bugün

her şey biter ile beğenimi kazanan grup. solistin ses tonu hoş.
3 şarkısı da ilk dinlemeden sonra dile dolanma özelliğine sahip ve bağımlılık yaratan cinsten. ayrıca bırak gitsin isimli şarkıları insanı oldukça gaza getiren sözlere sahip ve de müziği gerçekten mükemmel. bekleyin ve görün.*
içimden geleni yazıyorum.. bu gün burda her şey biter yalnızım ben yalnızsın sen sözüyle hoşuma giden nakarata sahip olan fakat hat safhada diye sonbulan buklenin oraya sadece boşluk doldurmak için konduğunu düşündüğüm izmirli sevilesi grup.
30 nisanda dokuz eylül üniversitesi tınaz tepe kampüsünde konserleri vardır izmirlilerin bi dinlemesini tavsiye ederim, ben gidemiyceğim için üzgünüm nabalım memleket uzak yahu.
zephyr rock fest 2009da harika bir performans sergileyen gruptur. 2 şarkıda dawnfallun solisti orçun ile harika bir düet yapmışlardır. o rezalete ve seyirciye aldırmadan sahnede coşmuşlar ve kendileri için bekleyenleri de uçurmuşlardır. helal olsundur onlara...
şu sıralar albüm hazırlıklarını tamamlamak üzere olan grup.. yeni yayın döneminde disco kralı programında da sahne alacakları duyurulur...
arka arkaya mükemmel eserler ortaya çıkaran gruptur. hala büyük bir hızla çalışmaktadırlar. dinlenmesi tavsiye edilir..
kendileri myspace'de duyurulan gap türkiye adlı yarışmaya katılmıştır. kendilerini dinleyen, seven ve dinlediğinde sevecek, sevmeyecek ve sevmeyen; ama mutlaka myspace üyesi olan ya da olmak isteyenlerin oylarını beklemektedir..

ilgilenenler http://www.myspace.com/gapturkiye adresinden ulaşıp, oy kullanabilirler..