bugün

3. bölüm fragmanı:

http://video.haberturk.co...er-3-bolum-fragmani/63687

sabırsızlıkla bekliyoruz.
yavaş yavaş damarımıza işleyen dizidir.akasya durağı kaldırılsın yerine işler güçler oynasın o kadar süper dizi. 3.bölüde ahmet in yaptığı yalan dünya karakterlerinin taklitleri ile perşembe iple çekilmekte.murat ve sadi biraz daha arka planda ama onların replik e başına gelen olaylar daha da sevimlilik katmış gibi görünüyor diziye.
Star tv'de yayınlanan bir komedi dizisidir.
daha ilk bölümünü izlememe rağmen yardırmıştır.
umarım 90 dakikalık olmaya yenilmez. kısaltılması gerekendir. o zaman hem tempo hiç düşmez hemde daha iyi bir iş olur.

murat ve ahmet ikilisi zaten birbirlerini muhteşem tamamlayan bir ikili idi. bunu çalgı çengide yeterince gösterdiler ki bide bunlara lm'nin teletabisi eklenince bildiğin karışık çerez olmuş ya la bunlar.

tek üzüldüğüm nokta ben teletabiyi severdim lan, geçen sezon en çok güldüğüm karekterlerden biri idi heralde şimdi rolü burda artınca lm'ye geride dönmez.

ha bu arada sadi kendisinede bolca gönderme yapmıştır. dizideilk bölümde bahsettiği gibi kendisi gümrük müsteşarlığını bırakıp oyuncu olmaya karar vermiştir ve çokta iyi etmiştir. tekrar kpss'ye giricem demesi güzeldi.
3. bölümü iple çekilen dizi.

http://youtu.be/Xt2xhqKC8RU
ikinci bölümü bana biraz kopuk gelmiştir. zira bu dizide, bu kadroda en çok espri çıkan sahne, en güzel diyaloglar üçlünün beraber takıldığı zamanlarda olmuştur. ama bu kez yan karakterlerin senaryoya çok dahil olması ben de biraz sıkıcı etki yaratmıştır. neden çekildiği ve yazıldığını anlamadığım birkaç sahne de vardır. kısaca, sanki bu bölümde senariste farklı birileri yardımcı olmuş gibi...
Selçuk aydemir.
(#16078412) allah aşkına bırakın şu özentiliği.
anlaşılan rambo 4ten sonra yayınlanacaktır belgeselleri.
bakıyorum da hemen güldürmeyen dizi olmuş, gerçi doğru akasya durağı, cennet mahallesi falan varken buna gülenin aklına edeyim.

edit: ulan bütün roman taksicilerde burdaymış amk.
normalde tv izlemediğim için internetten takip ediyorum her şeyi. sözlüklerde pek çok söz edildiğini görünce bi bakayım dedim.

harbiden olmuş. youtube'dan izledim bütün bölümlerini.

ahmet kural, murat çemçir güzel iş çıkarmışlar. arada bi da sadi celil cengiz var. o da iyi tabii
leyla ile mecnunun yokluğunu aratmayan dizi.
ayrıca, ahmet kuralın on numara bir oyuncu olduğunu öğrendik.
ilk 2 bölümü arka arkaya izleyince 2.bölümün 1.bölümün baya bi gerisinde kaldığı görülse de bu akşamki 3.bölümü sanki efsane olacakmış gibi duran dizi.
akasya durağının eline verecek dizi.
Bir an önce başlasa da izlesek dizididir. Perşembeler artık daha anlamlı bu diziyle.
perşembe günlerini sevme nedeni...
bu gece yarım yarım yaracak olan. yalan dünyaya falan öpücük atmışlar. çok sert...
Ne kadar da güzel bir iş olmuş. Bir o kadar da kaliteli.
- al o vlc playerı da ordan!

Assktir sesli güldüm.
--spoiler--

yapımcıdan vedat'a: "kimsenin özel hayatı beni ilgilendirmez vedat, herkesin tuttuğu kendine."

Ahmet'ten sadi'ye: "al o vlc player'ı oradan" (huniyi işaret ederek)

hala gülüyorum, gözlerimi yaşlarla dolduraraktan...
--spoiler--
--spoiler--
kaplanoğlu balı, taaa berlin'den...
--spoiler--

semih kaplanoğlunun yusuf üçlemesine gönderme gelmiştir.

(bkz: bal)
(bkz: süt)
(bkz: yumurta)
(bkz: Diyemedim ya la)
şuan ilk defa izlediğimdir. yardırmaktalar.
ekşi yazarları beğenmiş beyler tamam bizde beğenebiliriz (!)

ayrıca bir leyla ile mecnun değildir.
başroldeki elemanlar zaten yardırıyor ama şu patronda ayrı bir gülme sebebi. olmuş dizidir bozmadan devam etsin.