bugün

islam dinine göre kutsal bir günde, kamuya açık alanlarda alkol alma etkinliği.

inancın yok, saygın olsun.
Gerçek ateizm bu değil.
Cehenneme odun lazım demi ama.
Sonra neden Radiohead saldırısı oluyor yha diye ağlayan yazarların etkinliğidir.
herkesin kendi seçeneği olan etkinliktir. alkol almak dinimizce zaten günah ha kadir gecesi almışsın ha normal bir gecede bence farkı yok günah zaten günah. evet.
inançsız biri için diğer günlerde içmekten bir farkı yoktur. Asıl her gün içen birinin sadece bu gün mübarek gün diyerek içmemesi garip olurdu. Sonuçta allah seni biliyor medet ummaya gerek yok.
içen hep bahane ararmis derler ya. icmek için Kadir gecesini bekleme sabahtan baslasaydinn.
Her gece aldığım için beni ilgilendirmeyen kadir.
Bu eylemin neyinden deli oluyonuz anlamiyorum amk? Adamlarin su tur olaylara girmesine gotunuzle gulmeniz gerek cunku bu tur bir eylemi ancak turkiyede bulunan ateistler yapar. Cunk bunlar ateizmi sekil olsun diye kullanan beyinlerini kullanmaktan aciz tipler.

Mideniz patlayana kadar icin, bir sisede benim icin icin.
hemen yapacagim sey. dolapta vodka ve sarap var zaten.
Ne istersen iç bu müslümanları bağlamaz. Sadece gönlümüzü dağlar. Yanmanı istemeyiz.
"Keşke toprak olsaydım bana hesap sorulmasaydı" diyeceğiniz gün çok yakındır.

Nasıl bir islam düşmanlığıdır bu ayrıca müslümanlara zarar veremeyeceğiniz sadece kendinize zararı olacak olan etkinliktir.
Kadir gecesi alkol al kıyamet günü de pişmiş etlerini alkolle yersin.
iç kardeş yanarken fazla masraf çıkarmamış olursun. Bize ne dedirten başlıktır.
Hadi islama saygınız yok, ülkede yaşanan olaylara saygınız olsun. O kadar şehit verdik siz meydanlarda kutlama yapın. Sizede bu yakışır.
ateistların aslında o kadar da ateist olmadığını gösteren hadisedir.

antiteisttirler aslında. hayatlarını teistler ne yaparsa tersini yapıp onlara karşı çıkmaya çalışarak harcarlar. ellerinden bi bok gelmeyince de böyle acizliklere başvururlar.

ayrıca;

içiniz efendiler içiniz; aksırıncaya, tıksırıncaya kadar içiniz.
Al senin alacagin alkolun yine sana zarari var beni enterese eder mi yooo.

Bi musluman olarak tavsan daga kusmus dagin haberi olmamis.
Eline ilk defa bira alıp 50 tane selfie çekinen ergenlerle aynı tripteler. Bu ülkenin ateistinde sike sürülecek akıl yok.
Gerizekalı ergenlerin etkinliğidir..hemen saldırma pembe götlü,bende agnostiğim..ama şu işi özellikle yapacak olan insan ya 15 16 yaşlarındadır yada Cidden Beyin olarak o yaşlara kadar gelişmiştir..ulan yarın gece özellikle içince nolcak,neyin hazzını duycaksın bre andaval..haa bakarsın yarın gece bende içerim,ama bu sırf Kadir gecesi olduğu için,müslümanlara kıllık olsun diye değil sırf Canım istediği için olacak..Kadir gecesini önemsememek ayrı,o günde sırf piçlik olsun diye sokakta içmek ayrıdır benim beyinsiz kardeşim,bunun ayrımına bi var..
Param olsa da hergün içsem...
görsel
Cheers!
farkında olmadan islamı hayatlarının merkezine oturtmuş çakma agnostik(!) çakma deist(!) beyanından ileriye gidemeyecek yazar başlığıdır.
koca bir islam alemi için önem teşkil eden bu uhrevi günde ayrıca bir eylemde bulunmanız bile olayın ciddiyetine anlam ihtiva eder.
ahh ah nerde o eski atayizler...
Doğumgünüme denk gelmesi neden ile aslında yapabileceğim ama yapmaayacağım eylem.
iyi de bizene, git ne zaman ne istiyorsan iç, her koyun kendi bacağından asılacağından hiç de umrumda olmayacak.