bugün

vatansever olduğunu düşündüğüm yazar.hoşgelmiş.
led zeppelin grubunun kurucusu, dünyanın en iyi gitaristinin ismini taşıyan yazardır.
türk olduğu için gururlandığım tarih bilgisi yerinde yazar. hoşgelmiş.
tantuni tarikatı üyesi yazar kardeşimiz.
(#15085413) kendisi bizi güldürmüştür.
kendisini komik sanmasından korktuğum insan. her ne kadar terörist olsa da dış görünüş ile dalga geçilmez. çok sevdiğiniz tanrınız sizle aynı şekilde yarattı değil mi? evet öyle. aranızdaki tek fark onda beyin yok.
doğru tespitlere sahip geleceği parlak olan yazardır.
(bkz: jimmy page)
şereflinin önde gideni. herkesi kendisi gibi sanıyor bazı beyin fukaraları.
(#16033665)

şerefin adresidir!
kürtçü teröristlerce linç edilmek istenen milliyetçi bir yazar! arkasından havlayan köpekler kurda yaklaşamadıkları için havlar bırak havlasın o köpekler!
türk millletine ve türk vatanına düşman olanların doğal olarak düşman oldukları milliyetçi sözlük yazarlarındandır.
türk dili konusunda engin bilgilere sahip, aşmış yazarımızdır kendileri. (#16068262) gibi değerli tespitleriyle sözlüğün kalitesini artırması dileklerimle.
milliyetçi olmasına şaşırmadığım yazar, cahilce yazdığı entrylerden bu anlaşılıyordu.

ama ben jimmy page'e üzülüyorum.

jimmy, bu yazarı görse, ''ben böyle cahil bir adama ilham mı oldum? allah kahretsin, eroine yeniden başlıyorum...'' derdi.

neyse, he diyelim geçelim.
kendine kendine hakaret eden, komik yazarlardan.

http://galeri.uludagsozluk.com/r/jimmypage-293864/
(bkz: #16135598) ya kardeşim, bırakın böyle muhabbetleri... ben islamcıyım, türk'üm; kürtleri de, arapları da bütün müslüman milletleri de severim...

ne sokağı lan, şimdi konuşturma beni, neyse işinize bakın siz. siz giderken biz geliyorduk o yollardan!
güzel insandır güzel!..
http://www.youtube.com/watch?v=R9YjPYfOSOU#!

paylaşımı duygulandırmıştır.
-sağolsun.
%100 Türklükten vazgeçmesi gereken yazardır. Tarihle ilgili bir şeyleri biliyor olmak o tarihi lehine değiştirebileceğini düşünen bir arkadaştır.

Aşağıda ki kanıtlanmış verilere inanıyorsa, okumasına tavsiye edeceğim *
--spoiler--

--spoiler--

Fakat Stanford Üniversitesi Tıp Fakültesi Genetik Bölümü'nün hazırladığı "Anadolu'nun genetik profili" araştırması

Türkiye'de az bir kesimin köklerinin Orta Asya'ya dayandığını, Anadolu Türklerinin genetik bir havuz oluşturduğunu ortaya koymaktadır.

isviçre merkezli iGenea şirketinin yaptığı araştırma ise Türkiye'de yaşayan Türkler'in sekiz farklı etnik gruba ait genleri taşıdığını belirledi.

Araştırmaya göre, Türkiye Avrupalı uluslar arasında en karmaşık genlere sahip topluluğu oluşturmaktadır. Anadolu'nun tarih boyunca

istilalara ve göçlere açık olması bu durum için örnek oluşturmaktadır.

kaynak : http://www.gidahareketi.o...a-Karmasi-442-haberi.aspx

istanbul Teknik Üniversitesi öğretim üyesi ve antropolog Timuçin Binder, genetik araştırmaların Türkiye'de yaşayan insanların büyük bölümünün 40 bin yıl önce de bu topraklarda yaşamış olduğunu kanıtladığını belirterek,

Orta Asya'dan Anadolu coğrafyasına gelen nüfusun aslında az olduğunu, Türklüğün ırksal değil bir kültürel kimlik olduğu görüşünü savunmuştur.

