bugün

eşine sevgilisine ve kendisine ihanet eden kadın olur.
kadın aldatırsa orospu olur, erkek aldatırsa çapkın olur derler buda böyle bir denyo sözdür.
buda böyle bir denyo söz falan değildir, budizm'i kurandır.
(benzer şekilde müslümanın kitabı da kısaca kur'an'dır!)
nirvana'ya ermiş, ununu elemiş, eleğini asmış olandır. * ya da *

tanım: fill in the blanks
erkegin namussuzu capkin bayanin namussuzu orospu
erkek aldatılmış olur.kadın mutlu olur.
erkeğin aldatmasından bir farkı olmayan durumdur. karşı tarafın azcık zekası varsa ilişkinin bitmesiyle sonuçlarnır.
eğer ilk ise, ikincisi için heyecanlanıp fırsat kollayacağı kesindir.

(bkz: aldatmayı alışkanlık haline getirmek)
(bkz: aldatildiginizi anlamanin yollari)
Önce pişmanlık duyar sonra bunu alışkanlık haline getirir.
olmamasi gerekendir ne erkek nede kadin.
cirkindir.
10 yıl önce türkiye de bir sosyal medya platformuna üye idim.

bu üyeliğim 2-3 yıl sürmüştü.

ilgilendiğim yaş aralığı 39-45 di ve bu yaş aralığından ev hanımından, öğretmene, doktordan, eczacıya, polisinden, diğer devlet memurlarına kadar pek çok kadın ile tanıştım.

bunların;
bir çoğu evliyim,
bir çoğu boşandim,
bir çoğu evli ama boşandım,
bir çoğu da boşanmak üzereyim diyordu.

ortak özellikleri ne idi biliyor musunuz. bu kadınlar kendilerini evde bir koltuk gibi, bir masa gibi bir eşya olarak görülmesinden, lazım olduğunda kullanılmasından rahatsızdılar.

cinsellikte çok iyi olmayanı da vardı, yeni evlenmiş gibi perdeleri kapatıp karanlıkta cinselliği yaşayanı da vardı.

öyle herkesin sandığı gibi cinselliğe açlık yok, aksine sakin ve huzurlu bir sohbete, bazen manasız ama güzel tatlı bir kahkahaya ihtiyaçları vardı.

kimisi cinsellik olmadan sarılıp uyumanın özlemini arıyordu, kimisi sırf eşya olduğu için değil, kadın olduğu için önemsenmek istiyordu.

çok azı eşi ile olan tatsız cinsel hayatları sebebi ile başka bir erkeği tercih etmişti.

özeti mi?

kadınlar sadece erkeklerin ihtiyaç duyduğu an sikip kenara koyacağı eşya değil.

erkek olarak bunu gördüğünüz an o kadınlar sizi boynuzlamayacaktır, emin olun.
Anlamak imkansıza yakındır.
"öyle herkesin sandığı gibi cinselliğe açlık yok, aksine sakin ve huzurlu bir sohbete, bazen manasız ama güzel tatlı bir kahkahaya ihtiyaçları vardı.

kimisi cinsellik olmadan sarılıp uyumanın özlemini arıyordu, kimisi sırf eşya olduğu için değil, kadın olduğu için önemsenmek istiyordu.

çok azı eşi ile olan tatsız cinsel hayatları sebebi ile başka bir erkeği tercih etmişti."

Ben de buna hak veriyorum.
ilgisiz kalmamaları ve önemsiz hissetmemeleri gerekiyor. Olay sadece cinsellik vb değil.

Benim de kısmen fikrim bu.
Tabiki bu sadece aldatanların belirli bir kısmı.

Herkes aldatır ya da bu sebeple aldatır demek değil.
cümlenin maksudu bir ama rivayet muhtelif.
kadınlar öyledir, kadınlar şöyledir falan deyip üç buçuk milyar kadar sayısı olan bir cinsiyeti nasıl genelleyebiliyorsunuz, aklınıza hayranım...
Hicbir mazeret, aldatmanın kılıfı olamaz ve olmamali. Madem mutlu değilsin kadın, erkek farketmez edebinle boşanır, sonra istediğin hayatı yaşarsın. olay bu kadar açık, net ve basit. Kimse orospuluguna veya pezevenkligine, lütfen kılıf uydurmasin.
Engin tecrübelerini bizimle paylaştığın için teşekkür ederiz. Çok afedersin ama bize ne girdiğin buruşmuş ve kalitesiz ilişkilerinden yaptığın gözlemden.
Hiç şakasız tiksindiriyorsunuz her şeyden
Üzülmeyin, spor gibi düşünün. Asdf.
puff bullshit . bu guzellemeler sikti, egitimsiz kultursuz insanlara mahkum olmaktan daha korkunc bir sey olamaz. ve su aldatma olaylarindan toplumsal cikarimlar yapmazsaniz cok iyi olacak.
Çok kolay pipi bulur.
Kadının bir eşya olarak görülmesinden kaynaklı aldatmasını haklı bulanları görünce şaşırmadım değil açıkçası. Bu olayda kadın veya erkek farketmiyor, sizi eşya olarak gören bir partneriniz var ise kendinizi daha fazla değersizleştirmeden o ortamdan bir an evvel uzaklaşmanız en doğrusudur. Erkek için de aynı durum geçerlidir. Eğer gün geldi ve sevginiz bitti diyelim, en doğru hareket boşanmaktır/ayrılmaktır. Diğer türlü ilişkide tahammülsüzlüklerin baş göstermesi kaçınılmazdır. Bu duruma katlanan bireyler var ise de emin olun kendilerine bile itiraf etmekte zorlandıkları nedenlerden dolayıdır. Nedir bunlar; ya çocukları vardır ya ekonomik olarak bağımsız değildir ya da yaşam şartlarındaki azalmadan kaynaklı… dünyada otoriter dayatmacı aile yapısı olmasa zaten başka şeyler konuşuyor olurduk…
erkeğin aldatması gibi kötüdür.
Bu işin hakkı şu arkadaş.

Sen bir kızı arzuladığın için istedin o kız da seni arzuladığı için kabul etti evlendiniz.

insan nüfusunun yüzde 50'si erkek yüzde 50'si kadın. Bir kişiye bir kişi düşüyor.

Sen o bir kişiyi seçtin ve bitti.

Gayet adil bir alışveriş.

Bundan sonrasında yan çizmek şerefsizlik. Açılırsa kesinlikle pişman olacağınız hayatın özü olan kilidi taktınız kendinize adam olun o kilidi açmayın başınızı belaya burnunuzu boka sokmayın.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar