bugün

özgür ruhlu olmakla kevaşe ruhlu olmayı birbirine karıştırmış bir alt kadın türü, tutamayacağı sözleri vermekte ustalaşmış bir insandır. ilişkide veya evli olduğu adama karşı kullanabileceği tek koz "bu ilişki böyle yürümez fahrettin" olup esasen fahrettin'in şöyle ağız dolusu bir "iyi, siktir git" demesine bakar cakası. üstelik bu söz onu öyle bir aşka düşürür ki yapmam dediği her hatayı yapmasına yol açacak kadar dengesi şaşar.

ekseriyyetle piç erkeklerdeki gizemli çekimi kendisine reva gördüğü gün bu riski almıştı. sağlıklı bir ilişkide ayrılık diye bir kart bulunmaz dostlarım. ayrılık fikri kalbe düştüğü gün siktir olup gitmek, yahut bu fikri bastırıp sabretmek gerekir. bunu bir koz olarak kullanan kız hayatının ayrılık seksini yapmaya hazır olsun vesselam. yine ve yeniden söylüyorum ki net olun; ilişkinizi ucuz salon kahpeleri misali bir kumar gibi oynamak, ilişkiyi bir taktik savaşına çevirmek sizi kurtarmaz.

sizi persona kurtarır.
gerçekten seviyor mu sorusunu akıllara getiren kız'dır.
gereksiz kızdır sevmiyordur.
ağzının ortasına kürekle vurulması gereken kızdır.çocuk oyuncağı ettiniz ilişkileri amk.
gerçekten ayrıldığında umursanmayacak kızdır.

yaptım, ordan biliyorum.
umursamadı, ne zaman fark edecek merak ediyorum.
Sonra başına patlayacak olaydır. yapma kızım yapma kuzum sonra herifler beş beş terk ediyor.
alıp başını gitmesi gereken kızdır, o saatten sonra anca başını alır zaten.
siktir git denmesi gereken kızdır.

işine gelmediği zaman ayrılık blöfü dahil her türlü blöf yapan kıza siktir git deyiniz.

hayatı zindanda yaşıyormuş hissine kapılmaya gerek yok.
holisko + bir miktar para karsiliginda ilk taliblisine gonderilmesi gerekir.
e bizim ilişkimiz zaten bitmiş denmesi gereken kızdır. ulan ayrılmanın tehdidi mi olur?
Konuşmak istemiyorum .s diye mesaj atar.
transfer sezonunu kapandığı gün bonservisi eline verilip gönderilmeli.