bugün

Hala justin bunu söyledi sanan mallar var. Ne mal heriflersiniz mk inci trolüydü o.
Justin bieber gibi götünü instagramda paylasan, sahnesine biri biraz su döktü diye sahneyi terk eden beyin yoksununun soyledigi sozdur. Buna hayran olan aptallar düşünsün. Bir insana hayran oluyorsunuz madem değer mi onu dusunun biraz.
kendi ülkesindekiler gül koktuğu için derdim justin bieber demese ama haketmiş orospular.
asrın sazan.avi'sidir.
(bkz: justin bieber in yazdıgı tweet i silmesi)
inci sözlüğün şu ana kadarki en hayırlı komplosudur.
Stad degil miydi ora ya kokuyu nasil aldiki acaba? Hem 2 saat geç cik hem laf at. Para verenler dusunsun biletlere.
incinin belieber yok etme denemesi vol. 245892
Başarı % 60
incinin belieber yok etme denemesi vol. 245892
Başarı % 60
felaket bir sazan.avi dır. çok başarılı bir çalışma olmuş tebrik ederim.
aldığım duyumlara göre istanbul üniversitesi edebiyat fakültesinde okuyan bir incici panpanın yaptığı sazan.avi'dir. yemeyen kalmamıştır. tebrikler panpa!*
justiiiin diye götünü yırtan ergenlere müstehak çıkış helal justinime.
pazardan pazara banyo yapan yaş kesimine hitap eden sanatçı bozuntusunun söylemidir. *
biz desek laf olur. ama justin diyince!...
http://magazin.haberturk....-turk-kizlari-ter-kokuyor
inci sözlükten çıkmıştı 10 numara sazan avıdır vallaha kimden çıktıysa bu fikir allahına kurban onun.
kendisi hiç terlemeyen bir mahlukatın sözleridir. japon balığı sanki gavat. işte şimdi beni kızdırdı.
--spoiler--
ee alişen konserine gider gibi çemenli pastırmalı yumurta yiyip justin konserine giderseniz alacağınız tepki bu olur şaşırmayın.
--spoiler--
dogru bir laftir. dünyanın yarısını gezmiş biri olarak birşeydi farkettimki, her ne kadar bakım önemli olsa bile insanların ten rengi ne kadar koyu ise vücut kokularında bir o kadar ağır oluyor. sonuç olarak biz türklerin vücut kokuları bir arap, bir zenli kadar olmasa bile genede bir avrupaya, amerikalıya göre daha ağır. belkide hormonlarımız onlara göre daha aktif çalışıyordur.
sallama haber.
(bkz: ter kokuyorsunuz türk kızları/#19567897)
tamam biz deriz allahın kezbanları filan ama sen kimsin lan yavşak bizim kızlara laf atıyon? gavurun tohumu!

zaten inci sözlük tezgahıymış amk.
yeminle utandım yerin dibine girdim kızım duş alıp gitseydiniz güzel kokup gitseydiniz olmazmıydı ama ergenlerin hepsi ter kokuyo ya. castincim birde türk erkeklerini koklasa hayattan soğuyacak demek.
(bkz: sazan avi)
https://eksisozluk.com/entry/33653311 *
hemen tüm sitelerin yediği sazan.avi dir.

şaka maka inci için geliyor:

anam çoştu bunlar.