemem ama ben içerken üzerine kadir gecesi denk gelirse bilemem diyerek pasif agresif olarak katıldığım etkinlik.
alkol; kadir gecesinden de, allahtan da, muhammetten de önce vardı. muhtemelen dinlerden sonra da olacak. o halde içiyoruz.
Akıl olmasa neylesin sakal,
Dağlara düşürür çakal.

Mınıza koyim.
bakın beraber alkol alabilirsiniz, beraber eş/sevgili değiştirme oyunu oynayabilirsiniz, esrar/eroin/kokain alıp geberebilirsiniz bunlar bizi ilgilendirmiyor. bunu kadir gecesinde de yapmanız bizi ilgilendirmiyor. zira kadir gecesi sizin için bir anlam ifade etmiyor. bizi ilgilendiren kısım bu orospu çocukluğunu dün neden yapmadığınız? be amk evlatları dün neden böyle bir başlık açmadınız?
4 kadir gecesidir yaptığım etkinlik şarap gazoz etkinliği
(bkz: welcome to kadir gecesi alcohol party)
neden bu kadar tepki aldığını anlamadığım etkinlik. arada üç beş kişi katılıyorum demiş. çoğu da troll zaten. aralarında troll olmayan bir sürü nonteist de zaten saçma olduğunu söylemiş. sanki milyonlarca katılım olmuş dünyaya yayılmış gibi tepki gösteriyor millet.
Etkinliği başlatan kişi; ateş seni çağırıyoooo
Boğazında kalsın o alkoller.
Not:Lafım içene değil reklam yapan şovmenlere.
Bütün bir sene allahın ve meleklerin lanetine maruz kalmaya sebep olacak etkinliktir.
Beyler cehennem size sıcak bakıyor Yanmayı seviyorsanız iki fazla için.
biz camideyiz aga bekleriz.
içtikleri şişerleri de günün sonunda götlerine soktukları etkinlik.
Evet hacı bugün iÇtim yeminle iyi hissediyorum amk.
"Etkinliğiniz batsın" denilmesi gereken etkinlik.
Kadir bizim kapıcıdır. Az önce ikişer bira aldırdım, beraber içiyoruz kadirim'le.
Cin içtim simdi de extra içerek katıldığım etkinlik.