bugün

(bkz: zaman dili)

editleselim guzelleselim : yilin gazetecilik olayiydi. bunu yarin sabah seda sayan programinda konu bile edebilir. *
yakında ülkemizin ezilen kadınlarından dem vuracak, ahu hala meriç'i seviyor mu sorunsalını sözlüğe taşıyacak, tülin-caner repliklerini bizlerle paylaşacak ve en sonunda seda sayan'ın programından "uludağsözlükteki herkezi öpüyorum." şeklinde bizi selamlayacak yazarları önümüze çıkartabilecek güruh.
(bkz: ben izlemiyorum)
(bkz: sadece sözlük için malzeme topluyorum) *
(bkz: zap yaparken gözüme takıldıydı) *
malzeme çıkarmak için turnayı gözünden vuran yazardır.
en asil duygunun insanıdır o. o bir gözlemci, o bir olası deli. ruhunu şeytana satmaktır bu. * *
alternatif eğlence arayışları içerisindeki yazardır. arkadaşlarına anlatacak eğlenceli malzeme toplamaktadır veya gerçekten de korkulan olmuş ve ruhunu bu çılgın programlara emanet etmiştir. çok fena.
(bkz: bayan sözlük yazarıdır).
yapacak bir şey bulamayan sözlük yazarının haklı isyanıdır.
muhtemelen çok olan sözlük yazarıdır.

ben mesela bir dönem esra erol la izdivac'ın müptelasıydım. aylarca evden çıkmamıştım bir nevi depresyonda sayılırdım. sabaha karşı tekrarı yayınlanıyordu programın. bende izliyordum. neden mi bilmiyorum. ama bir rutin haline gelmişti. o saate kadar film izliyordum , sonra da onu izleyip uyuyordum. eğer yargılarınız ve tercihleriniz
bir dönem gümlemişse, panzehiri olabiliyor tam aksi şeyler. evet bu mümkün.
sıkıntıdandır o sıkıntıdan.. *
Şimdi burada isim verip kimseyi rencide etmek istemem ama baş harfi tengir ve erecto olan bir takım yazarlardır.
izlemiyorum ama sözlükte takılırken arkada bir ses kaynağı olsun diye açarım arada efendim. Hatta şuan gelinim mutfakta var.

görsel
güncel Önemli Başlıklar