bugün

her gördüğümde yüzüme muzip bir gülümseme yerleştiren, albenisinin yakışıklılığı ile değil ama gamzeleriyle ilşkisi olduğuna inandığım son zamanların kız muhabbetlerinde mutlaka en az bir kere adı geçen, "yok böyle bişey abicim " nidalarına haiz olan lost kişisi.
dünyanın her yerinde mi bu boyle bilmiyorum ama eşini gören türk kızlarının götünün tavan yaptığı ünlü. ne kadar da kolay "çirkin" denilebiliyor bir insana. sanki fiziki özelliklerini kendi belirler insanoğlu. sanki sizin o kızcağızdan "daha güzel" olan o bebek yüzleriniz yıllarca öyle kalacak. bu yüzden sizin gibiler bir gecelik o ise ömür boyu onun için...*
işte HB-2B-4B-6B kalemlerle yapılmış bir portrait,çizim demeye dilim varmıyor.(bkz: http://www.stars-portrait...h-holloway-1-by-Flake.jpg)
birkaç dakika önce evinde öldürülmüş oyuncu. görgü tanıkları katilin 1.65 boyunda pos bıyıklı esmer birisi olduğunu iddia ediyor. gelişmeler için cnn i takip ediyoruz.
edit: yine birkaç dakika önce yakalanan katilin türk olduğu ortaya çıktı! nişanlısının josh ı beğendiği için onu kıskandığını ve bu cinayeti işlediğini belirtmiş.
katilinin adı melih esmeray olarak duyuruldu.
ortaokul sıralarından gelip klavye kullanma becerisi kazanmış bazı sabiilerin, hakkında öldürüldüğü iddiasını ortaya attığı lost oyuncusu.

daha çocuk onlar, bir şey demeyeceğim.

holloway hakkında yorum yapıp çekileyim.

halen sapasağlam duran bu eril, hemcinsim olmasına rağmen, ne zaman görsem, "yuh arkadaş, bir insan bu kadar yakışıklı olur mu?" dediğim bir yapılanma. cins-ül latif dışında bulunan eril güruhtan böyle adamlar da çıkıyor imiş demek. kızların erimesi boşuna değilmiş.

--spoiler--

geriye dönüş sahnelerinden birinde, sawyer babasının katili ile burun burunadır ve elinde de bir revolver vardır. tabii bundan önce, silahı aldığı adamın ettiği lafı da koymamız lazım buraya. "silahı eğer kurbanına yönlendirdiğinde, katil olmadığını anlarsan, artık geri dönüş yoktur". silahı doğrulturken, holloway, sawyer'ın yüzündeki kararsızlık ve korku duygularının karmasını, gözlerine o kadar güzel yansıtır ki, bu adam sadece yakışıklı değilmiş dersiniz.
--spoiler--
sawyer.
lost'un bilgisayar oyununda şöyle çizilmiştir;

http://cache.lostpedia.co.../800px-Lost-games-004.jpg

kısacası o güzel yüzü ve fiziği yaratabilecek bilgisayar gücü henüz yoktur. *
günlerdir * sözlük furyasının diline pelesenk olmayan ve bu yüzden bir kısım sözlükçünün şaşırmasına neden olan lost dizisindeki sawyer adlı karakter.
"her attığı adım bomba." diyorlar bu adam için pehh.
(bkz: enişten)
(bkz: eniştem)
(bkz: eniştemiz)

bir kısım fanatiklerinin paylaşamadığı, mütevaziliği ile göz dolduran, yetenekli oyuncu. allah sahibine bağışlasın. lost'ta görelim bana yeter..
istanbul un birçok merkezi noktasında reklam afişleri asılı olup, balon gibi şişirilip türk halkına sunulan tipsiz dizi oyuncusu.
bir komedi filmiyle 2009 senesinde hayranlarıyla buluşacak oyuncu. ayrıntılar:
http://www.sinemaestro.co...w&id=506&Itemid=1
erkeklerin bile vermek için fırsat kolladığı atletik kişi. awwww yerler o vucudu. ye beni josh, coştukça coş.

mmm, mamma mia!
kaba sakal'ın sarısın ve yakısıklı versiyonudur.
alnından öpülesi karizmatik mi karizmatik, yakışıklı mı yakışıklı olan lost adlı dizinin oyunucudur kendileri.
beyaz show da gözlemlediğimiz sempatisiyle daha çok sevilmiştir.
(bkz: eğlen josh işte holloway)
türkiye deki röportajı sırasında ahlaksız teklif almış amerikalı aktör. ayarı iyi verip evlilik yüzüğünü göstermiştir bu abaza türk hatununa. işin ilginç yanı o kadar kameraya rağmen o teklifi yapan abaza hatun kişi görüntülenememiştir.
(bkz: ne hikmetse)
edit: bu arada türk erkeklerine abaza yakıştırmasını yapan hanım kızlarımızın da abazalıkta türk erkeklerinden aşağı kalır bi yanları olmadığını öğrenmiş olduk. sağolasın josh, yine bekleriz.
son haline bakıp "ne yaptın sen" denilesi biblo adam.

yine de süperdir o ayrı.
vücudu bilgisayarda çıkmış kadar düzgün lost oyuncusu.
kimsenin "kime göre, neye göre yakışıklı?" demeyeceği insandır. "çirkin, ıyy tipsiz" diyecek adam var mıdır ki ? maşallah taş taş. eşi, karısı mevzusuna hiç girmek istemiyorumdur. * *
(bkz: çirkin lan bu)
Boylu poslu adamdır kendileri. Allah sahibine bağışlasın derken karısı hakında yazılanları okuyup fotograflarına bakma hatasını yaptığım zaattır. Allah'ım kör olsaydım görmeseydim.
edit: Okudumda malmıyım neyim ulan adam sevmiş evlenmiş sanane niye b.k atıyosun elalemin evliğine.
--spoiler--
yeni tarzı için;
http://haber.mynet.com/ga...173&ct=35&st=1796
--spoiler--
not: kendisine aşık olan bayanlar için ağır bir spoiler içermektedir. sonra vay ben josh a aşıktım, ondan nefret ettirdin falan yok.
yeni reklamıyla yine gönülleri yakan adamdır.
gün geçtikçe daha mı yakışıklı oluyor nedir?
beyaz show'un reytingini tavan yaptıran adam.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar