bilen bilir ki yazdığı her şeyde bir mana vardır.
<3 BU NicKALTINA da uğrayayım bari.
erecto olduğundan şüphelenilen yazar. başlıkları ve entryleri çok benziyor. doğruysa favlasın. *
ayrıca potansiyel seri katil lakabı. ' junkman strikes again ' gibi...
Gerçek erecto israil gazze savaşında öldü yerine junkman kohen geçti.
inşallah kızdır…
Nihayet dönmüş gözümün nuru.

Hoş geldin...

Evet
Sevdiğim yazar Kardeşim erecto dur, hoşgelmiştir, galiba nickini değiştirmiş.
antika eserler satan SAhaftır.

sahahahaf.
Fanatik fenerli troll bir panpayı hatalı biçimde desteklemesini içim acıyarak seyretsem de çok sevmeye devam ettiğim yazar. Hepimiz hatalıyız o da bazen hata yapıyor işte.
'' al panpa '' demek istediğim yazar.

görsel
göle yoğurt çalıp maya yapan yuvzır...
(#46911993) ile “ lie to me mi panpa ? “ demek istediğim üstat yazar.
on ikinci nesil çaylak.

yine cahil insanlara uydu sanırım.
Neden çaylak olduğu merak edilen yuvvziiirr.

Hakikaten, kendi aleminde entry girip, sozlugu eğlendiriyor. O kadar saçmalık varken hakikaten enteresan.

Evet
sırf farklı takımı tuttuğu ve kendi takımını sevmediği için bir başka yazara düşman olup onun nick başlığı galerisine kötü niyetli, tahrik edici, şımarıkça fotoğraflar ekleyen tipler çaylak olmazken çaylak olması üzüntü yaratmış yazardır.
Sözlük modları erecto 'yu neden çaylak yapıyorsunuz, bu adama kişisel garezinizmi var, sözlüğü zaten halihazırda 30 adam zor çeviriyoruz birde üstüne çaylak oluyoruz, erecto' nun ne zararı varda adamı ikide bir çaylak yapıyorsunuz, sol frame akmıyor zaten sözlükte ayıp birşey. Adamın çaylaklığını kaldırın.
size 24 saat süre. derhal bu yanlıştan geri dönün ve erecto'nun çaylaklığını kaldırın.

yoksa olacaklardan siz sorumlu olursunuz, uyarmadı demeyin...
kavede bir sessizlik hakim bugün. neden diye soruştururkene çaylak olduğunu öğrendim.

bu saçmalıktan bir an önce vazgeçilmeli, herkes evine dönmeli. hurdacı'ya özgürlük.
Canımdır. Geri gelmiş. Hoş gelmiş.

Evet
Erecto kardeşim gelmiş ya,Hoşgelmiştir.
bana yarın bitiyor çaylaklık dedi ben de dışarı çıktım. Allah affetsin, kandırıldık...
Kimsenin cesaret edemediği biçimde dağınık ve karmaşık alanlardan kanıt bulup katil enseleme konusunda ün yapmış bir nypd cinayet masası dedektifinin lakabı. Brooklyn’ de italyan eşiyle oturur. New york knicks maçlarını kaçırmaz. Uzun şiirler yazıp okur. Kafa adamdır.
Dosttur. Adamdır. Candır.

Net
rahmetli kuku bey amcadan yadigar kalan bir miras...