lig tv'nin an itibariyle duyurduğu transfer haberidir.

http://ligtv.com.tr/?r=1&hid=85076
Renault clio yu çağrıştıran oyuncu neler yapacak görecez.
doğruysa bir adnan sezgin başarısı(!) dahadır. lig tv'nin haberine göre orta sahanın solunda ofansif oynuyor. o mevkide oynayan arda turan, harry kewell hatta hakan balta gibi oyuncular varken ne skime transfer ediliyor anlamıyorum. kafayı yedim yiyeceğim. la oğlum şu önlibero, forvet, stoper ve kaleci alsanıza. hala gidiyorsunuz abidik gubidik adamlar alıyorsunuz.

not: bu transfer doğruysa skeyim transfer politikanızı. bu adamdanda stoper yaratmaya çalışın. hiçbir futbolcuyu kendi mevkisinde oynatmayın.
(bkz: o kim lan)
doğru olduğu taktirde clio vs q7 geyiklerine malzeme olacak futbolcu.
galatasaray'ı bu sene şampiyon yapacak sol kanat oyuncusudur.

iddaya bile giriyorum. kaybedersem isteyenin götünü bile dürterim. o kadar kesin.
önlibero, forvet, stoper, sağbek ve kaleci ihtiyaçlarımız varken ne tikime aldığımızı anlayamadığım sol açık transferidir. forma'yı giyince destekleriz o ayrı.
gerçi bazılarının dediine göre sol iç'te de oynuyormuş. ayhan'nın oynamaya çalıştığı yerde.
bu arada kendisi lig'de çok varlık gösteremese de avrupa kupalarında çok daha başarılı olmaktaymış. inşallah gelecek sene avrupa kupalarına gidememe riskimiz olduğunu kendisine söylemezler.
orta sahanın göbeğine en az 3 tane ''futbolcu'' sıfatında adam alınmadıktan sonra, o kanada lionel messi alınsa yalan olur.

galatasaray a.ş. sponsorluğunda kültür tanıtım ve tatil programı devam ediyor..
2008 uefa şampiyonlar ligi cluj-as roma maçında maçın adamı olmuştur. 27 yaşında arjantin uyruklu 1,76 boyundadır.
Galatasarayın Colin Kazım dan sonraki transfer bombasıdır.
Bu transferle galatasaray quaresma, guti, almedia ve simao transferlerini gölgede bırakmıştır.
yeter adnan polat yeter demek istiyorum...
kalesi kevgir,defansı yolgeçen hanı,ortasahanın göbeği 2 pas yapmaktan aciz,sol açıkta arda gibi bir yıldızı ve transfer komitesinde adnan sezgin olduğu göze alınırsa tam yerinde bir transferdir.
kaleye,defansa,ortasahaya adam almayın amnkym.olum adnan sen malmısın lan.yahu bu adamı doktora falan gönderin bu adam akli dengesini yitirmiş.transfer yapılması gereken en son yere transfer yapıyor anlayamıyorum.gerizekalı bu çocuk dur bakayım valla gerizekalı.
(bkz: juan emmanuel culio)

not: kaynak kirliliği olmaması adına futbolcunun kendi başlığı altında incelenmesi gereken transfer.
varılan anlaşmaya göre oyuncunun s.c.s fotbal club cfr 1907 cluj s.a. 'ya 2.000.000 euro, oyuncuya ise 2010-2011, 2011-2012, 2012-2013, 2013-2014 sezonları için sırasıyla 250.000 euro, 600.000 euro, 700.000 euro, 700.000 euro sabit transfer ücreti ve 8.000 euro, 10.000 euro, 10.000 euro, 10.000 euro değişken transfer ücreti ödenecektir.
(bkz: gözüm bir yerden ısırıyor)

(bkz: yok çıkartamadım)
an itibariyle resmi siteden de yayınlanmıştır.
Açıklamalarda yazdığı kadarıyla sol kanat oyuncusu bu.Anlaşılan artık Arda'yı sol kanattan çok forvet arkasında göreceğiz.
fm'den biliyoruz iyidir hoştur ama gerçek hayatta çok patlayanını gördük.
galatasarayın transfer politikası kopmle yanlış bir transfer yapılacaksa buna t.direktör karar verir takımı en iyi tanıyan hocadır. rijkaardi o yuzden rezıl edıp gonderdıler.inş bu transfer iyi çıkar.
adı duyulmamış,sanı duyulmamış bir futbolcu daha.
Galatasaray go home! or bank asya 1. lig!
gerekli bir transfer değildi kesinlikle ancak videolarını izledim sol ayağına son derece hakim ve güçlü bir yapısı var.zaten artık adnanlar var olduğu sürece tecavüzden zevk almaya bakıyoruz.iyi bir futbolcuya benziyor ama sonuçta bir alex değil.
galatsaray ortasahasını bir nebze daha olsun dağıtacak transferdir.
alanlara getirenlere ve bu takıma yedirenlere saygılar.
mackolik vasıtasıyla cep telefonlarına mesaj ile bildirilen transferdir. evet aynen öyle olmuştur. hatta ve hatta yemin bile edebilirim ki, şu şekilde duyurmuşlardır:
flaş!!! flaş!!! galatarasay romanya'nın cfr cluj takımından bikbikbik....
not: yalnız bu flaş, flash gordon'muş!*
(bkz: açaydım da kollarımı carrusca getme diyeydim)
umarım galatasarayımız için faydalı olur. yoksa bu yönetimi o koltukta kimse tutamaz.
clio vs Q7 geyiklerinin resmen başlatıldığı harekettir.