bugün

çok güzeldir, çok zekidir fakat kaba konuşur, hor görmemek lazım. o da düzelir. ama düzelmeyecek şeyler vardır. adam olmamak gibi, içi fesat olan insanlar misal, bunlar kibar olsa kaç yazar.
ağzının orta yerine sıçılası kızdır. halbuki kız denince kibar, alımlı, dünya tatlısı bayanlar akla gelir.
samimi olayım derken itici olmuş kızdır. bir kadında ilk başta zerafet olmalı olmadığı yerde samimiyet olsa ne yarar.
iyidir hoştur anlaşılmaya ihtiyacı olan kızdır. canım cicim ay vay demeyi bilmediği için yadırganır. zannedilir ki hödük bu hayır alakası yok kendileri nacizane kişilikleri içinde kırılgandır duyguları vardır.sevilesi yaratıklardır.abartmamak koşuluyla...
testesteron hormonuna karşı sürtünme kuvveti katsayısını arttırabilecek kızdır.
vektörel olarak yönü aşağı doğrudur.
çüksüz osman.
ağzı bozuk kızdır. hoştur sevimlidir. yalan mı?
herkesin bildiği kızlardan değildir. "kızlar narindir,onlar küfür etmez,sıçmaz,osurmaz" diyen zihniyetlerin aksine küfür de eder,kaba da konuşur kimse de buna karışamazdır efendim.
kendini şaşırmış, yapmacık konuşma ve hareketlere bürünmüş kızdansa, kaba saba konuşan, samimi olduğu için tercih edilendir.
Büyük ihtimalle abisi olan kızdır. Ayrıca ciciş ciciş takılan bebek taklidi yapan kızdan binbir kat iyidir.
geçen gün kötü geçmiş bir sınavın akabinde konuşurken birden küfürler etmeye başlayan, görünüşte çıtı pıtı bir kız olan sınıf arkadaşımdır kendisi. "ay kusura bakma küfür ettim ama" filan dedi bana, şaşkındım ve dedim ki "olsun ya et, boşalt içini".
mırın kırın eden erkek kadar sıkıcı değildir.
mesela şu an bize bakıp ''hassiktir lan'' diyo bile olabilir. bilemeyiz.
çıkılmaz o kızla genelde zeki olurlar zaten.
çok pis laf sokarlar, genelde zeki olurlar.
(bkz: tanıyorum ben bunu)

şimdi gözlerinizi kapatıp düşünün. bir kız elinde tespih sallıyor ve bir yandanda "sen ne anlarsın tespih sallamaktan!" diyen bir çocuğa "siktir lan!" diyor. dünyanın en güzel kızı olsa çekilmez lan! *
(bkz: iğrenç)
nşa biz düzlem üzerinde hareketsiz olarak duran kaba, saba bir şekilde konuşan kişinin kız olduğu gerçeğidir.
ankara sincanda rahatça bulunabilen kızlardır.

hatta vize arefesinde sınıfta bir kızın "la hele şu notları bi verin amua goyüm" dediğini gördüm şahitlerim var oğlum.
(bkz: hay hay buyursun gelsin)
(bkz: dirty talk)