bugün

yaşına göre ufacık olan velet. çocuğu 12-13 falan sanıyordum. bir baktım 16 yaşındaymış arkadaş.
birde bizim türk halkına bak. 16 yaşında hepsi kocaman, sakallı adam. bu amerika'lılar gelişmiyor mu arkadaşım?
kısa saçın hiç yakışmadığı kızların neresine taptığını hiç anlayamadığım ve anlayamayacağım şarkıcı.
kim kardashian ı pompalayan düdük makarnası.
daha önce hiç merak edip bakmadığım, bir gün facebook'ta kafasına şişe atılan videosunu gördükten sonra "bumuymuş lan bieber?" dediğim çocuktur.
justin timberlake özentisi bir bebe.onu döverim ben çok zayıf ve çirkin.bazı slk kızlar onu beğerniyor.top olduğunun kanıtları:
1-yüz kıllarını (pembe) jiletle alıyor.pembe kız rengidir.
2-Kız gibi şarkı söylüyor ve haraket ediyor.
3-kı gibi tipi var.
4-en sevdiği renk (mor)imiş ve mor giymeyi seviyormuş.mor sevmek çok top deil ama mor giyinmek kanıttır.
ayrıca hiç yakışıklı deil. tipsiz bir çocuk.
16 yaşında olduğuna inanmadığım velet. ben onun yaşındayken annesi gibi duruyodum herhalde.*
çok sevimli ama. kız gibi suratı var gerçi sesi de öylede hadi neyse..
5 seneye kalmaz gay olur.
kim kardashian ile sadece fotoğraf çekimlerinde görüşen ve menejerleri tarafından yönetilen bebe.
başta türk ergenleri olmakla birliklte birçok türk genci tarafından taş gibi kızları götürdüğü, milyon dolarlık arabalara bindiği, krallar gibi yaşadığı için kıskanılan hatta öldürülmek istenilen genç şarkıcı. *

ayrıca, ergen türk kızları tarafından da arzulanılmaktadır kendisi.
kız görünümlü çocuk. türkiye'de olsa çoktan kız diye tecavüz etmişlerdi.
9 yaşında kız çocuğu kuzenimin hayran olduğu ve bana tanıttığı akabinde gördüğümde şaşırdığım velet.

vakti zamanında bizimde küçük ibolarımız azeri kızlarımız vardı.

(bkz: buda gelir buda geçer ağlama)
kendi yaş kitlesine şarkı söyleyen beybiii.fanlarından bıktık abicim.
http://www.facebook.com/?...en/114419211931416?ref=ts
*
etraftaki kızların bebiiii diye dolaşmasını sağlamış 94'lü. (bkz: çok saol be abi ()
kendisi hakkında olumsuz eleştiri yaptığım anda twitter'da bir anda takipçi sayımın azalmaya başladığını fark ettim.

ergenlerden kurtulmanın yolu bu olsa gerek.
usher uğruna sadece some body to love şarkısı dinlenir **
saçını dalin ile yıkadığını düşünüyorum ***
kim kardashian ile çekindiği fotoğraflar ile tekrar gündeme gelen veled-i zinadır.
kardashian gibi varlıkla birliktelik yaşayan şanslı velet .
şaka maka kim kardashian'a pompayı basıyor.
çıktığı kızdan bile daha kadınsı duran ve yolda görsem ''afedersiniz cinsiyetiniz nedir'' şeklinde abuk bir soru sormaktan bile çekinmeyeceğim, tuhaf mahlukat...
genç bir şarkıcı, sikime takmadığım kişilik.

millet neden bu kadar sikine takıyor bunu anlamış değilim. herkes tutturmuş, "bebe lan bu!", "bebe şampuanıyla yıkanıyomuş la!", "bildiğin bebe, vallahi bebe lan, kodumun ergeni!" diye gidiyor. yok bazıları, "ah elime bi geçse kemiklerini kırarım ulen!" diyor. pardon da ne yaptı bu çocuk size? bu çocuk 16 yaşında diye demedik lafı bırakmıyorsunuz. peki siz 16 yaşında kendinizi nasıl görüyordunuz acaba? kendinize "bebeyim lan ben." diyor muydunuz? kendiniz çok bir bokmuş gibi dolaşıyordunuz etrafta.
geleceğin ne kadar boktan olacağının bir göstergesidir.

