bugün

kim bunlar ya?

allah aşkına çok ciddi soruyorum bu yarışmadaki insanlar kim?

jürisi, yarışmacısı hangi gezegendenler?

o konuşma tarzı, o tartışma konuları, o salaklıklar, o dünyadan kopukluklar...

kimsiniz siz? bu ülkede böyle insanların olduğunu biliyoruz ama detaylıca izlemek insanın ağzını açık bırakıyor.

kafalarının içinde fındık kadar beyinleri bile yok ama ne hayatlar yaşıyorlar.

bu sistemden de bu ülkeden de bir halt olmaz.
Bir grup gereksiz, materyalist ve kafalarının içi boş olan insanlardır. Tek düşündükleri onun götü, bunun başı, şunun çantasıdır.
Tvde onun saatine denk geldiğim zamanlarda birazcık bakıyım diye açıyorum, sonra o tartışma seslerinin beyne iletilmesiyle anında değiştiriyorum. Böyle bi şey olamaz, türk insanını hem salak yerine koyuyolar, hem kendilerini küçük düşürüyolar, hemde sabırları zorluyolar. Oturup programı baştan sona izleyenlerin sabrını alkışlıyorum
An itibari ile izlenen.
bu programı izleyen gerizekalıdır. Net.
medeniyetin ve modernizmin reklam yüzleri olarak ekrana çıkıp meşhur olabilmek için birbirini yiyen, bedava erzak kuyruğundaki izdiham gibi izdiham yaratan bir avuç kezbanın olduğu program. ama 1-2 tanesi hariç gerisi at gibi.
iQ fakirlerinin izledikleri program .
bu tarz benim tv8 in yeni adı.
An itibari ile +18 olarak yayınlanması gereken acun programı. Victoria secret meleklerine de zerre benzememişler maria dışında. IVana sert in de elbisesine bayıldım.
hande yener'in göğüsleriyle ön plana çıktığı yarışma programı.
Bu tarz benim çakması mal yarışmaların yarışması tek kelimeyle.
Jartiyerli kartiyerli kızların boy gösterdiği yetişkin kuşağı,
Ortalama 4 bucuk saat suren program.
Fena bir program. Yarım saattir izliyorum devrelerim ısınmaya başladı yanacak diye korkuyorum ama merak da ediyorum birakamiyorum. Kizlar birbirlerine nasıl giydiriyor nasil giydiriyor. Mahalle kavgası gibi.

Bir de bunların anası babası yok mu yahu?
ütopyaların da giyebilecekleri kıyafetleri stil olarak tanıtanların programı.
dipnot:ben de izliyorum.
(bkz: işte benim çirkefliğim) adı ile daha anlamlı olabilecek yarışma. zira çirkeflikler yarışıyor.
Kaldırılması gerekli olan programdir.
-işte benim stilim!
+peki.
evet evet kanal d haber başlayıncaya kadar bir oyalanmak maksadı ile kanallar arası dolanırken aynı ses tonu ve aynı tarz cümleler ile konuşan ve bunları izleyen bir grup insan ve bu insanların seçilme kriterlerini merak eden ben ve alllahım bu ne neler oluyor gerçek mi tepkisini vermeme yarayan program.
adı işte türkiyenin gerizekalıları olmalıydı, çok çok yanlış.
Burdaki insanların salak, gerizekalı, düşünemeyen insanlar olduğuna katılmıyorum. Tek dertleri giyinmek, eleştirilere laf sokmak.ooh ne güzel işte daha ne olsun. Nurella kadar gamsız olsam başka ne isterim? Aptallar mutludur. Ben bunlar gibi mutlu olmak isterdim. Ne güzel işte fındık kırsınlar arkadaşım bir de parayla!!

Edit: aptal derken aptala oynamak. Yoksa niye zeki olmasınlar. Nerden biliyonuz amk?
yakında yayından kaldırırlar. eski tadı kalmayan program.
stiletto ve sütyenle gelen herkese tarzın verilen, sürekli sigara muhabbeti çevirilen, bi dırıdırıdım bi cıptıs koptisli müzikler verip mal eden program.
halk oyunu emel alır ve birinci olabilir diye düşündüğüm yarışma.
ilbige lezbiyendi falan ama gerçekten stil sahibi kızdı. Yine elediler.