bugün

Filtre kahve sevenlerin kotu gun dostu.
Türkiye'de dağıtımı yapılan hazır kahvelerin en iyisi.
benden onayı almıştır fakat 70 gr mını kipadan 12.5 tl ye almam biraz koymuştur.
düz monarchını alıcam bu bitince indirimde yakaladığımda talep edebilirim ancak millicanoyu.
Öküz gibi pahalı olmasına rağmen içimi gayet güzel kahve. Fitre kahve ihtiva ediyor diye bu kahveyi seçenler bence guatamala kahvesini beğenebilirler.

Ben dün 250 gr öğütülmüş kahveye 14.90 verdim. Bence gayet de makul bir fiyat.

(bkz: tschibo)
Benden onayı alan kahve.

için icirtin.

Şöyle bir sey.
görsel
filtre kahvenin yerini tam olarak tutmasa da idareten içimi yumuşak,aroması hoş olan kahvedir.

sabah sade kahve içme alışkanlığına yeni başlayana tavsiye edilir, zira bir gold kadar sert değildir.
Piyasayı geriden takip eden birisi olarak henüz bugün edindiğim kahve. Günde 10 kupanın üzerinde kahve tüketen bir kafein-perest olarak neredeyse - biraz gereksiz bir iddia olacak- ilk yudumunda tat ve kalite tespiti yapacak düzeye geldiğimi söyleyebilirim. Hemen hemen her sertlikte ve her tür kahveyi içerim. Elbette bazıları öncelikli ve seçkindir.

Bugün bu kahveyi alıp şekersiz olarak test ettiğimde hafif içimini, ağızda içim sonrasında acı bir tat bırakmayışını ve lezzetini beğendiğimi ifade etmem gerek. Bana göre tek menfi yanı bardağın dibinde kalan telvemsi kalıntılar. Evet, öğütülmüş ve kavrulmuş kahveden oluşmasından kaynaklandığını biliyorum, aslına bakılırsa bu telvemsi şey "monarch" formuna ters. Yine de tavsiye ederim. Nasıl bir etki yaptığını ise sabah imtihan ettikten sonra edit olarak yazarım.

Ah, ayrıca sizin için bir ölçüt müdür bilemem ama sigara ile içimi gayet keyifli.
Hazır granul kahveden guatamala kahvesine geçmeden önce bir dönem tükettiğim kahve. Pahalı olduğunu düşünüyorum.