how i met your mother'da ted mosby rolünü canlandıran genç aktör.
how i met your mother'daki en kötü oyuncu. neil patrick harris ve jason segel'den biraz ders alması lazım.
1974 doğumludur. oynadığı karakter ted mosby gibi bu arkadaş da ohio doğumludur.
taştır, hoştur.
senede ortalama 3-4 kez görebildiğim rüyalardan sonuncusunda 2 gün öncesinde ölen oyuncu. çok üzüldüm lan sana harbiden. bir yandan sen olmadan himym nasıl olacak diye düşündüm falan. iyi adamsın kerata kendine dikkat et, takma öyle hatun mevzularını falan bulursun birini. öptm by.
happythankyoumoreplease ile ilk senaryo ve yönetmenlik denemesini yapmıştır.

(bkz: #10505425)
oynadığı karakter kadın hastası, manyak bi karakterdir. ted'e karı deyin yapmıcağı şey yoktur. ayrıca blitz bölümünde uyandığı sahnede göz bandı takıyor olması çok ince, komik bir ayrıntıdır. barney ile birlikte favori karakterimdir dizideki.
yakışıklı olmamasına rağmen fena hatun kaldırabilen oyuncu. sanırım himym ile çekici hale gelmiş.
makul derecede sevimli olan ve "ted mosby" rolü gereği sevdiğimiz kişi. onun dışında nasıldır sevilir mi sevilmez mi bilinmez pek tabi.
taş değildir ama hoştur. "sevilir ki bu" dedirtecek sevimli bir surata ve gülüşe sahiptir. ted mosby'dir, candır.
daha önce yazıldı mı bilmiyorum ama johnny depp in gençlik yıllarına benzeyen how i met your mother ın mimar ted'i
himym'ın ted'idir. 74 doğumlu, ohio'lu ve musevidir.
geçenlerde türk versiyonunu bulduğum aktör. beni ikna et programının eski bölümlerinde * çankaya üniversitesinden bi eleman bu adamın dublörü olacak kadar benziyordu.
(bkz: kardeş olsa bu kadar benzemez)
yandan gülüşüne bayıldığım, canlandırdığı rol dolayısı ile gözüme ultra tatlı ötesi gelen yakışıklı aktör.
genç falan yazmışlar hakkında ancak genç falan değildir. 37 yaşındadır.
kendisini severiz, dizide güleriz falan ama allah aşkı için o çektiğin film nedir be abicim. Happythankyoumoreplease diye film mi olur ? eşşek kadar adamsın yazdığın filme bak. gay misin nesin birader ? adı gay, film gay, baştan aşağı tekerlek bi film. hani bazı kızlar bile "bu ne be vıcık vıcık" diyebilir yani o derece. bak jason segel'e forgetting sarah marshall yaptı adam. çiçek gibi film. 3 kere izlemişimdir temizinden.

son filmi liberal arts'ı izlemedim ama kolay kolay başına oturabileceğimi sanmıyorum. daha izlenecek 213543564 tane film var kolay kolay bi daha sıra sana gelmez koçum.
himym da oynadığı ted mosby karakteri için biçilmiş kaftan olan oyuncu. bazen bu adam bu rolü oynamak için doğmuş bile dediğim oluyor.
how i met your mother'ın ted'i. hastasıyım. *
farklı bir havası ve çekiciliği olan ve bunun yanında aslında herhangi biri gibi de olmayı başaran bir görüntüye sahip tatlış aktör.

bakışlarındaki masumiyet, anlamlı bakma çabasıyla birlikte gelen derinlik, çocukluk ve yaşlılığı aynı anda barındırma durumu da gözden kaçmamalı ve değinilmeden geçilmemelidir.

bakalım bundan sonra nerelerde göreceğiz kendisini.
Bugün doğmuş olandır. Hayatımın erkeği.
Tam adı joshua thomas radnor olan ve gün itibariyle ki -29 temmuz 1974 doğumludur- tamı tamına 41 yaşında olan amerikalı aktör.
how i met your mother'da ted mosby karakterini canlandıran amerikan aktör. liberal arts filminde de iyi bir iş çıkartmıştır.
Craig ferguson'la showda yaptığı geyik muhabbeti efsane olan aktör.

https://m.youtube.com/watch?v=2oUgl4bGfSM
'acting was my passion, my obsession my moder, my mistress and eventually my wife...' diyerek oyunculuğa ne kadar aşık olduğunu anlatmış oyuncu.
Saçı sakalı erken yaşta beyazlamış bir aktör. Tamam yaş kırkı aşmış da bu kadar gam keder nedir arkadaşım o kadar düzgün adamsın; erkenden beyazlatma o saçını sakalını. Yakışmadı.