bugün

http://www.youtube.com/watch?v=Zt7F-Gt45wY

küçük atafen li ali biçim videosu.mc yaralı şişman yarmıştır.
neden bu kadar güldüğümü anlamadığım saçma video.
(bkz: yaralı şişman)
son 12 dakikadır ara vermeden izlediğim video.özellikle 2:39dan sonrası yok benim için.
komik hakikatten .
tek izlenimlik ama , tekrar izlendiğinde aynı etkiyi yaratmıyor .
eveeeeet diye bağıran teyzenin sesine bittiğim videodur.
(bkz: just dance)
çok yarıtıcı ve şükelalık olan şarkımız.*
mc doğan yaralı şişman rapçiye karşı sempati uyandıran klip.
(bkz: only hurma)
içinden bir viral çıkmasından endişe ettiğim komik video. mc doğa yarmış ortalığı.

edit: çek bakalım'ın viraliymiş. zaten belliydi bir şeylerin ters gittiği *
(bkz: rüya içinde rüya sanki inception)
uzun zamandır yayılan en sıkı video bu. cidden yardı geçti ahahahah. nakarata kadar kusursuz oturmuş sözler ve ses nakarat daha iyi olabilirmiş ama video genel olarak perfect. danslara bittim ya ahahah. benim gibin bi mj delisinden tam puan. benim için bizimlesiniz. *
so pide just pide!
büyük ihtimalle atv de yayınlanan çek bakalım isimli programın viral reklamını yapmakta. hoş olmuş ama.
etraftan gelen ''napıyor bu amk liselisi'' bakışlarıyla renklenmiş kliptir.*
yardırmış videodur.
kenarde bekleyen teyzenin tabiki biz çocuklarımızı bunun için doğurduk cevabı yardırmıştır.
son 15 dakikadır krize girmeme yol açan, just pide kısmını inatla beat it diye söylediğim video.
kesinlikle başarılı amatör bir kliptir.
Yaralı şişmanın ''rüya içinde rüya sanki inception'' cümlesini niye kulladıgını 3.kez izlediğimde anladığım şahane video.
haber saatlerinde gösteriminden sonra muhtemelen bir kaç gün daha en çok izlenecek ve face te sürekli paylaşılacak video.
gittigidiyor ve thy reklamlarından sonra sıradaki reklamımız sanırsam.

editim : (bkz: viral reklam)
mj'i hatırlatan çok komik video.
(bkz: beat it)
(bkz: just pide)
iftar sofrasında izlerken ağzımdan küçük küçük yemek kaçırdığım, gülmekten yarıldığım pek hoş olduğunu düşündüğüm şişman şeker bi video olmuş.
--spoiler--
klipteki çocuk jack blacke benziyor.
--spoiler--
yavanlığın ötesidir yok böyle bir yavanlık.