bugün

Hocaya karsi sinsi planlar oldugu hirvatistan maci sonrasi terimin galatasaray sorusuna donunce bakariz demesiyle ortaya cikan hocamiz. Terim seni de severiz ama son ayrilisin bizi ortada birakisin ayip oldu. Artik td olarak gormek istemiyoruz seni. Jan olde gol oncesi mimikleriyle caldi kalbimizi. Su adama en az iki yil sans verilmezi lazim. Dursun akilli ol sahip cik hocaya.
Bu adama sabredelim. Bir şey kaybetmeyiz aksine çok şey kazanırız.
adama aç köpek gibi saldırıyor bazı orospu evlatları. illa analarına sövdürmeyi başarıyorlar. adam efendi olduğu için saçma sapan sorular soruyorlar. ama fatih terim'in, şenol güneş'in karşısında kedi oluyor bazı amın evlatları.

millet anlamıyor mu? bazı gerizekalı taraftar haricinde fatih terim denen parator, taktik bilgisi sıfır olan, her geldiği yıl gazla 2 yıl takımı oynatıp sonra elde bir yığın çöp bırakan bir teknik direktörü kimse istemiyor.

kardeşim adam galip geldiği maçta bile eleştiriliyor ya yazıklar olsun daha ne diyeyim.

adamın aldığı ücret zaten feci şekilde uygun, bedavaya iyi işler yapan, takımın altyapısını hala idare eden, takıma taktik bilgisi kazandıran ve hala namağlup bir şekilde ligde devam eden bir adamı yemeye çalışıyorlar. herhalde bu adam bazı aç köpeklerin ceplerine para gitmesine engel oluyor, yoksa bunun mantıklı ve akıllı bir izahı olamaz!
''Kızlarınız garsonluk mu yapıyor?'' şeklindeki dünyanın en gereksiz sorusuna,
''Pek maçla ilgili bir soru olmadı..iki kızım var ikisi de okuyorlar.'' şeklinde cevap verebilecek kadar beyefendi bir adam.
Teknik bilgisini falan bilemem ama karakter olarak, ciddi kaliteli bir adam olduğu ortada.
Beşiktaşlı olarak başarılı olmasını dilerim.

Bu arada kendisine bu soruyu soran Sezgin Gelmez'e, Galatasaray tarafından yasak getirilmiş.
Podolski - yok
De jonk - yok
Kolbeinn - yok
S.aziz -yok
Cavanda - yarı sakat.

E bu adam oyuna kimi alacak amk? Kulübede adam var da riekerink almiyor sanki?

Naapsın adam sırf oyuncu değişikliği yapmak için semih kaya'yı mı oyuna alsın, muslera'yı çıkartıp cenk'i mi alsın?

Dalyarak! sen yap o zaman oyuncu değişikliğini? Gorelim biz de bakalım kimi cikartiyorsun kimi sokuyorsun..
tanım için: (#33032436)

bugün gerçekleştirdiği basın toplantısından kısa kesitler.

sosyal medyada Galatasaray taraftarlarının sarı saçı, mavi gözü ile Galatasaray'ın kurtarıcısı olarak kendisini Atatürk'e benzettiklerini söylemesi üzerine Hollandalı teknik adam şu cevabı verdi:
- "Atatürk'ün ne kadar önemli bir insan olduğunu biliyorum Türk insanı için. Ben Galatasaray'ın hocasıyım. Böyle bir insanla kimse mukayese edilemez . Bu sene için çok çok güzel bir takım kuruldu. Ben takımın hocasıyım ama herşeyi tek başıma başarmadım. Yardımcılarım Orhan Atik ve Ayhan Hoca ile çok iyi uyum içindeyiz. Şu anda başarılmış bir şey yok... "
- "Fatih Terim ve Arda Turan ile ilgili iki isim de Türk Futbolu için çok önemli insanlar. Ama bilmediğim bir konu ve benim bu konuda konuşmam hiç de doğru olmaz... "
- "Galatasaray Teknik Direktörü olarak başka takımların hocası ile birşeyler söylemem doğru olmaz. Advocaat'ı Hollanda'dan tanıyorum çok saygın tecrübeli bir teknik adam. Onun ne yaptıklarınla ilgili benim yorum yapmam doğru olmaz. Ben kendi yaptıklarımla ilgileniyorum. Milli maç aralarında ben alt yapı maçlarını izliyorum. Orada çok iyi oyuncular var bu kulübün geleceği için... "

