bugün

dexter ve hustle dizilerinde oynayan ve kemikli yüz yapısıyla değişik ve güzel bir yüze sahip oyuncudur.
görsel
taş gibi hatun kelimesini daha bir anlamlandıran süper kadın...
çekik baygın gözleri ve tahrik edici aksanıyla adamı deli eden, bill murray denen goblin'den nasıl yaratıldığını acayip merak ettiğim, ikinci bir liv tyler-steven tyler vakası.
dexter dizisinin ikinci sezonunda lila karakterini canlandıran güzel bağyan. otel odasındaki duş sahnesi akllara zarardır. dexter ile sevişme sahnesi için de aman diyim..

http://www.imdb.com/name/nm1444665/
21 temmuz 1977 londra doğumlu oyuncu.
babası billy murray'nin peşinden giderek oyuncu olmayı seçmiş. farklı bir güzelliğe sahip olduğu için sizi kendisine hayran bırakabilir. dexter adlı dizide 2. sezonda ortaya çıkmıştır ve dizi bitene kadar hatta bittikten sonra bile hep göz önünde olsun istenen kişidir.

(bkz: abi galiba aşık oluyorum ben)
o aksanını yerim senin, mermer tenini, yılan gibi vücudunu, keskin yüz hatlarını, boncuk gözlerini yerim yerim. kara gülüm sarılayım da sana bir, tek derdim tenime batan dikenin olsun. ah ah...
spartacus gods of the arena da messalina tarzı bir rolde arz ı endam edan oyuncu.
ingiliz aksanı hiçbir şey yapmadan zaten kulağa seksi gelen bir aksan ama bu kadın gözlerini kısıp, ağzını yaya yaya konuştuğunda fazla zorlamış gibi oluyor. ilk gördüğümde travesti mi acaba diye düşündürücek kadar erkeksi yüz hatlarına sahiptir.
(bkz: erkeklerin erkeksi kadınları seksi bulması sorunsalı)

ayrıca vj bülent ingiliz aksanıyla konuşabilseymiş pekala jaime murray diye izleyebilirmişiz.*
beğendiğim bir çok kadın var monica belluci mesela ya da angelina jolie gibi. ancak bu hatun gerçekten ideal kadınım. lambadan çıkan cinden o'nu isterdim hiç tereddüt etmeden. zeki , yetenekli, inanılmaz güzel ve başka hiçbir kadının sunamayacağı bir özelliği var. bill murray denen yarı tanrıya damat oluyor insan ...

12 mart 2011 sabahı itibarı ile bu aydınlanmayı yaşamış bulunuyorum.hiç ulaşamayacak olsam da ideal kadınım bu kadındır.
yüz şekli ile bir kadından çok erkeği andıran şahıs.

(bkz: kadın dedin adam çıktı)
taş gibi olmayan hatun.
aşırı bir çekiciliğe sahip olduğunu düşündüğüm bembeyaz hatun.
nasıl bir aksandır arkadaş.
ve tabii nasıl dudaktır onlar.
hustle'deki rolü ile tanınan spartacus gods of arena'da nirvana yapmış bayan aktris .
eger bu bir kadinsa bizim elimizdekiler nedir? sorusunu bunyeye sorduran kaya parcasi. hastasiyim.
(bkz: andy murray)
serbest çağrışım.
(bkz: #19116865)
acayip bir hatundur. dexter dizindeki o konuşma aksanı beni benden almıştır. ''bizim ülkemizde niye böyle hatunlar yok'' diye gece gece kendimi sorgulatmıştır.
made in great britain piliç...

http://bikiniclub.net/201...ess-at-a-beach-in-mexico/

(bkz: +18)
oyunculuğunu çok beğendiğim için bana çok güzel gelen hatun kişisi. iyi oyuncuları her zaman çok güzel görmüşümdür. bu kadının da kendine has karakteristik bir yüz yapısı var. oldukça çekici bir bayandır. dexter'ın 2. sezonunda gösterdiği performansı takdir ettim. dexterın sevgilisi olarak en sevilen karakterdir ayrıca. ne rita, ne lumen ne de hannah şıllığı. bu kadını kötü göstermeye çalıştı dizi ama o daha çok sevildi.
süt gibi hatun.
http://www.egotastic.com/...s-wine-cap-02-580x435.jpg
Valla ben pek beğenemedim ama renkler zevkler meselesi. Bir gün bu tipte bir eşiniz olması ümidiyle sayın yazar. Bir ünlü aktris.