bugün

şu güzeldi, koptum:

"ne o lan utanıyor musun arkadaşından, niye tanıştır mıyosun bizi yengeyle"
rambo iyi reyting aldığından günü değişen programa sahip dizidir. ne kadan değişik bi o kadan tatlı.
diziyi beğenmeyip "8 yaşındakilere hitap ediyor, off buna mı gülüyorsunuz yaa" falan diyenler kanal d'ye geçiş yapıp akasya durağı'nı izlesin dediğim dizi. hastasıyız.
Ne kada da pişkin hayata ilişkin bir dizidir kendileri. Oyuncuları ayrı sempatik, senaristi ayrı... Bi tek zehra karakteri olmamış gibi biraz sanki hadi o da nazar boncuğu olsun ama murat cemcire bayılıp sadiye bitiyorum he ahmeti de seviyom orası da ayrı. Kısacası işiniz gücünüz rast gitsin beyler.
Gerekli gereksiz her türlü sahnesine "yarılan"* hayranları yüzünden başka insanları soğutulan dizidir. Üzülüyorum böyle olunca.
Ha ben benim zevkime uyan esprilere gülüyorum, yarılmıyorum. herşeyi dozunda bırakmak gerek.
Şimdi gerçekleri söyledim diye eksi yiyeceğim, alışkınım hocam.
perşembe akşamlarını bekletir hale getirmiştir.
yazın televizyonda izlenebilecek nadide dizilerden. star dizileri yüzünden ön yargılı yaklaşılmaması, bir şans verilmesi gerekir.
televizyonda izlemeye değecek güzide projelerden biri. özellikle oyuncu kadrosundan dolayı izleyemediğim ilk iki bölümü bir anda yutup bu akşamki üçüncü bölüme sağ salim yetişmişimdir çok şükür.
1.bölümde johnny drama esprisiyle entourage dizisine göz kırpmış dizidir.
An itibariyle leyla ile mecnundan sonra bir dizide nefret ettiğim bi karakter olmamasıdır işler güçler.
--spoiler--
ben karıncanın belini incitmem
--spoiler--

anlamıyorsanız izlemeyin arkadaş, gelipte burda neresi komik neye gülüyorsunuz diye söylenmeyin.

yalan dünyada ki bütün karakterlerin üstünden 30 saniyede geçen ahmet kural gerekli mesajı vermiştir herhalde.
şu sıcak yaz gecelerini çekilir kılan dizilerden.

hayatım olmuş işler güçler, pöh pöh pöh pöhpöööhh. takılıyor insanın diline. devam çocuklar.
Ne kadar da tatlı bir o kadar da farklı, Ne kadar da pişkin hayata ilişkin dizi.

o değil de adamlar yalan dünya'ya komple giydirdi benim canım.

Peh peh peh peh.
--spoiler--
merhaba sadi aç mısın? sandviç yaptım.
--spoiler--
behzat ç. ekibinin konuk olacağını düşündüğüm dizi. artık polislik mi tanıtılır, ne olur onu bilemem. ama çok özledim ben behzat amiri, bir gelse de yüzünü görsek.
perşembe günleri misafirliğe gitmeme sebep dizidir. gidiyorum ki gittiğim evde zorla açtırıyorum. onlarda beğensin bağımlı olsun diye.
3. bölümün sonlarında ahmet kural'ın oyunculuk dersi verdiği dizidir. yalan dünya'ya gönderme yaparak yarmıştır.
komedinin çok ince bir frekans işi olduğu düşünülürse ayarı çok ince yapılmış dizidir.absürdlüğü normal sunabiliyor. üstelik oyuncuları gerçekten aşmış. 3. bölümün sonlarına doğru ahmet kural ın yalan dünya ya 30 saniyede tur bindirdiğini görüp de takdir etmeyen varsa alnını karışlarım. komik olacağız diye kasmıyor adamlar. *
http://s14.directupload.n...mages/120712/845es7lo.swf
leyla ile mecnun izlemek konusunda derin bir ön yargısı bulunan babanın, tv izlemeyen kızının bir ikinci dizi tercihi olarak işler güçleri seçmesini hiç normal karşılamaması durumu. sonra da gelsin mottolar: "yüzünü göremiyoruz", "sen niye bizimle tv izlemiyorsun"...
murat cemcir: epilasyona karşıyım, doğal seviyorum ama kadın olacak.
4.bölüm fragmanı.
http://www.youtube.com/watch?v=LdUP_ZZmOjc
http://www.youtube.com/watch?v=Lo7TQwGAAEw
3. bölümünü ayakta alkışladığım dizi, sonlardaki bar sahnesi efsane olmuş.
yapmışlar... Olmuş. helal olsun.
dizinin üç süper oyuncusu sadi celil cengiz, murat cemcir ve ahmet kural an itibariyle bloomberg ht'de canlı yayındadır.