bugün

futboldan anladığı haksız faul kazanmak olan valencia'nın 21 yaşında 1.65 boyundaki futbolcusu.
barcelona nın transfer etmek istediği futbolcu. kendisi valencia kalmak istediğini beyan etmiş.
ispanya milli takımında da oynayan sol kanat oyuncusu. Capdevilla nin yerini almayı başarmıştır milli takımda. Valencia da daha çok sol ön oyuncusu gibi oynasada ispanya da sol bekte oynamakta ve gidebildiği kadar ileri gidip adeta 4-3-3 ün sol forvet oyuncusunun durması gereken yerlerde bekleyen ofansif bir bek izlenimi vermektedir.
Bugün oynanan fransa maçında yaptığı harika bindirme ve xabi alonso nun kafasına adrese teslim ortadan sonra , seneye barcelona ya transfer olması benim gözümde kesinleşmiş futbolcu. Tıpkı david villa nın 2010 dünya kupasının ardından barcelona ya transfer olması gibi.
yoğurdi alma şeklinde serbest çağrışan sol bek.
valencia resmi sitesi barcelonaya transfer olduğunu açıklamıştır.
müthiş bir sezonun ardından euro 2012 deki performansı tat vermeyen oyuncu.
football manager 2012'de sol bek veya sol açık olarak bir sezonda ortalama 8 gol 20 asist gibi bir performans gösteren oyuncu.
muthis bir sezonun ardindan euro 2012’deki performansi da beklendigi gibi ust duzey olan futbolcu.

barcelona bu elemani kaparak harika bir is yapmis.
yaklaşık bir senedir 'bale,bale bale' diyenlere kapak olmuş transferdir büyük ihtimalle.
barcelona'nın artık astronomik transferlerden uzak durduğunu belirtmiştik, sportif açıdan büyük başarısızlık yaşamadıkça bu yola sapmazlar, jordi alba da bu sezon kendisini çok iyi gösterdi, iyi bir transfer olmuş.
valencia'nın sattığı orta saha oyuncusu.

ulan şimdi fener topalla tino yu istiyor. iş zora girdi . onları da satsalar orta sahaları boş kalıyor .
barcelona ile 5 yıllık sözleşme imzalamış ispanyol futbolcu.
edit: alba ismi sezon ortasından bu yana geçiyordu zaten sürpriz karşılanması sürpriz oldu.
sol bek de mi oynuyor dıye sasırdıgım oyuncu. iyi bir performans gosteriyor bu aralar.
Barcelona'dan Valencia'ya bedelsiz transfer olan, daha sonra Barcelona'ya 14 Milyon € bedelle geri dönen genç futbolcu.
barcelona'ya transfer olan futbolcu. Şimdi Barçe en seksi klüp olma yolunda büyük adım attı.
Transferiyle barcelona sahaya daha simetrik olarak yayılabilecek. Dani alves nerdeyse forvet gibi oynarken abidal savunmada kalıyordu. Şimdi iki taraftan da hayvan gibi açılacaklar. Zaten top hep ayaklarında olduğu için sorun yok.
sol bekten harika hücumlara çıkan oyuncu. barcelona için iyi bir transfer oldu.
Yeni lahm. Lahm ı alamayan Mourinho keşke bu adamı alsaydı dedim ama lahm kadar tecrübeli olmadığı için almamış olabilir. Madrid ın seri başarılara ihtiyacı var çünkü.
barcelona ile uyum sorunu yaşamayacak olan sol bek. takım stratejisi ile kendi stratejisi ortak.

-balıklama atlamak, yerde kıvranmak.

hiç unutmuyorum avrupa ligi yarı finalinde atletico madrid valencia deplasmanında tur atladığı ve finale çıktığı maçta olaylar olmuş karambolde tiago'yu ittirmiş ve tiago'da valencia'dan soldado'ya çarpmış ve kırmızı kart görmüştü. tiago finali görememişti. olay esnasında hakeme diller dökerken bu adamın kenardan puşt gibim ibne gibim bakmasını unutamıyorum.

-barça'da uzun soluklu bir serüveni olacağı kuşkusuz.
4-5 lik maçta, kendi kalesine çok akıllıca bir gol atmıştır. *
burak yılmaz'dan daha kötü atlayan futbolcu.. allah aşkına o nasıl rol kesme birde 5 dakika yerde yattın amk..
yere kendini atmış sonrada 1 dakika boyunca kalkmamış futbolcu uzatmaları yatarak tüketerek kendi takımının gol bulması gerekirken zamanı tüketmiştir.
cinconlu ebue nin ispanyol versiyodu.
takıma iyice uyum sağlamış. cart diye yere atlanır mı arkadaş, yüz tutmalar, kıvranmalar.
kendisini çalım manyağı yapan robbenin suratına top atan çirkef.