bugün

(bkz: jorge fernando pinheiro de jesus)
Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü olarak resmen açıklandı.

Çok kaliteli teknik direktör ama Fenerbahçe'ye gider mi orası meçhul.
şampiyon olacak .
Kurtarıcı olarak geldi ama umarım çarmıha germezler.
kupa canavarı dünyaca ünlü yeni hocamız. şampiyonluk gemilerini yaktık bu sene. hadi hayırlısı.

görsel
bu adam tribünleri kendine köle yapar , yani o derece sever taraftar.
çok eğlenceli ve heyecanlı bir sene olacak.
hem jorge demeçleri ve davranışları hem oyunu açısından.
fenerbahçe 'nin bir kaç maçına tribünde bilet bulmak zor olur artık.
bu sene sonu ne olur bilmem ama en heyecanlı ve en eğlenceli sezon olacağına eminim.
özellikle maçlar değil, basın toplantılarına da taraftar alınmalı, o anları da canlı seyretmek lazım.
işin diğer bir enteresan tarafı, hayatında halı sahadan başka top oynamamış spor yorumcuları şimdi jesus u eleştirecek , şaka gibi bişey bu...
icardi, weghorst, lopez gibi adamların yerine batşuyi istemiş. Vay amq.
icardi aklı futbolda olmayan çöp. Takımınızdaki futbolcuların anasına bacısına sarkmaya geliyordur.

Ayrıca lopez yazmışsın ama Gomez olacak. Bok atmadan önce, hangi futbolcu olduğunu düzgün yaz kanka. Weghorst ve gomez ise, bizim sistemize uygun değiller. Onlar daha ağır ve pivot santraforlar. Bizim sistemimizde öyle santraforlara yer yok.
Taşaklı deplasman olunca taşşağı avuçluyor.

Arda çocuğa yazık oluyor bu fenevlilerin elinde.
bu muymuş uçan kaçan cesus. oyuna hiçbir müdahale edemedi. üstelik oyuncu değişikliklerinden sonra febe kötüye gitti, beşiktaş tek kale oynadı. valeri > cesus. bu açık.
Sezon başından beri yazıyoruz. Bu adam ligi çok hafife alıyor. Derbi havası farklıdır. Öyle alanya ya 5 kasımpaşa ya 6 atmaya benzemez.

Her maç kadro rotasyonu yapar o rotasyonla saçma salak takımlara aldığın suni gollü galibiyetlere aldanırsan böyle taşaklı maçlarda 1 puanı zor kurtarırsın işin doğrusu. Bu kafayla giderse daha çok bu akıbete uğrar hoca.
Beşiktaş deplasmanında Beşiktaş'ı oyun olarak ezmiş ama skor bulamamıştır. Yakında boklamak için "fb artık 6 gol atamıyor, 4 golde kalıyor bu muymuş jesus" derlerse şaşırmayın. Korkmayın bu kadar.
kara kargalar çakma aslanları it gibi konuşturan fb direktörüdür.
Deplasmanda ve üstün oynadığı derbiyi kazanamadığı için eleştiriliyor ne kadar büyük siz anlayın.
Fenerbahçe nin Ezdiği söylenen maçın istatistikleri şunlar bu arada;

görsel

Bari mevcut durumda Biraz gerçekçi olun gençler bir zahmet.
Toplu ve hızlı hücum mantalitesi akan oyunda fenerimin kalesinde çok tehlike yaratır. Çok pozisyon ve gol bulup yerler.
Galatasaray’dan büyük adam. Evet.
galatasaray dan zaten büyük olamaz da grande terim den büyük olması için önce ligde birkaç şampiyonluk kazansın, sonra en az bir avrupa kupası alsın ondan sonra yeniden bakarız...ha iyi hoca o ayrı.
fenebahçenin doktorudur. evet..
adam o kariyeri boşa yapmamış.
ben kariyerine yeni başlayan biri olsam, her maç jesus arkası trübüne bilet alır
adam neler yapıyor, neden bu kadar bağırığ çağırıyor
anlamaya çalışırdım.
maç esnasında yapmak istedikleri
kızdıkları
futbolculara davranışları
oyuna müdahaleleri
tarzı
adam bi eğitim veriyor ama bunu alan var mı bilinmez...
bu adam gelecekken
ismail kartala bir forvet alıp memleketin evladı ile devam ederdim diyen yorumcular vardı * )

jorge jesus şampiyon yapıp gitmez umarım
hatta onunla çalışan futbolcular da çok şanslı
bu adamı iyi izlemek lazım.

adamın hırsı herkese örnek olmalı, o yaşta o arzu, hırs istek
takdirden ötesini hak ediyor.
sev yada sevme takımının rengini de boşver ama işini çok başka yapan insana saygı duymak lazım...
Balonu patladı.

Türk hakemleri olmayınca.
Altılı masa adayını nihayet buldu bence jj. Sezon sonu gitmeye kalkarsan götüren uçağı putine ihbar ederim ukraynaya silah götürüyor diye ona göre.
Büyük dedem maşallaı var.
(bkz: kalite)
(bkz: tecrübe)
dedem fırtına gibi esiyor, gittiğinde yeri nasıl dolacak merak ediyorum doğrusu.