açıkçası bize futbolculara gaz verecek, 'ben yaptım, ben ettim' cilerden ziyade futbolcuları eğitecek en azından kişilikli futbolcu yetiştirecek bu tarz adamlar lazım.
görsel
Doğru şeyleri beğenen hocam,Riekerink Bey.
Adam gibi adamdır. Sonuna kadar arkasındayız.
Bu adam elinde forvet yokken umut bulutu kadro dışı bırakmasıyla takıma yıllar sonra kondisyon yüklemesiyle oynatmaya çalıştığı futbolla kalbimizi çaldı. Riekerink beyi yiyip yerine terimi getirirseniz terim gidene kadar tutmam ben takımımı açık ve net.
adama en büyük başarısı çin u17 mili takımı hocalığıydı burada fenere koyup kupa kazandı.
Yani Galatasaray'ın teknik direktörü değilde yoldan geçen Bi amca olsa bile çevirir yemek ısmarlar otobüste yer veririm.
Adam o kadar iyi niyetli ve temiz kalpli ki yüzüne yansıyor resmen.
Galatasaray'ın her golünde sevinçle arkasına dönüp sarılacak kimseyi bulamayınca tek başına sevinen güzel insan olarak hatirlayacagim kendisini hep.

Geldiği günden gittiği güne kadar hep yalnızdı, hep yalnız olmak zorunda bırakıldı. Yolun açık olsun 2 kupalı hoca.
Bugün Galatasaray'dan gönderilecek teknik direktör.

Riekerink bye diyeceksiniz.
Sempatik hoca. Saha kenarında mancini'yi anımsatmaktadır.
daha önce milyon dolarlar alan hocaların galatasaray a attığı kazıkların acısı hala hissedilirken bu adam hoca değil demek insafsızlık olur. eleştirilebilecek yerleri yokmu ? tabiki var. tüm maçları canlı izleyen bir taraftar olarak değişiklikleri yerinde ama geç olduğunu söylemek mümkün.
bir eksiği daha var daha doğrusu yıllardır gs teknik direktörlerinin yaptığı bir hata ! takımı sağ açık oyuncusu olmadan oynatmak. dikkat edilecek olursa gs ataklarını sürekli sol kanat üzerinden yapıyor sıkıştığında kanat değiştiremiyor. hocaya tavsiye takıma bir sağ açık mutlaka monte et. podolski olur sinan gümüş olur ama mutlaka olmalı.

kartal işareti yapmış ne olmuş yani adam çocukken hasta beşiktaşlıydıda biz mi bilmiyorduk. adam bir güzellik yapmış yanındaki çocuğu kırmamış o pozu vermiş. bir gs taraftarı olarak bende kırılmadım hatta sevindim.keşke bjk tezahuratıda yapsaydı.
bırakın bu holiganlıkları küçük hesaplar yapıp karınca saymayı. (bkz: riekerink bey)
adam saçma sapan gazeteci sorularını bile olgunlukla karşılıyor, adamlığından taviz vermiyor. o soruları o gazeteciler bana soracak adam ta a... koyarım.ayağa kalkar tokatlarım (bkz: klasik türk tepkileri). o gazetecileri bir daha basın toplantısına almam ki yakında gs yönetiminden böyle bir hamle gelecektir.

hoca şimdilik adamlığını bozmuyor ama gs yönetiminin kendini bozmayacağının garantisi yok. o saçma sapan soru soran gazetecilere sesleniyorum adamın a... koyarlar akıllı olun.