5 aydır iskenderunspor'un genel müdürü imiş. hacı git herhangi bir avrupa ülkesinin amatör liginde hocalık falan yap, iskenderun'da işin ne allasen? daha doğrusu türkiye'de işin ne?

görsel
Haksızlık yapılan adam.
maç oncesi soyunma odasında söyledikleri "selcuk pass to wesley, wesley pass to selcuk. take my rose, give my rose" şeklinde olsa da igor tudor'dan daha iyi hoca olduğuna inandığım eski hocamız.
adamın ahı tutuyor valla.
bu adama 20 milyon euro harcama imkanı verilseydi babalar gibi takim kurardi amk. bu ostersunds a karsi %88 topla oynama yapar, ilk yarida 2 tane cakardik.

bu adam doneminde gelen ahmet calik, garry rodrigues gibi isimleri demeyin bana, bu adamin bu isimleri istediğini düşünmüyorsunuz herhalde.

edit : her hoca fatih hoca gibi cilgin bir motivasyon gucune sahip olamaz, takimi yeter duzeyde motive ediyordu ki bu les kadroyu liderin 5 puan arkasinda tutabildi. kaldi ki vodafone arenadaki macta son dakikada josue o golü atsa Beşiktaş bu kadar ritim tutamazdı eminim. evet istedigi oyunu tam olarak oynayamiyordu bunun sebebi de inanilmaz defansif zaafiyetlerimiz ve Selçuk denen parazit. görüldüğü gibi riekerink gideli 4-5 ay oldu, 20 milyon euro para harcandı sonuç olarak halen ayni sorunlar devam ediyor ve takım geri gitmiş vaziyette. tudor'u elestirecegim diye bu adami savunmuyorum, evet beni de cok cildirtti ama adamin hocalik pratigi fazla yok, tudor a bir yil ve yeni bir kadro verecegine riekerink ile devam etsen halimiz daha iyi olurdu diyorum hepsi bu.
'' ben takımdayken şampiyonluk yarışı içerisindeydik '' açıklamasını yapmış şahıs. yahu oynattığın etkisiz futbolu, aldığın başarısız sonuçları gördük. neden böyle bir iddiada bulunuyorsun ki ? sanki takımı şampiyon yapacaktın kalsaydın. yemiyoruz.
Vazgeçin artık her kötü teknik direktörden sonra eskisini övmekten. O da kötüydü tudor da kötü. Oyuncular hepsinden kötü.
Bu sezon galatasaray' a olumlu katkısı olmamış hoca. Gönderilmesi doğru karardı. Yine de geçen seneki iki kupa için teşekkürler...
neymiş oyunu okuyamıyormuş!

amına koduğum ibineleri, oyunu okuyamıyor diye gönderdiler adamı!
sarı saçlım mavi gözlüm nerdesin
şu an galatasaray'ın başında olsaydı eminim kulüp bundan daha iyi bir sıralamada (mesela ikinci) olabilirdi. ayrıca bursaspor'un bu adamı takımın başına geçirmesini çok istemiştik gerizekalı yönetim bu adamla anlaşmış olsaydı eminim bursaspor'da şu an avrupa yarışının içinde olurdu. özetle riekerink o kadarda kötü bir teknik adam değildi.
(bkz: üşüyoruz reis)
görsel

http://www.haberturk.com/...durmak-istiyorsun-sanirim
Kör öldü badem gözlü oldu muhabbeti olacak ama bu adamı yollarken de dedim şimdi de diyorum adamı medya yedi amk. Her mağlubiyet sonrası vay beden hocası vay sen teknik direktör değilsin. Sanki bana ligde mourinho var amk. Yerlilerden saysan Şenol hoca dışında adam gibi hoca yok lan kim gerisi amk? Nerede ne kazanmış ne yapmışlar? Hiç. Herif üç kuruş paraya çok da güzel şampiyonlar ligi kovalıyordu. Ben Igor tudorda da suç bulmuyorum. Suç net yönetimde. Adam gibi transfer yok para boktan yerlere harcanıyor. Trabzonda 850 bine oynayan adama sen 500 desen koşarak gelecekken sen 2 milyon veriyorsan ben de sana çok güzel Siktir git derim birader. Hocaya suç bulmak işin kolayı.
Yazık oldu bu adama. Elinden geleni yapıyordu ve gayet mantıklı bir futbol adamıydı. Neymiş efendim beden hocasıymış da yakışmıyormuş.
Tazminat davası açması şimdi anlaşıldı.
anasını siktiğim spor medyasından 3-5 orospu çocuğunun bilinçli karalama haberleriyle acımasızca gönderilen güzel adam.

beyinsiz taraftar da bu şerefsizlerin oyununa geldi.

al adam gitti takım iyice manyaklaştı, beter olun amına koduklarım.

ulan bu adamın galatasaray bursa maçında galatasaray taraftarı hamzayı tribüne çağırdığında kulübede garip garip oturmasını hiçbir zaman unutmayacağım ve bu yavşakların yüzünden bir galatasaray taraftarı olarak büyük utanç ve mahcubiyet duyuyorum.

keşke yönetim değişse de güzel insanlar bu adamı tekrardan başa getirse.
görsel

Ulan dursun bakkal ve ergen taraftarlar, gun yuzu gormeyesiniz insallah.

