bugün

malasef fısıltıları kulağa gelen haberler arasında.
yaklaşık 6-7 yıl gibi bir süre dile kolay bence insanın kıçında kıllar ağarır valla arkdaşım emeğine sağlık diyorum.

http://sozluk.haberself.com/h/1803/
ek olarak
(bkz: #20395857)
dikkatle izliyoruz. o giderse zall da gider.
(bkz: diren july4th)
(bkz: onun vedası)
(bkz: kızımız olacaktı)
(bkz: gitme)
"dile kolay" olması lazım.
(bkz: hayırlısı be gülüm)

moderasyon için kara bir gündür. böyle değerli bir adamın moderatörlüğü bırakması beni üzmüş durumda.
#occuppy july4th. eger boyle birsey var ise bir veda konusmasinda bulunup aramizdan ayrilsin. hem gittiginden kisa bir sure sonra yeni bir trollumuz dogarsa kaynagini bilmis oluruz. swh.
olmayacak durumdur. türkiye'de koltuk bırakmak kolay mı ancak kovulmak gerek. evet.
yalan deyin uleyn. tek yakışıklı o kalmıştı o da giderse terk ederim sözlüğü. *
(bkz: ağlarım ama)

diğer moderatörler kızgın basmışlar eksiyi. *
Temmuz 4 geçtiği için inanmadığım durumdur. Bırakacak olsa 4 temmuzu geçirmezdi.
milletin, halkın şiir yazmasına yol açmıştır:
görsel
july4th nin kulaktan dolma haberlere yanıt vermesi gerekiyor. burdaysam burdayım. gidiyorsan gidiyorum . avalon'un buranın en iyisi ise en iyisi olduğunu açıklaması bu ay çıktığı koltuktan inmesini rica ediyorum. biz alıştık avalonun istatistiklerde ilk sırada olduğuna kukla nın okunmadan şukalendığına ezber bozmayın ag. ne öyle 1 nci sıraya geçmişsin gözüm bozulmuştur bir daha baktım . aynı şey ag.
kuzeni tarafından çıkarılar dedikodudur. kendisi yapmaz öyle şeyler. evet. *
"yaşlanmıştı zaten, entrileri okuyamıyordu" diyerek üzülmediğimi belli ettiğim durumdur.
kars'ın digor ilçesinde büyük bir üzüntü ile karşılanan karardır.
yine çıldır'ın sesi gazetesinde bu konuya geniş bir yer ayrılmıştır.
uludag sözlük'ün 3 dönem üstüste moderatörlük yapılamaz kuralı gereği alınmış karar olsa gerektir.
kaliteli insanların kalitesiz bir ortamı terk etmesidir. Normal.
"july4th zaten hiçbir zaman ikinci adam olmayı kabullenememişti."
july4th nickini kullanan moderatörün moderatörlük görevinden ayrılması durumu. aldığı tepkilere bakılırsa iyi bir moderatörmüş kendisi.

gitmesiyle beraber "darısı tüm modların başına dediğim olay." şeklinde girdiğim entriyi silen modlar çoğalacaktır.

(bkz: siktirin gidin la) ve ayrıca;

darısı tüm modların başına dediğim olay.
(bkz: faiz lobisi)
(bkz: benim entry silmeyen moderatör bacılarımı dövdüler)
olaylara son noktayı koydu sanırım .;

görsel

şimdi biraz daha yakından bakalım.

görsel
sözlük haber olarak peşinde olunan durum. dedikoduların gün geçtikçe daha da gerçek bir tabana yayıldığı duyumlarımız devam ediyor. gelişmeleri paylaşacağız.
(bkz: şimdi sen gidiyorsun ya herkes sana benzeyecek)
twitter'a kadar düşmüş haber. evet.
gitmeyen toptur. *