bugün

kendisini çok iyi ifade etmiş kızdır. tebrik ettim. küçük yaşına rağmen çok güzel konuşuyor. ama konu saçma tabi, büyüyünce geçer. bizim zamanımızda nez vardı petek dinçöz vardı foolish kazanova vardı uuu beybi.
Okan bayülgen in bu videodan sonra bileklerini kestiği ajanslara düşen son haberlerden biridir efendim.

Aman ergen kız ne yaptın sen !
Yıllar sonra dönüp baktığında ben ne hatalar yapmışım deyip içlenecek ergen türüdür.
leonardo dicapriocu ablalarının yolundan gidiyordur. yamulmuyorsam bu furya ilk back street boys ile başlamış ve bildiğin bir sektör olmuştu. o zamanlardan beri var böyle bir çıtır, tüysüz oğlan sempatisi. diğer taraftan bakınca, 15 yaşında kız herhalde bruce willis'den, keanu reeves'den falan hoşlanacak değil herhalde. onlar onun babası gibi kalıyor. haliyle de o yaştaki kızlar bu justin bieber gibi homo kılıklılardan hoşlanıyor. onlar için bieber, bir erkek arkadaş figürü. insan hayaller olmadan yaşayamaz çünkü. aynadaki sivilcelerin yaralarını bastıracak bir kahraman lazım. o da bu, günlerde justin...

not: bir an haydar dümen canlandı gözümün önünde. haydar abiye sorsalar, o bunu şöyle cevaplardı: "onun biberi tatlı geliyordur". ilahi haydar abi. alem adamsın.
bunlarda büyüyecek anne olacak onların çocuklarıda böylelerine hayran olacak bu böyle büyüyerek devam edecek. rahatım aga ben görmem o kadarını en fazla 50 siksen 60 a kadar yolum var banane amk yesinler birbirlerini.