bugün

internet üzerinden köpek, kedi, kuş, balık, kemirgen ve sürüngen için mama, oyuncak, vitamin vs satışı yapan çok güzel bir site.
müşteri hizmeti anlayışları inanılmaz. birkaç defa kaplumbağam için yem siparişi verdim, her defasında da adım adım telefonla arayıp bilgilendirdiler. hatta bir keresinde cumartesi sipariş verip, pazar elime ulaşmasını istemiştim. telefon açıp kargoların pazar günü çalışmadığını, ürünlerin istediğim gün elimde olmayacağını söylediler ve özür dilediler. bu da yetmezmiş gibi gönderdikleri kutuya vitamin atmışlar hediye olarak. nasıl insan bunlar anlamadım.
internet üzerinden satış yapan süper pet market. izmir'de en büyük pet shoplarda bulamadığım çeşitliliği yarı hatta çeyrek fiyatına buldum. üzerine bir günde kargo elimde oldu, ürünler bekleğimin çok üstünde kalitede çıktı, örneğin bir boyun tasması sipariş etmiştim, internet sitesinden ve fiyatından (8 lira) bu kadar güzel bir şey çıkacağını tahmin etmemiştim, iki adet mama kabı siparişim yanlış olarak geldi, daha doğrusu seçtiğim desende gelmedi, müşteri hizmetlerini aradım, pek çok sitenin aksine, yollayın, kargoyu alıcı ödemeli yapın dediler, ki en büyük internet sitelerinde bile iadelerde kargo ücretini müşteri öderken hiç bir kargo ödemeden iade ettim, yetmezmiş gibi ertesi gün sipariş etmiş olduğum mama kapları da doğru desenlerde elime ulaştı. bir de hakikaten çok işe yarar hediyeler koyuyorlar yanına, mesela luna'ya iki tane diş fırçası yollamışlar, tam da diş fırçası da alsam mı diye düşünüyorken. ha bir de çok güzel paketleme yapıyorlar, mama kabı gibi kırılması kolay olmayan bir şeyi bile köpüklü şeylerle paketlemişler, hakikaten nasıl insan bunlar, anlamadım ben de. *
siteden çıkınca alışveriş sepetinin silinmesi dışında şimdilik olumsuz bir taraflarını görmedim. fiyatları gayet makul.

edit: ''ürünleri favori listeme ekle'' diyerek bu dertten kurtulma şansımız var.
çarşamba sabah 5'te verdiğim siparişi cuma sabah 8'de istanbul'dan erzurum'a ulaştıran şahane bir şey...
--spoiler--
Merhaba,

Juen olarak, 1989 yılının Ocak ayında kapılarımızı açtığımızda amacımız, işimizi en iyi şekilde yapmaktı. Bu nedenle her zaman çabamız, minik dostlarımızı sağlıklı tutabilmek adına yapabileceklerimizi araştırmak ve geliştirmek yönünde oldu. Şimdi ise 21 yıllık bilgi ve deneyimlerimizi teknoloji ile birleştirerek, dostlarımıza çağdaş hizmet sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Yıllardır iyi hizmet vermek için yaptığımız çabalarımıza bir yenisini daha ekledik. Minik dostlarımızın dünyalarıyla ilgili bilgi ve deneyimlerimizi sizlerle paylaştığımız http://www.juen.com.tr sayfalarından sonra Juen Pet Marketi 'de sizler için internet ortamına taşıdık.

Juen Pet Market'de, renkli görüntüleri ve ayrıntılı ürün tanımları ile 6 ana kategori ve 67 alt kategoride binlerce ürünü sizlerin beğenisine sunduk. Bunun yanısıra 200 m2 üzerine kurulu parakende mağazamız da içerdiği binlerce ürünle birlikte hizmetinize sunulmuştur.

Size Juen garantisiyle en kısa sürede ulaştırılacak olan siparişleriniz için her türlü istek ve şikayetinizi iletebileceğiniz "Müşteri Hizmetleri" birimimizi de aynı anda hizmete geçirerek sizlere, bugün de en iyisini sunmayı amaçladık.

Juen olarak, işimizi en iyi şekilde yapmak için gösterdiğimiz çabalarımız yarında devam edecek...

Saygılarımızla
--spoiler--
perşembe 00:05 civarında verdiğim bir siparişi, cuma 15:00'de getirmişliği olan pet shop. ayrıca müşteri hizmetleri de çok iyi. bir şey sorunca arıyorlar falan...
mubişim için akşam 4 de sipariş ettiğim malzemeleri ertesi gün elime ulaştırmaları bir kenara, herr üründe istisnasız petshoplardakinin 3/1 fiyatına satıp beni şok ediyorlar. örneğin petshoptan aldığımız en uyduruk marka 500gr kuş kumunu 5 liraya almış iken bu siteden en kaliteli markanın 2kgluk kuş kumunu 9 liraya aldık... avispreyi petler 18 e satıyolar bunlar 5,90 a mı ne... ayrıca bol çeşit var çok güzel valla harika herkese tavsiye ederim.
güvenilir bir site. birçok ürünü oldukça ucuza bulmak mümkün. ayrıca çok hızlı şekilde elinize ulaştırıyorlar. bir kez acil olması sebebiyle petshoptan paraket yemi almak zorunda kaldım. burada 5 lira olan yeme tam 9 lira bayıldım. yanında aldığım diğer ürünler üzerinden çaktıkları da cabasıydı. bu yüzden bundan sonra bu siteden şaşmam. he bir de her alışverişte bir hediye yolluyorlar. hiç şaşmadı bugüne kadar. ya gaga taşı ya da başka küçük bir şey atıyorlar.
Fiyatları gerçekten çok ucuz olan ve müşteri memnuniyetine önem veren pet shop sitesi. Evcil hayvanlar için sınırsız ürün var. Kendilerine yolladığım mesajı 5 dakika içinde cevaplandırdılar. Başarılar diliyorum.
dükkanlarına gittim bugün, levent metrosundan inince az biraz yürüyorsun.
çok temiz, çok çeşitli ve çok ucuz.
10 numara 5 yıldız verdim, herkese de tavsiye ediyorum.
birbirinden güzel ve nazik kızların çalıştığı, akvaryumcuların %90'ının kazıkçı olduğu türkiye'de çok hesaplı ve işini çok düzgün yapan bi yer. bugün uğradım yine yem falan aldım..