içkilerin olmasa da; burbonun hasıdır, hası.
biraz daha pahalıdır standardından...

ama zaten yumuşak içimiyle yağ gibi akıp giderek ne iyi ettim de seni yudumladım dedirtir.

tercihen, tek buzlu, mezesiz, (orta derecede, hatta ortanın biraz altı) tok karnına, yemek ile, yemek sonrası hatta neredeyse uyanınca yüz yıkanırken bile kullanılması yerinde olacaktır (Ayılma niyetine, ya da yüzü yıkayıp tene sıhhat katmak içün)
şahsen en beğendiğim ilk 5 içkiden biridir. yumuşak içimi ile insanı bir sevgili edasıyla sarhoş eder.
bana bir gerçeği kavratan içkidir. ağız tadı para demek değildir. chivas a boşuna para verilmektedir. bourbon un damakta bıraktığı tat 45 dk chivas ın ki 20 dk sürmektedir. fazla para ödemek enayiliktir...
bu arada, sanırım johnny walker black ile kıyaslayanlar olmuş; johnny bir burbon değildir.

kategoriler farklı; ne içtiğimiz öğrenelim; öyle içelim, yarın öbür gü bir hatun olur içerken yanımızda; ki bir de işin ehli çıkarsa, ne sevişme şansınız kalır, ne de madara olmadığınız...
içtikten sonra 3 gün kendine gelemediğin içkidir. paradır, kıymetlidir, güzeldir, viskinin hasıdır...
yeni versiyon tanıtımında diyor ki;
double aged straight bourbon whsikey, olarak tanımlanan, "aged 8 years and highest rated North American Whiskey*" olarak devam edilen viski. yani diyor ki;
çift kat yaşlandırımış(dinlendirilmiş), bildiğin Kuzey Amerika viskisi olur ki, 8 yıl ve üzeri senelik yaşa sahiptir.
içilesi, içinde yüzülesi,
kadın(lar)la karşılıklı içerken tatlı muhabbet edilesi, sonrasında da kadın(lar)la sevişilmesi yerinde olacak eylemlere konu olan, konu olması yakışacak viskidir.
detay: http://www.jimbeam.com/black
seni içmeyi düşünüyorum yılbaşı gecesi, ne dersin; diye düşündüğüm içeceklerin stratosfer katmanda yer alanı.
görsel
görsel
görsel
ahşap aroması sevenler için güzel bir
içki .