bugün

Son on yila damga vuran olaydir.
Hoştur.
Jeep'ten inen mini etekli zengin basiti bekliyordunuz di mi hayvanlar.

içi ne olursa olsun, vücutlarını ifşa etmeyip halinde duruyorlar ya, seviyorum bu kadınları.

Öpesim geliyor. Esmer değillerse.
evet, bmw süren her on kişiden de 8'i kelmiş çok önemli bir istatistik.
evrenin size armutun iyisini ayılar yer deme şeklidir.
cennet çıkarı için riyakarlık yapan bir din toplumunun para için neler yapabileceğini gösterir.
ve tabii ki malumunuz olsa gerek. söylenmezse olmaz.

akp döneminde olmuştur. *
Paranın kimde olduğunu göstergesidir.Ama nasıl elde ettiklerini hayal bile edemeyiz.
riyakarlıktır. jeeplere biner ama onları yapanı gavur der beğenmez.
aynen benim kendi kendime vardığım acaba bana mı öyle geliyor diye üzerinde düşündüğüm tespittir.
baya heyecanla yazcaktım da 12*. yorumu okuyunca böyle bir midem bulandı, neyse gidiyorum o zaman ben.
kocalarının akp yalayıcısı olduğundan ötürü gerçekleşen elim olay.
sonradan görme oldukları için hiç münakaşaya girmeyin.
Doğru olan durumdur.

Erkeklerden çok türbanlı kadınlar dikkat çekiyor kullananlar arasında.

Eski sevgililerimden biri böyle idi, kendi parasıyla almıştı ama şahsen onunla evli olsam yine ben de aynı aracı alırdım ona.

Senin neye bindiğin önemli değil karın adam gibi araca binecek arkadaş bu erkeğin şanıdır.
artık kimlerinkini yalıyorlarsa.
range rover içlerinde çokça görebileceğimiz kişiler.siyah rayban güneş gözlükleriyle trafiğe ayrı bir hava katan kadınlardır.
Lan harbiden de böyle birşey var. Bende bir tek bana öyle geliyor sanıyordum.
Jeepler devletin laik Kurumları olduğu için yasak getirilmesi gereken durum.
(bkz: Açacağın başlığı sikeyim)
2004lerden itibaren hızla çoğalmış, çevre düşmanı, görgüsüz, türbanın siyasi bir araç ve zenginlik kaynağı olduğunun kanıtı durum. zira kimse aksini iddia edemez. 2004ten önce müslüman mı yoktu, siyah jeep mi, siyah güneş gözlüğü mü?
bu hızlı değişim nasıl oldu? bu bağyanların eşleri yüksek bütçeli ihaleler mi aldılar? batan banka kredilerinde bir etkileri var mı?

peki bunlar müslümansa, bir parça ekmeğini bir başkasıyla paylaşan müslüman ne?
birçoğu normalde açık kadınlardır.

araba kullanırlarken türban takarak hem dallama erkek şoförlerin tacizinden, hem de trafik polisinin ceza yazmasından kurtulmaktadırlar.
Laf olsun torba dolsun sözünü akıllara getiren başlık.
dincilerin dindarların ne kadar mal olduğunu gösterdiği canlı örneklerdendir.
genellikle calip cirpip zengin oldukları icin ya da tarikat parasi ile köşeyi dondukleri için normaldir.
Jeep süren başı açık kadından hiçbir farkı olmayan kadındır.Tabi sizler alışmışsınız dindar kesimin hep cahil ve fakir olmasına.Bi hazımsızlık söz konusu bakıyorum.
refah seviyesini belli etse de büyük israftır. ayıptır. gelinen yeri unutarak mütevaziliği kaybetmektir. dolaylı yoldan azgınlığa girer ve helak ile bitmesi olasıdır.
mazlum edebiyatı yaparak hükümetin götünü yalayan sözde iş adamlarının çocuklarıdır.
Bu değirmenin suyu nerden geliyor diye düşündürür. Herkes için demiyorum ama çoğu tuttuğu parti ve cemaatle turnanın gözünü vurmuştur.
yeşilköy'deki kadınlarda geçerli değildir. bu istisnayı çıkardığımızda ise elimizde sadece akp kalıyor, biz avucumuzu yalamayacağız çünkü onların türbanlı bacısı bunu büyük bir zevkle ve üstad girişimciliği ile gerçekleştiriyorlar.