bugün

--spoiler--
6.sezon 5.bolumde aynaları bencilimsi bir tavırla kırarak gözümden düşmüş lost karakteri.
--spoiler--
6. sezona öyle bir giriş yaptı ki sanki lost karakteri olmaktan bezmiş bir havası var.Saçlardan aklar fışkırmış,sağı solu deviriyor,olan bitene tepkisiz bitse de şu lanet dizi çekip gitsek havası var resmen.
--spoiler--
jacoptan bayrağı devralmıştır. aslansın jack kaplansın jack.
--spoiler--
öyle bir karakterdiki hiç unutulmayacak şeyler yaptı.locke'a attığı o tekmesiyle ölümsüzleşti kendisi ve kanımca gelmiş geçmiş en dramatik en huzurlu ve en güzel ölüm sahnesini yaşamıştır,yaşatmıştır bize içim parçalandı gözüme uyku girmedi ağladım ulan! hele vincent'ın dibine gelip yatması çok kötü çarptı beni bak hala gözüm doluyor aklıma geldikçe.

yinede,

çok efsanevi bir sonu oldu kendisinin.

bir taneydin sen.

rest in peace doc .
büyük burunlu lost karakteri.
ilk sezon boğulan bir vatandaşı kurtarmak için t-shirtini çıkardığında kedikakasi ile yarışabilecek kadar kıllı bir vatandaştı.

5. sezonda Kate ile yaşadığı dönemde evde bir gördük ki Jack abimiz bildiğin Vj Bülent,Ariel Ortega kıvamına gelmiş tüysüzlük konusunda.

Demekki paralel evren böyle adamın döşündeki kılı söküp atıyor.
o hep ağladı.
family guy ın s07e04 ünde kendisinin her bölümde istisnasız nefes nefes kalışıyla çok güzel dalga geçilen lost karakteri.
erkekler de ağları gözümüze sokan karizmatik lost karakteri...
en karizma hali budur.

görsel
görsel
görsel
lost'un sonunda hakkın rahmetine kavuşmuştur. mekanı cennet olsun. evet.
lost'un sonunda ölerek hayal kırıklığına uğratmış insandır. sen ne güzel adamdın la jack. evet.
Lost'taki karizma üçlüsünden en karizmatik 2. Karakterdi bana göre , inançsız başlayıp inançlı ölmüştü hey gidi . Kate ve jüliet arasında gidip geliyodu . Lider ruhluydu, duygusaldı .
tam bir keko.
(bkz: seni hiç sevmedim sütoğlan)
gelmiş geçmiş en karizma karakterdir. hele hacı sakallı hali.
(bkz: doktor civanım)

lost'un kahraman, karizmatik, havalı doktoru.
Jack i bilmem de cod'da bir shephard vardı. Kahpe albay ihanet etti bize...
En zırlak ve sümsük karakter. güçsüzlüğünden sürekli ağlar, kadınlardan yana şansı yaver gitmez (çünkü kendisi iflah olmaz bir şıpsevdidir) hep bir zırlar ve olaya duygusal açılardan bakmaktan mantığını kullanmaktan acizlikten can çekişir.

Nasıl doktor olmuş anlamıyorum ki. Zaten doktor oluşunun ekmeğini yedi. Yoksa adada ilk ölenlerden, kara dumana yem olanların başında bu gelirdi. Ah jack, seni o kadar iyi anlıyorum ki. Hep iyi niyetimizden kaybettik, hep...
Çok net lost aleminin göt oğlanıdır.

Meriç la bildiğin.
Gereksiz duygusal bir doktordur. Nasıl olduysa ilk bölümlerde adanın lideri olmuştur sonra locke ile bilim inanç vs'si atmışlardır. En sonunda locke diğerlerinin lideri olmuştur. işin tuhaf yani bu eleman locke'un başta inanç anlamında dediği şeyleri saçma bulup Trip atarken dizinin sonlarına doğru tıpkı locke gibi düşünmeye ve adaya bir görev için gönderildiklerini falan Beyan etmiştir.