Binder, araştırmaların Anadolu Türklerinin genetik olarak Asya'da ki Türki halklardan çok Balkanlar ve Ortadoğu'da ki uluslara daha yakın olduğunu gösterdiğini söylemiştir. kaynak http://www.haberturk.com/...kler-orta-asyadan-gelmedi

ABD'li tarih profesörü Justin McCarthy, Türklerin çok farklı bölgelerden geldiklerini, ve tıpkı Amerikalılar gibi köklerinin değişik yerlere dayanmasına rağmen Türk kimliği altında birleştiklerini söylemiştir.kaynak 4.30 dan itibaren izle http://www.youtube.com/watch?v=Xw7R790VIwg&feature=related

Yerli Anadolulular Türk grupların Anadolu'ya göçünden sonra Hint-Avrupa dillerinin yerine Türk dillerini kullanmaya başladı.

Bilim adamları dilde bu değişimin geçmiş nüfusların genetik bir ikâmesiyle eşlik edildiği kadarıyla uzun süre tartıştı.(kaynak Türk milliyetçiliğinin çelişkisi ve resmî kimliğin yapısı. Middle Eastern Studies: Orta Doğu Çalışmaları, Aye Kadiolu, Cilt 32, Basım 2 Nisan 1996, s. 177-193.)

ve Orta Asya kaynaklarının üzerindeki aşırı vurguya rağmen. (kaynak Orta Asya incelemesi, Didem Mersin Alıcı, Boğaziçi Üniversitesi, istanbul, Cilt 15, Basım 2 Haziran 1996, s. 217 - 231.)

Anadolu Türklerinin bölgeye özgü bir ezici çoğunlukta oldukları ve Moğol ırkı bakımından hiçbir anlamı olmadıkları kararına varılmıştır.
küçük bir tartışmanın ortak yönümüzü ortaya çıkarttığı yazar arkadaştır.

metalci olsun taştan olsun.
(bkz: #16422998)

adamın annesine aleni küfür etmiş, sonra da utanmadan altta islam gibi küfrü günah, anneyi kutsal sayan bir dini kendine dayanak almış.

sana yapılacak tek şey o yazdığın şeyi, annene okutup onun tepkisini ölçmektir. teyze, oğlun onun bunu anasına sövüyor *
müzik zevki yeter bu adamın. hiç bir entrysini görmedim ama cidden müzik zevki yeter. helal sana.
ikinci dünya savaşı ve nazi almanyası hakkında bilgisi olduğu her halinden belli olan yazar. hep söyler dururum; tarih, iki yüzlü bir madalyondur ve tek taraflı öğrenilmez. bunun bilincinde olan insanları görmek güzel.
uludağ sözlük ırkçılarından biri.

cidden uğraşmayın, bu tip insanların iq seviyesi belli. harcadığınız vaktin saliselerine acırsınız. ''haklısın'', ''tamam'' deyip geçin...
(bkz: internete tc kimlik numarası ile girilsin) kampanyasının tarafımdan desteklenmesine sebep olan sanal alem delikanlısı zavallı şeref yoksunu bir faşist. millete sanaldan küfürler yağdırır, ama gel dersin "hayır sen gel" der; ocağı orada ya tek başına olmadığı yere çağırır, bunlar sürüsü ile gezerken adam olurlar ya da klavye başında çünkü. ayrıca, kendisine faşist diyenlere tahammül edemez. devamlı su üstüne çıkmaya çalışır, siyah ve beyazdan başka renk göremez bu ve bunun gibiler. herkese "keşke bu lafları şurada burada" deseydin der; sürüsüne saldırtacak ya. biz çok gördük sizin gibileri, pkk lılar taksim de gösteri yaparken bir taneniz çıkıp ağzını açamadı ama ocakla geziyor olsaydınız o zaman açardınız ağzınızı.