bugün

eşini demeyeceğim karısını .*öldürmek parçalamak istediğim şahıs .
kızım biraz güzelleş estetik mestetikyaptır kendine. utandırma şu adamı .bok gibi para kazanıyo kocan git para iste "güzelleşeceğim" diye .vermezse ben vericem .
kendisi ve eşi vasıtasıyla, erkeklerin; 'olm kıza baak, yanındakine bak!' derken neler hissettiklerini, kızların daha bir iyi anladığını düşündüğüm kaliforniyalı aktör.
(bkz: Yenir ki bu) * * *
sol frame'in rus kızlarına takması sonucunda ortaya sürülen kısasa kısas hareketinin nasiplilerinden.
sadece off off diye iç çekeceğim karizma insan off...
uzun saçlı, beğenmiyorum.

biliyorum o da bana bayılmıyor.
(bkz: erkek ezmesi) *
tatlı adam. *
tanrının kadınlara bir lütfudur.
ayrıca, hakkında bu gadder entry girilince boşanmış sandımdı. şaka şaka (istemem yan cebime koy)
erotikli parfüm reklamlarında denize kot pantolonla falan atlayan artiz.

biz öyle denize girsek kıro denir, ağzımızı yüzümüzü kırarlar. amına kodumun josh'u. siktir lan!
boynuyla omuzları arasında 130 derecelik bir açı varmış gibi duran tipitip. ilgi çeken tek şey saçları, keşke benim de öyle olaydı diyorum ama olmuyor.
(bkz: nihat doğan vs josh holloway)
karısı ölsün istiyorum.
berke de cansu dan ayrılsın.
josh benim olsun.
havalar ısınsın.
anatomi ölsün.
..
..
(bkz: son of a bitch)
pc ekranımda görmeyi özlediğim insan üstü varlık. nam-ı değer sawyer. oynadığı karakterin coolluğundan mıdır neden bilinmez ama adama tapıyorum.
edit: bunu beğenmeyen insan neyi beğenir acaba? bana mesaj atabilir mi? çok merak ettim. ama bi lafım var**
yeryüzündeki en seksi adamlardan biridir kendileri. gamzeleri de çok şirindir. ayrıca yengeç burcudur. karısı çok çirkindir.
karısı olmasa gideri olacak şahıstır.
öyle güzel bir karısı var ki allah düşmanımın başına vermesin.
yürüyen testesterondur. östrojen salgılayan her bünyenin alıcıları, sayesinde tavan yapar. gamzesi olsun, arada gözüne düşen saçının ucu olsun, her birşeyi pek bi sevilir. allah her isteyene böylesini nasip etsin, kendisini de sevdiğine bağışlasındır.
az once bir sekilde mission impossible: ghost protocol filminde arzu endam etmis oldugunu ogrenmis oldugum oyuncu, sawyer, karizma. Ben tom cruise yavsagi yuzunden hicbir mission impossible filmini izlemedim mesela ama josh holloway oynamissa ben o filmi izlerim abi, izlerim!
sarışın sevmem deyip gördüğümde yamulup kaldığım adam.. yok böyle bir şey!
ghost protocol de daha ben o oldugunu farkeder etmez ölmüş şahsiyet. inşallah devamında yaşıyordur la filmin. severiz kendilerini. *
lost tan sonra mission impossible ghost prootocol de karşımıza çıktı rolü çok az da olsa gerçketen özlenen bir karakter olduğunu filmden sonra farkettim..
lost adlı dizide sawyer karakterini canlandırmış, hepimizin yakından bildigi magnum dondurmasının reklam filminde oynayan yakısıklı aktör valla ne yalan söylüyüm adam harbi karizma.
daha iyisi gelmemiştir dünyaya.