bugün

affedersiniz 12,1'miş. Meşazı almışsınızdır.
fazlaca fark yaratmayan mevzudur.

(bkz: ekonomi çoh eyi)
(bkz: piyasalar çoh eyi)
görsel
Makyajlama dahi olabilir diye düşündüğüm rakam. Pamuk ipliğine bağlı kuru oynatacak rakam. Tanımlar uzar gider.
insanların iş beğenmemesi sonucu ortaya çıkan istatistiktirasrjksdma.

ulan ironi yaparken kendimi tutamıyorum, kusura bakmayın değerli yazarlar.
pek tabi ekonomi çoh eyi.
yıllar önce başbakanımız* işsizlik sorununu çözmek için halbuki ne güzel bir öneri vermişti; herkes bir kişiyi çalışan olarak alsa ülkede işsiz kalmaz **
Aslında bir drama durumu. Evet.
insanlar iş beğenmiyo. adam sikko üniversitesi sikkoloji mezunu ve iş beğenmiyor düşünebiliyor musunuz? Kim naapsın seni? Hassiktirsin.
çomarları ilgilendirmeyen durum.

onlar yine meee meee akp meee diyecektir.
Şimdi gençlik kolları düşünsün!.
Işsizliğin azalması için emeklilik yaşının 65ten aşağı inmesi ve belediye kadrolarına kpss ile alım yapılması şarttır.
Oh olsun.
işsizim. Olsun, ehonomi çoh eyi.
Fetöcülerin atılması ve tekrar iş bulamamasıyla doğru orantılı ancak yinede çok fazla.
önemi olmayandır. yol yaptık ya o kadar.
olsun yol yaptı.

görsel
özellikle türkiye gibi ülkelerde halk kendini "sigortasız işçiler de var o rakam %12 değil ki." şeklinde kandırsa da aslında burada aslolan işsizliğin genel oranı değil bir önceki yıla göre oranıdır. işsizliğin eğrisinin türevi ekonomideki bir çok pariteye bağlı olan durumların bir göstergesidir.
ayrıca dış ülkelerde de -özellikle amerika birleşik devletlerinde- sigortasız yani kayıt dışı istihdam olduğu biliniyor.
ak partiye oy vermeyen bir %12 anketi. oy verselee uye olsalar su anda torpille isteydiler
başkanlık gelince yüzde 2 ye düşcekmiş. başkanlık gelir gelmez 12 milyon gençe bir anda istihdam sağlanacakmış ama başkanlık gelirse yoksa iş miş yok ona göre!!!
yarısını da akabe çalmıştır. o zaman gerçek oran % 24 dür.
Eheheh, issiz olanlar dusunsun. Bize ne ki.
yalnız bu ülkede gerçekten iş beğenmeme durumundan dolayi bi işsizlik var.yalniz bu oran çok azdır tahminimce.
makine mühendisi işsiz adaylar cv lerini özelden yollasınlar. askerlik şart.
gerçek rakam 15 in üstüdür saklanmaktadır.
O kadar olmuş mu ya ben sadece kendimi biliyorum herkes yolunu buldu maaşallah bize de nasip olur inşaallah .