Keşke gene başlasa.
Bir zaman ivana sert yüzünden izliyorduk nedense.
Güzel kadındı yanlız.
Uykuya geçmekte yaşanan güçlüğün ilacıymış. Açtım bir tane kavga videosu, 20 dakika, cayır cayır. Ayşegül'ün dekoltesi olay olmuş. Bana ne Ayşegül'ün dekoltesinden ama işte orada başka kadınlar bağırıyor, sözümü kesme artık ya bıktım ya diyor, o üstündeki ne alaka be diyor, ama kemal bey yaaa diyor, sen buraya şov yapmaya gelmişsin diyor, kimisi gerçekten şov için kalkıp oynuyor, eller ayaklar titriyor, kiskançlıklar ayyuka çıkıyor, oha ağlıyorlar bile. Beynim tertemiz oldu valla, bir güzel uyku çekerim ben bunun üstüne.

Teşekkürler işte benim stilim. Seni seviyom işte benim stilim. iyi geceler ve tatlı rüyalar işte benim stilim.
Hahahah çok komikmişsin sen ya, süper valla hohahoha git şimdi.
bitmeyen yarışma yapmışlar. amk buga mı düştüler 5 yıldır yarışıyorlar. evet.
aslında bu tip programlardan toplum ahlakı, medya ahlakı, etik değerlerin geldiği nokta hakkında ciddi doneler elde edebilirsiniz.

bu programlar kavga, aptallık ve kadın bedeni üzerinden para kazanıyor. bu da aslında bazı medya patronları için paranın her şeyin üstünde olduğunun kanıtı. katılan, izleyen herkes bu yozluğa bir şekilde destek veriyor.

izlemeyin.
Eğer normal bir zekaya sahip bir insansanız ve gerizekalı olmak için can atıyorsanız izleyin.
Kuş öldü beybi .
jurileri top olmakla itham ederken kerimcan denen gavatın katılması ile tamamen topların olduğu gereksiz program.

rtük evlilik programlarının yanında komple tv8'i de kapat gözünü seveyim
bahar candan için seyredilen puroğram.
zeka seviyesi yerlerde olan, hala devam etmesi türk seyircisinin ayıbı olan hede.
Türkiye'nin en kaliteli yarışmasıdır. Sanat kaygısı taşıyın modacılar jüri olarak özenle seçilmişlerdir.
Kerimcan durmaz'ın an itibariyle giriş yaptığı programdır.
görsel

http://www.posta.com.tr/i...i-kimdir-galerisi-1278881
bahar candan ın gidişi ile bir daha acmayacagimiz programdir.

selam ve baybay...
o değilde bu öykü bu angutlara nasıl tahammül edebiliyor acaba? angutlar arasında jürilerde var.
izleyenlerin nasıl bir beyne sahip olduklarını merak ediyorum gerçekten. Salak yarışmacılar, aptal juri, sipastik hareketler... Allah akıl fikir versin.
baya baya izleyenlerin oldugu sey.
Lût kavmine dönen program.
şöyle zeybek şovlarına maruz kalınabilen programsı. dans dans olalı böyle eziyet görmedi.

http://www.youtube.com/watch?v=WC9S8f87Jnw
cidden cildiricam ya. ulan bu kekocanlari gorunce insan keske caylak olarak kalsaymisim diyor.
halki uyutuyorlar aneyy, milletimize subliminal mesaj veriyorlar babey. bi bitmediniz.
7/24 nat geo izliyor sanki it.
sanki dunyada bir turkler tv izliyor. bu tur yarismalar bir tek turkiyede var. bi bizim memleketi uyutuyorlar. yeter lan. ulan essek gibi anirip duruyorsunuz bi susun artik.
ne kadar veled-i zina varsa sozlukte aq. yapacaginiz primi sikeyim.
Bir yarışma.
Dekolte giymek ne zamandır fahişeliğe özendirir olmuş? Yobaz beyinlere bakılırsa kadınların yaşamadı bile saçmalık.
Gelip buralara değersiz varlığınızı göstermek için uğraşmayın ve izlemeyin .
izleyip izleyip şikayetçi olmak garip bir durum. Bunu izleyeceğine 24kitchen izle, natgeo izle ama kimseye fahişe yaftası yapıştırma yobazcan.
millet olarak yozlaşıyoruz. şu programları izlemeyin, izletmeyin. bu nedir arkadaş. biz ki millet olarak namusumuz için yaşarız. var mı anasına, kız kardeşinin namusu için canını vermeyecek bir kişi. tabi ki yok. gittikçe öz kültürümüzü kaybediyoruz. bu geniş düşünen batı toplumları yüzünden. örneğin bu lanet tv programı resmen genç kızlarımıza nasıl fahişe olunur, kaşar olunur gösteriyor ve genç kızlarımız da bu kaşarları örnek alıyor. lanet rtük kan sahnelerine ceza vereceğine şu yayını cinsellikten kapatsa ne olacak. şimdi belki bana da küfür edeceksiniz ama bizim milletimizin bu ve bunun gibi programlarla bilinç altına mesajlar yerleştiriliyor. bundan 100 yıl öncesine kadar sokaklarda el ele gezen iki sevgili ayıplanırken şimdi adamlar sokak ortasında ilişkiye giriyor. kimse de sesini çıkartmıyor. 

inanın bana bir çok ülkede birlik beraberlik yok. bu yüzden hep kaybediyorlar. bizim milletimizde ve sizde biliyorsunuz ki aile çok önemli. oysa gün geçtikçe aileden koparak kaçan kızlar, erkekler... anaya babaya saygı göstermeyen gençler, utandırıcıdan hayatını kaybeden gençler... saymakla bitmez. inanın bunların sebebi bu tarz programların gençlerin beynini yıkamasıdır. izlemeyin izlettirmeyin.

http://imgim.com/12391402...9045579403215421163_n.jpg

bana kızanlar buyursun.
salak kızları barındıran yarışma.
az önce bir harmandalı videosunu izlediğim iğrenç ötesi televizyon programı.

bunlar gerizekalı değil bunlar oyuncu ve onlara söylenen hareketleri yapıyorlar, ortada bir gerizekalı varsa bunları izleyenlerdir.