bugün

akıllı telefonlar için sınırsızca fal bakan mobil uygulama. iki fincanın bir tabağın fotoğrafını çekip yolluyorsun 5 dakikada falın cebinde.
programcı mod on;
saçmalıktan başka bir şey değildir.
böyle bir algoritma olabilir mi amuğagoyim?
programcı mod off.
Dünkü falı tutturan programdır. "Bu aralar dikkatsizsin bir eşyanı kaybedebilirsin." dedi bugün kredi kartım kayboldu.

(bkz: bozuk saatin günde 2 kere doğruyu göstermesi)
günde 3 öğün millete kahve içirten, duvardaki tabloyu bile yorumlayabilen uygulama.
Annemi geçtim anneannemin bile müptelası olduğu program.
Kendi resmimi çekip yolladım, yorumladı geri gönderdi lan. Bilgisayar otomatik olarak yorumlayıp gönderiyor, sizin gibi kerizler de yiyorlar. Ha bir de paralı versiyonu var, gönderiyorsunuz falı insan yorumluyor ama o da sanki geleceği görüyor! Halkımız gerçekten gerizekalı. Bu tabloyu gördükçe inanın çok üzülüyorum...
Az sonra yapacagim uygulama.*
tesadüf olduğunu varsayarsak eğer her defasında isabetli sallayan uygulama. şimdi bir sınava girecektim ve sınavdan yaklaşık 1 hafta önce fal baktırdım. gelen yorumda planladığım yolculuğa bir engel çıkacağını ve gideceğim yere gidemeyeceğimi söylüyordu. ki o sınav için yaklaşık 4 saatlik bir yolculuk yapmam gerekiyordu. ama ben bunu bu seyahate değilde gideceğim başka bir yola yorumladım. aklımın ucundan bile geçmedi. sonra sınav günü arabaya bindim sabah 7 de yola çıktım. yola çıktıktan yarım saat sonra arabanın uyarı göstergesi yanmaya başladı. motorda bir arıza olduğu için yola devam edemedim ve çekici çağırıp geri dönmek zorunda kaldım. sonra geçmiş fal yorumlarını okurken bir bakıyım dedim. şok oldum. bu ve bunun gibi bir çok tesadüf gerçekleşti. akıl işi değil yani. ki fal baktırma konusu uzmanlık alanımdır. 50 tl verip baktırdığım o fallar falan bile bu kadar isabetli değildi. yine de fala inanma falsız da kalma diyor. gözlerinizden öpüyorum.* Ha bu arada popişimi çektim gönderdim onu da yorumladı falan diyen arkadaşlar o sizin gerizekalılığınız.
şu sıralarda fena halde taktığım uygulama... fala inanılmaz, inanmıyorum da zaten ama kahve içince istemsiz bir şekilde fincanı kapatıp bu uygulamaya yolluyorum arkadaş..
bağımlısıyız efendim kurtulamıyoruz, kurtaramıyorlar.
Türk Kahvesi seven androikli telefona sahip bayanlar vazgeçilmez fal bakma uygulaması.
Dogrudur.
kadını erkeği bi çok ofis çalışanının favorisi olan saçma uygulama.
Ne ara kahve falı içtiğimiz bardağın resmini çekip 2 saniye içinde gelen yorumlara sevinen bir nesil olduk (bkz: eski sevgilinizin sizden daha önce sevgili yapması).
Ee tabi ki saçma bir program. Ama asıl saçmalık bu programın cidden fal baktığını düşünmektir. Her gün öğle yemeğinden sonra kahvemi içerim eğlence olsun diye bu programla da fala bakarım. Bu fala göre hareket edecek değilim maksat eğlence. Programcı bakış açısına gerek yok. Eğlenin gençler.
ayağımın fotoğrafını çekip yolladım hiç bozuntuya vermeden geleceğime dair yorum yaptı. helal olsun.
ciddi ciddi yutturan uygulama.
ciddi ciddi saplayan uygulama.
Annemin kahve içtikten sonra fincanı her açıdan çekerek en az 10 kez yolladığı uygulama. Neyse ki güncelleme gelmişte en fazla 3 kez atılabiliyormuş artık.
Kahve fincanı diye tepsi fotoğrafı çekip yolladığım uygulama. Yemedi program. Aferin.
birazdan deneyeceğim uygulama. ayıptır söylemesi türk kahvesi içiyorum da.
16 dakkadır yorumun gelmedıgı uygulama.
süper bakarım.
mübarek günde bakmaktan korktuğum şeydir.
Çok doğru söyleyen kahve falı uygulamasıdır.
görsel