bugün

o aracın büyüsünden midir, algıda seçicilikten midir, güzel arabaya sahip adamların istisnasız hepsinin güzel eşe de sahip olmasından mıdır, nedendir bilinmez ama; bu eşleşmeye her rastlanıldığında düşündüren, gören adamı kendinden eden durumdur.
(bkz: anne bana niye almıyosunuz benim niye yok)
paradandır.
güzel değil bakımlı olmasıdır. sonuçta yüz milyarlarca para verip araba alıyorsa kendisine de milyarlar harcayıp bir şeye benzetebilir.
4x4 tendir.
qashqai'nin de, q7'nin de jeep kategorisine girdiği düşünülürse, kime göre neye göre yapıldığı belli olmayan genellemedir. var mıdır bir kriteri diye merak ettirir.
(bkz: cam filmi)
jeep güneş gözlüğü gibidir. hani gözlük, takanın göz kusurlarını kapatır ya, ona bir hava bir tikilik katar, insanı olduğundan daha güzel gösterir. jeep kullanmak da böyle bir durum işte.

ya da zaten şöyle de bir şey var ki jeep kullanan kadının fazla bakım yapabilecek parası da vardır. kuaförden, estetik ameliyatlarından çıkmıyordur belki, kimbilir.
şu döngüsel durum ile açıklamama izin verin 'jeepli hatun' seven dostlarım
jeep = çok para = zengin koca = güzel hatun = jeep...diye gider.
bide şu teori var ne kadar doğru bilemedim.
'kadınlar kendi paraları ile en küçük arabayı, kocaları veya sevgililerinin paraları ile en büyük arabayı alırlar'
(bkz: güzelliğin on par etmez jeepdeki 4x4 olmasa)
Adam zengindir, bakımlıdır, kültürlüdür. güzel bir eş bulma potansiyeline sahiptir. tabi bulduğu güzel eşe jeep alma konusunda maddi bağlamda sıkıntı yaşamıyorsa oldu bittidir.

Kadın zengindir, binlerce liraya kıyıp jeep alabiliyorsa güzelliğine de bir o kadar dikkat eden bir hatundur. güzel elbiselerin içinde orantılı bir vücut ve yakışan bir makyajla güzel olmasa da güzelleşir.
(bkz: money talks)
yarısı güzeldir. diğer yarısı türbanlıdır.

(bkz: bereket)
jeep alacak parayı bulan kadın estetik yaptıracak parayı da bulabilir. ayrıca güzelliğin de bakan gözde olduğunu unutmayıp böyle bir genelleme yapılamaz da diyebiliriz.
"benim gördüklerim niye, çirkin" cümlesiyle hayıflanan cümledir.

not:% bilmem kaçının estetik operasyonlar sonucu güzelleşen tipler olduğu bilinen jeep sahipleridir.
bizim patronun sevgilileri güzellik salonunda veya estetik operasyonda, altlarında jeep'i böyle hakediyorlar.
toyota rav4 de jeep, nissan qashqai de jeep diğer taraftan porsche cayenne ve auidi q7 de jeep.

O yüzden artık jeep kavramı biraz değişmiş durumda hangi jeeplerden bahsettiğimizin önemi büyük.
jeep alacak kadar parası olan kadın* zaten zengindir yani bir şekilde güzelleşmiştir, estetik ameliyatlar olsun, pahalı kozmetik ürünler olsun işte bir şekilde güzelleşir.
jeepten değil avondandır.
(bkz: avon)
çirkin kadının olmadığının, az..... * * bakımlı kadın olduğunun göstergesidir.
boynuzlu olmalarından daha büyük bir istisna değildir.
jeep alacak kadar zengin kadınların bakımlı olduğu gerçeğidir. o parayı arabadan önce bakıma ve kıyafete veriyorlar.
güncel Önemli Başlıklar