bugün

(bkz: tanrının boş zamanlarında yarattığı insanlar)
chapter 27 icin 20ye yakin kilo almistir.
kardesi icin; (bkz: Shannon Leto)
requiem for a dream görüp 'kim lan bu herif' diye merak ederken sadece oyuncu sandıgım, sözlükte okuyunca çok yönlü oldugunu anladıgım sanatcı, oyuncu. hakketen de kesik parmak eldiven bir adama bu kadar manyak yakısır.

(bkz: sürme ceken erkekler)
insanı erkekliğinden utandıran mümtaz şahsiyet. ses desen var, oyunculuk desen var, yakışıklılık desen hayvan gibi, vücut desen maşallah... tek problemi biraz eblehçe baktığı anları olsa gerek bu herifin. yeminlen hayattan tiskindim lan!*
muhteşem sese sahip hem yetenekli hem yakışıklı insan. allah ım bu insan mı diye düşünmeye sevk eder kişiyi. gözlerininin maviliğinde kaybolup gidilesidir.
allah verdi mi veriyor işte... adamda hiç kusur yok .. bırakın 10 parmağı , 20 parmağında 40 marifet.. ama gözlerinin rengini çözemedim . daha doğrusu gözleri ben olumsuz etkiledi .. negatif elektrik yani..

oda bunu duyarsa bir üzülür ki.. aman duymasın..
'Girl Interrupted' filminde Winona Ryder'ın canlandırdığı Susan'ın sevgilisini oynayan oyuncu...
teen emolarımızın* yeni gözdesi*
(bkz: alexander)
(bkz: requiem for a dream)

oyunculuğuyla hayran bırakan aktör. alexander da canlandırdığı karakter Hephaistion un ölüm sahnesinde büyüdükçe büyür gözünde insanın. requiem for a dream de diyecek laf yoktur zaten.

kocaman buz mavisi gözlerine şaşı baktırır. *
(bkz: 30 stm)

oyunculuğu kadar olmasa da şarkıcılıkta da başarılı vokaldir. şarkıları içerdiği felsefik sözlerle de ilgi çekicidir.
Herkesin aksine kendisini savaş tanrısı filmiyle seyretmeme asla bir idolüm yoktur kelimesini yutmama neden olmuş yetenekli kimse.
erkek dediğin böyl olur, böyle olur, böyle olurdur.
[görsel ]

lonely hearts'ta john travolta ve salma hayek ile birlikte rol almıştır. film için saçının ön tarafını hr gün kazıtmıştır. vazgeçememe tutkusunun ne olduğunu merak edenler için şiddetle tavsiye edilir.
(bkz: leto)
kocaelide yaşayan bir dostumdur.
ibne herif bugün sekaparka gidip emre aydının konserinde ortamı kuracak.
-lan bak canım çekti bir emre aydın olsada dinlesek.
http://tr.wikipedia.org/wiki/Jared_Leto
bilinirliği çok olan bir sürü filmde oynamış yakışıklı * aktör ve şarkıcı *. her filmde ayrı bir tip olarak karşımıza çıkması, sürekli 'gözüm bir yereden ısırıyor' dedirtiyor. başrolde oynamasa da hep 'ben burdayım' diyor.

(bkz: fight clup)
(bkz: panic room)
(bkz: american psycho)
(bkz: the thin red line)
(bkz: alexander the great)
yetişkin bireylere anlatamadığımı şu cümleleri söylemiştir .

''Liseli Gençler Hep Tek Boyutluymuş Gibi Gösterilir. Ama Ben Okuldayken Takıma Girmekten ve Kızlarla Çıkmaktan Daha Çok Önemsediğim Şeyler Vardır.'' Jared Leto.
kapı takıntısı olan şarkıcı, oyuncu, yönetmen, başarılı bir fotoğrafçı her bişey bişeydir.
a real hero is someone who gets up even he can't. demiş kişidir.
henry cavill la beraber dünyanın en güzel, en sevimli suratına sahip insandır.
tabii henry cavill'a göre daha maskülendir, candır.
facebookta sağ tarafta abonesi ol olarak önüme sürülen ünlü kişi. bir diğeri için (bkz: rajon rondo) bu insanlar facebooka reklam parasımı veriyorlar nedir?
guzel sesli ve hos gorunumlu 30 seconds to mars solisti / aktor.
(bkz: jay leno)
(bkz: serbest çağrışım)
requiem for a dream i izlerken bu mavi gözler bana bir yerden tanıdık geliyor acaba 30 secondsın solisti mi yok artık daha neler derken meğersem o imiş.rabbim yaratırken yeteneği yakışıklılığı bol bol vermiş.
yakışıklının ötesinde bir yaratıktır.
requiem for a dreami izlediğim anda aşık olduğum insan ötesi. http://www.turkcealtyazi....l-jared-leto-c302aa34.jpg
yüzünün yarısını kaplayan gözlük takınca herkesin alması muhtemel "dünyanın en güzel yüzlü erkeği" ünvanına sahip kişi.