bugün

aşk, seks,aldatma, kurtaj herşey var pembe dizi çekilir. orjinal senaryo.
Şimdi bu sözlükten biriyle tanışıyo. Onla birlikte oluyo. Sonra askere gidiyo kız bunu başka bi sözlük erkeğiyle aldatıyo. Hamile kalıyo. Çocuğu aldırıyo.

Cidden çok gerçekciymiş.
Bunlara inanan var mı lan ahahhahahha yok artık. Evet beyler ben de sinan akçılla sevgiliyim zaten.
Yalandan ölen yok.
Vay anam vay neler dönmüş serhat ya.

bence tam "oh iyi olmuş amk" demelik bir olay. Tek üzülecek nokta eğer doğruysa bir bebeğin cinayete kurban gitmesi. Cinayeti işleyen hanımefendi ve doktor başını yastığa koyunca huzurlumu acaba? Birde şunu söylemekte fayda var 1000 liraya kürtaj yapan doktor ya geri zekalıdır yada tıp fakültesi terk. En kötü ihtimal köydeki ebe ninesinden el almıştır. 1000 liraya cinayet işleniyor kanımca sokaktaki şarapçıdan tinerciden daha aşağı bir insan doktor falan olamaz. Neyse ne.

kulağınıza küpe olsun. motor sadece binmek kaşar sadece yemek içindir.

birde geçen bir söz demiştim biri abartıyorsun demişti ama abartmıyorum hakketen öyle. Görükle deki bakire öğrenci kız sayısı bursaspor'un şampiyonluğuna eşittir.
(bkz: biz neden sözlükten kız kaldıramıyoruz)
Troll böyle olmamalı. Basit şeyler değil bunlar. Sazan avi da böyle olmamalı.
insanı ağlatan seksler zinciri. biz neden böyle şeyler yaşayamıyoruz ki?
Bunlara inaniyorlar lan ciddi ciddi. Vay anani sikim..
Zall şu mesaj sistemini kaldır gözünü seviyim,gencecik çocuklar ziyan oluyo abisi yaa...

(bkz: sözlüğü genelev sanmak)
diken diken eden olaydır.
Herkese geçmiş olsun.olmuşla ölmüşe çare bulunmazmış.
Aman dikkat.
sayın yazar arkadaşım.
inan bana bunları ve buna benzer bir çok şeyi yaşayan dünya kadar insan var bu sözlükte. aldatanlar. aldatılanlar. sevgilisi yazar olmasına rağmen saklayanlar.

buradan sevgili yapıp sanalda yada reelde sevişenler. aşık olanlar, arzulayanlar...

bunlar yanlış mı dersen, bence değil. olur. olacak. ve hatta olmalı da. bir kadın ve bir erkek illa ki bir noktada birbirini farklı hayallerin içinde rollendirir.
ama işte yaşarsın biter. yada yaşarsın devam eder. bu da tercih meselesi.

asıl konu yaşadın yanıldın yada yanılttın bunu ifşa etmenin mantığı ne? Adam olan bir gece önce yatakta inlettiği fahişeyi bile yolda görünce dün bu karıya öyle bir koydum ki aklın almaz şeklinde konuşacak kadar düşmemeli.
daha neler çıkar bu sözlükten. ileri zamanlarda belki ben bile anlatabilirim.

yukarıda yazan arkadaş; çoğu askeri birliklerde internet var.
japonella' yı zirvelerde 1-2 kez gördüğümden'' hassiktir lan o kız mıydı, vay amk'' dedirtmiştir.
buda yenimi çıktı
vakit ayırıp okudum, diyebileceğim tek şey;
"gençler sevişirken prezervatif kullanın..."

ayrıca 1000 lirayı büyük bir para zannedenler var. vay amk.
nerde geçiyor olm bu olay. mohaç meydanında mı? biri bi bkz vermeyi akıl edemiyor mu amk? seks var diyosunuz bkz yok.
kaynakları ortadan kaldırılmış olaydır.

ne olduysa biri entry numarası falan versin lan.
Sözlükte tanıştığı erkek için kocasını terk eden sözlük kadını gibidir. feci bir olaydır.

akıl fikir ihsan eyleyelim.
Bilmiyoruz beyler bayanlar biri anlatsın olayı.
Ne merakliymisiniz dedirten fake olay.
ortada bir olay yok. varsa da ona "keklemek" diyoruz. *
(bkz: çok ayıb bişey)
(bkz: vay anam vay serhat neler dönmüş ya)
(bkz: vay anam vay serhat neler dönmüş ya)

Yeni nesiller bilmez abi anlatın işte böle olayları.
Efsanedir. Yeni nesil bilmez.