bugün

hayır, o benim.

hayır, ben.
yoooohamuhadır.
hadi canımdır.

doğruysa bile bulamayacağımız gerçektir. birbirimizi kandırmayalım şimdi. niye bu kadar aylak aylak vakit geçiriyorsun arkadaşım, git yeni şarkılar bestele de biz de tüketelim.
Bir anda gerçek olduğunu sandığım durumdur. Yüzyüzeyken konuşuruz grubunun solistsi olması gerek, bir bakın güzel şarkıları vardır efendim.
evet sözlükte yazar olmasının yanı sıra adana konseri için geldiği zamanlar da kendisiyle kazım büfenin önünde karşılaştık, ayak üstü bir selamlaştık.
Yuzyuzeyken konuşuruz, herhalde bütün şarkılarını dinledim, denize kıyısı olmayan insanlar, tartışmaya açık bırakılan bır çay-altı, kısacası derinliği olan şarkılar efendim, umarım bilmeyecek olsam da nickini vs, bır ara mesajlasiriz.
burdaysa cidden tanışmayı çok isterim. şarkıları güzel sesi güzel insandır kendileri, nasıl biri olduğunu da merak etmiyor değilim.
(bkz: Kara murat benim)

Ama kaan boşnak borekcisini tanımıyorum.
tanımıyorum umrumda da değil.
Tanrılar aşkına bana da bi mesaj atsın abi buradaysa. Abi bi mezar işi var da vapur geçircez üstünden bi yardım.
Gelirken iki kilo Boşnak böreği almayacaksa uğramasın buralara.

Boşnak mantısı da olur. Yeter ki alsın buradaysa.
Allahım gerçek mi bu. Dokunabilir miyim mısralarına. Öpebilir miyim seni açık oyla...

Ama keşke kaan boşnak kim bilseydim.

Lakin elbette ki araştırmacı kişiliğim bu işin arkasını bırakmayacağıdı.
Gugıl görselde arattım. Evet evet oydu. Hoş delikanlıymış ama Yine tanımadım.
Videoları varmış, dinledim, hiç çıkaramadım ama sesi şahaneymiş.

Tek tanıdık gelen "Boşnak", boşnak ise selam toprağım demek isterim.
tamam allah kahretsin burdayım burda.
kimseye sır verilmemesi gerektiğini anladım artık be sözlük.
yorgunum ve ağrılarım var üstad.
Sanmıyorum, onun kadar güzel yazan olsa bilmez miydik.
hakkında pek iyi şeyler duymasamda, sevdiğim söz yazarı. Saygılar
evi beşiktaşyadı favorim ayrıca.
"on beş dk."yı dinlerken okuduğum başlık. buralardaysa sevgilerimizi iletebiliriz en fazla, yersiz beklentilere girmeye gerek yok. sesine, kalemine sağlık.
Lan kaan denen beyfendi egosu ve bıkkın tavırlarıyla buraya yazmayı geç iki başlık okusa fenalık geçirir.

Güzel şarkı yapar ama orası ayrı.yeteneğine saygı ,respect , bonnissima. *
(bkz: ee)
(bkz: kaan boşnak kim amk)

sikimizde olmayan durum.
(bkz: o kim)
(bkz: who the fuck is kaan boshnak)
Doğru tespittir efenim.
(bkz: yazar ne yazar ne yazmaz)
kaan boşnak'ı tanımayıp google'da arama ihtiyacı bile hissetmeyen yazarların sikinde olmayan durum.
Kaan bosnak kim ya? Ayrica bena na?

Sanki tarkan.peh.