Sene basindan beri dedik, bu adam elindeki kadro yuzunden pas oyunu oynatiyor dedik. Bu soktumun selcuk-de jong-tolga-sneijder orta saha rotasyonuyla real madrid gibi olumune baski yaparak oynayamazsin dedik.

Ama noldu bir takim beynini siktimin embesilleri 'yon pos yopoyor' diye adami hedefe oturttu.

Lan ibneler, bruma harici top oynayan adam mi vardi ileri ucta (ki brumanin hayvani performansi da bu adam sayesindedir) bu adam akici futbol oynasin.

Adamin istedigi turde bir tane bile adam alinmadi amk, bu adam nerden taniyacak serdar aziz i, eren derdiyok u, ahmet Çalık ı, tolga ciğerci yi amk. Hepsi yonetimin para araklama transferiydi.

Adam buna ragmen gecen sene fenerden kupa aldi avrupa cezamizi cekmemizi sagladi, bu sezon da acikca kimsenin bir sik beklemedigi takimi sampiyonluk potasina soktu.

O orospu cocugu josue besiktas macinda golu atabilseydi belki her sey farkli olacakti amk.

Siz sizin icin bu kadar sey yapip 3 kurus paraya hizmet eden bir adami tuttunuz itin gotune soktunuz, neymis yan pas yapiyormus, lan orospu evlatlari takimin savunmasi kevgir gibi gelen top kaleye giriyor adam mecbur pas yapıyor ki topu ayagimda tutayim pozisyon vermeyeyim diye. Hic mi anlamadiniz bunu.

Al iste sonra boyle ozledik dersiniz, tudor şöyle böyle dersiniz. Turk futbolunun yeni derwall i piontek i olabilecek duzeyde taktik bilgiye sahip bir adami hic ettiniz amk.
Bu adamı çok ararız dedim ve dediğim gibi arar hale geldik.

Bana kalırsa riekerink kalsaydı bu kadar fark da olmazdi, bu kadar kotu oyun da oynamazdik.
adamın ahi tuttu amk kaç maçtır kazanamıyor takım.
ilk geldiği zaman mourinho ile kıyaslanan fakat bir kaç maç kaybedince hemen gönderilip hakkı yenen hocadır. en azından sezon sonunu görmesi gerekiyordu.
adamlığına ve efendiliğine diyecek hiçbir şey yok.

evet oyunu geç okuyordu, çok da başarılı olmasını istedim galatasarayda, kendisinden de inanılma ümitliydim. keşke hep gençlerin başında kalsaydı.

ulan ne güzel altyapı hocası bulmuşuz onun da başını böyle yedik.
Riekerink bay diyoruz artık.
HAKSIZLIK YAPILAN ADAM NEYSE Ki SEViYESi YERiN DiBiNE GiRMiŞ BU iNSANLARDAN KURTULDU.
bedenci.

yahu yazmayım diyorum şu bedencinin başlığına hala iyiydi de bilmem neydi de.

yahu adam tek derbi galibiyeti gösteremedi bize. bak rakamla 0, kelimeyle sıfır derbi galibiyeti.

takımın gol yemediği maç yok ulan. 1-0 konyayı yendiğimiz maçta bile durum 0-0 ken konya 3 yüzde yüz gol kaçırdı aç izle. kayseri'nin penaltısı kırmızı kartlık penaltı. hakem eyyam yapmasa, de jong yırtınmasa o maç 3'lük 5 lik olacak.

ztk' da tuzlasporun grubundan ikinci çıktık. daha bi kaç hafta önce yenildiğimiz başakşehir maçı daha ilk yarı kopardı elendik. aç bak lan aç.... neymiş bu bedenci gör. deli etmeyin adamı..

daha çıkardığı kadrolara, oyuna müdahale edemeyişlerine, taktik hata, yanlış 11 yüzünden elimizdeki kaç maçın gittiğine, her maç bi bok yapıyolarmış gibi sabrilere semihlere banko ilk 11 yazdığına girmiyorum bile.

burası darülaceze değil. spor kulübüdür. mal mısınız nesiniz?