kesinlikle nescafenin eline verir. böyle bir yoğunluğu başka bir kahve de bulamadım.
rakipsizdir. alanında kraldır. lezzet açısından süperdir. şiddetle tavsiye edilir.
bakkallarda 25 kuruşa satılan tek içimlik kahvesi bile piyasada satılan onlarca kahveye 5 basan alman kahvesi. Paketi bardağa boşaltıp üstüne sıcak suyu döktün mü ne demek istediğimi anlarsın. Yok böyle bir tat, koku ve köpük.
bol köpürtülmüş süt ve iki adet şeker ile muhteşem tat veren kahve.
nescafe'den çok daha lezzetli olan kahve. özellikle ikisi bir arada olanı tavsiye edilir.
Jacobs bol kremalı latte'yi alıp büyük bir bardağa ekleyin içinde soğuk süt ekleyip el blender'ı var ise onunla yok ise çatalla hızlı hızlı karıştırın ve içine buz atın... (isteğinize göre, dondurma için satılan Kakao kreması sıkarsanız hem göz zevkiniz açısından hemde lezzet açısından daha hoş olur) Afiyet olsun.
ikisi bir arada olanı nescafenin ikisi bir aradası kadar iyi değildir. jacopsunki közlenmiş patlıcan gibi kokar. bir ara da milkalısı vardı. bir daha yapmadılar. en iyi kahvesiydi yazık.
Üçü biraradaların en lezzetlisidir. Diğerlerinde krema ve şeker yoğunluğu yaşanırken bunda hafif krema ve şekerle tatlandırılmış bir kahve içtiğinizi hissedersiniz.
uzun yıllar sonra bir şans vermek istedim bu markaya. alıp denedim. yine aynı fiyasko tat. bir daha da denemem.
Jacobs monarch millicano türkiye'de satılanlar arasında açık ara en iyi hazır kahvedir.
3ü1aradası bile piyasadaki kahveleri tokatlar, bence başarılılar ama ben kahve icemem. o yüZden beni bi otorite kabul etmeyin.
hadlerini bildirdim. rahat olun... herkes rahat olsun...
görsel
Yahudi ürünü alman kahvesi.
isminden uzun zamandır şüpheleniyordum zaten bu kahve yahudilerin mi? bilen beni delilleriyle aydınlatsın. eğer öyleyse içmicem... coca cola içiyom fakat kahve konusunda hassasım arkadaş. kahvenin yeri benim için ayrı.
Jacobs - yakup kardeşler.

Yakup-> yahudilerin peygamberi.
yanımda yöremde ki market bakkallarda bulamadım. gittim yine nescafe aldim.
2si1 arada nescafe ye bin basar. ancak geçen aldığım millicano nasıl bişey anlamadım. kahve bildiğin erimiyor. kullanımı farklı mı anlamadım ama onun dışında nescafe'ye göre daha iyi olduğunu düşünüyorum.
türkçe karşılığı "yakup'unki" olan kahve markası.
nescafe'ye göre daha sert ve sağlam bir kahvedir, sert kahve sevenler için tavsiye ederim.
kahve gibi kahvedir, nescafe içen kendini kahve içiyorum sanmasın.
ayrıca filitre kahvesi muazzam.
kaliteli, hakiki kahvedir.
nescafeye göre daha başarılı bulduğum hazır kahve markası. nescafenin tadı daha asidik bir yapıda, genizde acı-ekşi bir tat bırakıyor. jacobs nispeten daha yumuşak bir tada sahip. filtre kahvesini uzun zamandır içmiyorum fakat ortalama bir içici için ortalama bir tadı vardı. şimdilerde nasıldır bilmiyorum.
En iyi kahve çekirdeklerine sahip kahve markası.

Kahveleri gibi reklamları da mükemmeldir.

https://m.youtube.com/watch?v=GYVeWKVh3vo
başka marka kahve aratmaz. özellikle gold olanı kraldır.
Reklamları bu kadar huzur veren başka bir markaya rastlamadım ben. Adamlar sanat yapıyor resmen.