şanslı mı diyorsunuz lan bu bebeye? 15 yaşında kardashian'ı affedersiniz düdüklemek mi şanstır? ergenlik abazanlığıyla herkes hayal kurar. sonra ilerleyen yıllarda normal hayatına devam eder.

15 yaşında dünya tarafından tanın, kardashian düdükle falan. böyle her şey etrafında. bu mu lan şanslı hayat? yaptığım fakir edebiyatı değildir hacı, bu çocuğu annesi parkta oynarken eve çağırmış mıdır? bu çocuk misketin ne olduğunu bilir mi? bu çocuk arkadaşlarıyla internet kafede kantır strayk oynadı mı?

hadi kardashian'ı verseler ben de dalarım da, ya bu çocuk da bok yoluna gidecek arkadaş, ona üzülüyorum.
eenie meenie diye şarkısı olan ergen.

dokunmayın lan bebeğe. eenie meenie filan diye şarkı yapıyor zaten. bizim çelik, dongi dongi diye şarkı yaptı diye burun kıvırırlarken bu bebenin "iğnii miğniii!" diye uyuz sesiyle şarkı söylemesi kanıma dokunuyor arkadaş. "iğni miğni" derken iğneyi götüne saplayacaksın kalacak öyle "iğni" diye. şebek.

lan biz de çocuk olduk ama böyle salak şarkılar bestelerken; (vardı bizim de bestelerimiz) annemle, teyzemler filan "susun be! kafamız şişti höfff!" diye diğer odaya yolluyorlardı. yani tüm yaratıcılığımız sınırlandırılmıştı. biz de sonra zaten küçük emrah şarkılarını ezberlemiştik kuzenlerimle. * "altta kalanın canı çıksın" gibi alternatif intihar yöntemleri de denediğimiz olmuştu o ara. neyse ki ufak kemik kırılmalarıyla atlatmıştık.

ama arkadaş! şu bebeğe özeniyorum bazen. isyan bile etmiyor. "shut the fuck up you mothafakaa!" diyen bi zenci bile yok etrafında. hatta düet filan yapmışlar bununla, adam yerine koyup. gördüm geçen gün tvde.

bu kadar mutlu bi ergen olur mu lan? ergen dediğin sivilceli olur. o sivilceleri patlatır, izi kalır. gerçi bu kapatıyor saçlarla filan, gözümden kaçmadı. ne diyordum? bu kadar mutlu ergen olmaz. ergen dediğin asidir, trip yapar herkese. aşk acısı çeker. genelde platoniktir zaten.

bi de şu kıçı kırığa bak. bi yanında katy perry öpüyor, bi yanda koca popo kim kardashian gelmiş... artık neler yapıyor bilemem. çeşitli dedikodular mevcut. bilemiyorum. bilmek de istemem. o görüntülerle zihnimi kirletemem.

lan o değil de çocuk eenie meenie diye şarkı yapmış para filan kazanıyor bir de. burda olsa çoktan dayağı yemişti şu tip ve şu şarkı adı altında sunduğu müsveddelerle. para filan kazanıyor. (para kazanması içime dert oldu resmen)

16 yaşındayken "eenie meenie" diye şarkı yapmayı düşünmüş olmam gerekirdi. ow shit!
vay arkadaş!!! biz küçük ibo'yu hülya avşar'ın kucağına oturtturduğumuzda çocuk psikolojisi katili oluyoruz. resul balay gibi bir dünya starını buralara taşıyoruz diye ayıplanıyoruz. küçük yaşta çocuğu bu kadar ünlü yapar, şımartırsanız bıdı bıdı diye laflar işitiyoruz. bu herif daha 16 yaşında dün gece kimi siktin diye sorsan hatırlamaz götoş. ama yook. amerika bilinçli. amerika çağdaş. sikerim lan hepsi obez. (sinirden nasıl küfür edeceğini bilemeyen yazar söylemi)

edit: ferrari'ye biniyormuş. *