bugün

ikinci filmi çekiliyor diye okumustum. Robin Williams yok ama umarım güzel bir eser ortaya çıkar.
ilk defa çocuklarımla seyrettiğim fantastik film. robin williams olmasa seyredilmezdi.

(bkz: yakında çocukları sözlükte yazar olacak yazarlar)
çocukluğumuzun efsane filmlerindendir. içimden bir kez daha izlemek geldi. Sonraları çizgi filmi de yapılmıştı.
Filmdeki en sevdiğim sahne oyuncakçı dükkanının talan edilmesiydi.

Kardeşimle biz olsak hangi oyuncakları çalardık diye plan yapardık.
adını görünce beni çocukluğuma götüren filmdir.
90' lar çocuklarının unutulmaz fantastik filmi.
"Hababam sınıfı serisi" gibidir bende, her zaman sızlanmadan izlerim. Tabi ki robin Williams sayesinde.
izleyen her çocuğun o fantastik masaüstü oyununa heves ettiği filmdir.
2017 yılında yeniden vizyona gireceği söylenen fantastik film.
devamında pek çok çakması çekilen ama hiçbiri orijinalinin yerini tutmayan film.
(bkz: allah rahmet eylesin) robie Williams.
Zarlı bir oyun var yol alıp finishe adım adım ilerleniyor ama film olunca her zar atış sonrası varılan noktada yazan gerçek oluyor ha en önemlisi sağ çıkmak için çabalamak lazım robim williamsda o evin yillar önce oyunu ilk açan karakteri oyunda sıkışmış macerası fena değil filmler ne olsa atmasyondur nihayetinde.
çocukken çok izlenen çizgi film. filmdeki maymunlardan da epey korkmuştum. güzeldi lan o zamanlar. yeni film büyük ihtimal görsel efekt kirliliği olabilir.
güya robin williams'ın anısına devam filmi çekilen yapım. oyuncu kadrosu ne kadar mükemmel olsa da içinde robin williams yoksa ben ona devam filmi demem. ha, en azından filmi reboot yapmıyorlar. konusu farklı.

karen gillan
dwayne johnson
jack black
nick jonas
kevin hart

aslında, filmde nick jonas yerine tom holland olacakmıştı. ama tom holland'a marvel piyangosu vurdu.
Olsada izlesem hala cok severim. Kac kere izledim saymadim daha kac kere izlerim bilmiyorum ama seviyorum.
her ihtimale karşı indirip pc de depoladığım 150 filmden biridir..
Çocukluğumun filmi ve çizgi filmi. Hangi yıldayız biz?
küçükken babamla bir kaç kez izlediğim film. pazar sabahları da western filmleri izletirdi ama abime göre daha az beğendiğimi söyleyebilirim.
Cok kucukken izlemistim. Hayal meyal hatirliyorken birden aklima geldi ve yeniden izledim.
Cocuklugumdaki kadar agzim açık izlemediysemde
Isin doğrusu zaten filmin çoğunu animsamadigim için keyifle izledim.
Bilmecelerden tırstırtan filmdir. Ben bu yüzden bilgi içerikli oyun oynamadım bir ara. Hey gidi günler hey.
çizgi filmi vardı eskiden. hiç kaçırmazdım. ilk filmi de kaçırmadım. bu seferki de fena olmamış gibi. kadro şahane. ama gönlümüzdeki perish hep Williams olacak.
izlediğim en güzel filmdi küçükken. kendimi hep o ormanda hayal ederdim. gerçi beni yerlerdi hemen.
yeniden vizyona giren efsane. black ve rock da başrollerde. e çok sevdiğim nebula da öyle. izlenmez de ne yapılır...
çocukluğum, anılarım... şimdi de kendi çocuğumu götürmem lazım bu filme. jumanji'deki hayatta kalma savaşı (tabii altta gizli olan) hiçbir filmde yoktur. bir oyun, ama sıradan bir oyun değil asla.
Bu filmin monopoly tarzında bir oyunu var mı bilemiyorum ama muhakkak olmalı artık. yeter
Klasik diyebilir miyiz bu film için?

Çocukluğunu 90larda yaşamış her gencin bilinç altına yer etmiş olabilir.. ilk izlediğimde çok etkilenştim..
90’lı yılların efsanevi filmi.

Nostalji niyetine yemek yerken açtım izledim. Az önce bitirdim. Müthiş sıcak bir film bir kere. Bu sıcaklıkta en büyük pay rahmetli Robin Williams’ın. Sanırım yeni versiyonu da çekilmiş. Ama 1995 yılındaki filmin şu an bize komik gelen görsel efektlerini bile seviyorum. Bir alkış da polis rolündeki abimize. O da Harika oynamış.
güncel Önemli Başlıklar