bugün

doctor who nun 5. sezonunda yol arkadaşını canlandıran güzel oyuncu.

görsel

görsel

görsel
yeni serideki yancılar arasında en güzeldir. üstüne üstlük son derece zekidir ve doktor'un son uzay balinasının beyin ölümüne neden olmasını durdurmuştur.

matt smith'in neden olduğu görüntü kirliliğine (çok iyi oyuncu o ayrı) karşı bire birdir.

(bkz: seviyorum ama kimi)
(bkz: en tatlı birisini)
(bkz: nasıl anlatayım sana)
(bkz: ilk harflerine baksana)
sanırım yalnızca türkiye'de değil britanya'da da çok sevilmiş olacak ki doctor who'nun noel özel bölümünde bu yıl çok ünlü bir konuk aktris yerine kendisini göreceğiz.

(bkz: amy pond)
doctor who'da ilk görünmesi 5. mevsimde olmamıştır.

izlerken farketmemiştim ama 4. mevsimin 2. bölümü olan the fires of pompeii'de kahin*i canlandırmış.

seni görmeyen gözlerime sıçayım!
s04, e02 de şu şekilde görünür biz kullarına;

http://images2.fanpop.com...illan-8284497-800-600.jpg
inanılmaz seksi doctor who companion'ı. şu ana kadarki en seksi (muhtemelen tek seksi) companion'dır. 87 doğumlu taş gibi hatun yani.
iskoçya'dan çıkmış en güzel şey.
kızıl saçlı afet. kimse kızıllığından bahsetmemiş enteresan. bunun gibiler yüzünden kızıl saçlılara saplantım olacak ondan korkuyorum.*
(bkz: bu insansa ben neyim) denilesi kadındır. ayrıca mini eteğin üzerin de en güzel durduğu bayandır.

doctor who nun özel bölümü olan uzay ve zaman da uzay bölümün de rory nin kabloları yere düşürmesi, doktorun rory ye sinirlenmesi ve nasıl düşürdün ki bunu demesi üzerine, amy nin;

senin cam zeminin*, rory nin ve benim mini eteğim arasın da.

gerçekten izlenmesi gereken bir bölümdür. 5 dk falandır ama sırf o sahneyi izlemek isteyenler için mükemmeldir.*
(bkz: kadın fantezisi)
Britanya'nın son zamanlarda televizyonda izlediği en güzel şeylerden biridir. Moda anlayışı da bir o kadar mükemmeldir. Ayrıca saç rengi ve ten rengi harikadır, uyumludur, fazlasıyla iskoçtur.
david tennant yok christopher eccleston yok billie piper yok ne var lan it diyen bana matt smith'in tüm iticiliğine ve gıcıklığna rağmen doctor who izleten işte bu dedirten güzel insan.
Eski manken.
shirley manson ile birlikte, acaba bunlar seçmece mi yoksa başkaları da var mıdır diye bi iskoçya turu attırma nedeni.
doctor who dan ayrılmamasını istediğimi oyuncu.moffata burdan saygılarımı iletiyorum,içinde esen miktardan sevgiyle beraber.
conanda gerçek yüzünü gördüğümüz, keşke amy pond olarak kalsaydı hep, asla karen gillan olarak karşımıza çıkmasaydı dediğimiz oyuncu.

çünkü karizmatik amy ponddan sonra, salak gülüşlü-aptal bakışlı karen hiç çekilememiş, hatta kanal değiştirilmiştir.
Bu şekerlikle sana matt yakışmadı karen gillan. sen nasıl taşsın karen gillan. david tennantla kendisini bir doctor who bölümünde görürsem çok mutlu olacağım oyuncu.
kızıl saçlı hatunlarda görülen güzelliğe sahip hatun. daş la. evet.
bugün 25. yaşını kutlamakta olan taş ötesi iskoç dilber.
500. entry'mi ona sakladığım kadın. hayallerimin kadını. bakarken şaşkınlık, kınama ve merak duygularını yansıtan gözlerin mi, turuncudan kızıla çalan, hiçbir çakma kızılda görmediğim saçların mı, iki kaşının arasındaki o küçük yara izi mi, yoksa herbiri farklı güzellikte olan çillerin mi beni sana bağladı bilemiyorum. sırf sen ölme diye doctor who'nun 5. sezon 5. bölümünü izleyemedim.
güzelliği abartılan, niye milletin bu kadar hasta olduğunu bi' anlayamadığım doctor'un yol arkadaşı. çok bilmişliği ayrı bi' gıcıktır.

gerçek hayatta kendisi sürekli heyecanlıdır, sürekli zıplaya zıplaya kahkaha atar, hiperaktif görünmüştür. nedendir bilinmez herşeye hunharca yarılmaktadır.
doctor who'dan ayrılmıştır. keşke kalsaydı daha biraz.
doctor who nun bu zamana kadarki en güzel yol arkadaşıdır. güzel olması bir yana rolüne en çok oturan yol arkadaşıydı. karakterini inanılmaz gerçekçi oynuyordu. ama her karakter gibi malesef o da gitti. en azından 2 sezon daha durabilirdi diye düşünüyorum. yerini zor doldururlar.
--spoiler--
'' ben onu hep seveceğim ama o hep benden biraz daha uzaklaşacak. ''
--spoiler--

ayrıntılardan anlaşılacağı üzere doctor who' ya aşık amelia' yı canlandırmış güzel aktris. keşke kalsaydı dizide. yüzü çok güzeldir özellikle. doctor who' nun bir bölümünde de bacaklarının güzelliğine atıfta bulunulmuştu.
bacaklarina saygi duydugum melek. o ne bacaktir ve o ne guzel coraplardir. beybi.
doctor who'nun gelmiş geçmiş en güzel yancısı... özellikle de o göğe uzanan bacaklarla...

http://r2d3.net/2013/06/22/karen-gillan/