bugün

https://www.jonturk.tv/ik...oaded=1&cn-reloaded=1

izlerken kanım dondu. allah onlara rahmet eylesin bize de uyurken ölmeyi nasip etsin.
o çocukları profesyonel klip yapmışlar bir de. şimdiye kadar izlemek istememiştim ama bu radikal islamcıları iyice anlamak için seyrettim, seyretmez olaydım!!!

bunlar dünyanın başına gelmiş en büyük beladır, yüzyıllardır sadece vahşet ve sorun yaşatmışlardır...

emri veren işid üyesi gaziantep'te kuş dükkanı işletiyordu...
... Allahu Ekber....

işte gerçek yüzünüz.
bu aşağılık şerefsiz katiller muhtemelen şu anda "savaş mağduru" olarak türkiyede ikamet etmektedirler.

yıllardır bu hükümet yalakalarına anlatamıyoruz. yarın bir gün bu uyuyan hücreler harekete geçtiğinde "ümmet kardeşimiz onlar ırkçılık yapmayın" diyen o ağızlarınıza verecekler. namluyu.. ağzınız dolu iken bakalım bize çemkirdiğiniz gibi çemkirebilecek misiniz o zaman. bu adamları ülkeye doldurdular sizlerde alkışladınız. biz karşı çıkıyoruz diye ırkçı olduk ümmet düşmanı olduk. tıpkı pkk ile aynı yatakta yatıp sonra zırladığınız gibi tıpkı feto denilen vatan hainine sövüyoruz diye "hoca efendi hakkında böyle konuşamazsınız" deyip sonradan diliniz içinize kaçtığı gibi bunda da aynısı olacak.

rabbimden tek dileğim illa bu ülkede birilerinin canı yanacaksa bunların gönderilmesini isteyenlerin değil gelecekler tabi kardeşimiz onlar diyenlerin canı yansın. böyle bir vahşilik olamaz lan canlı canlı insanı yakmak üstüne klip çekmek nasıl bir sapıklıktır..
22 Aralık 2016, IŞiD'e ait internet siteleri ve sosyal medya hesaplarından, 2 kişinin yakıldığı bir video yayınladı. Videodaki asker kamuflajlı kişilerin Türk askeri olduğu öne sürülmüştü. Videoda konuşanlardan biri isminin Sefter Taş olduğu söyleyerek, Türkçe konuşmuştu. Sefter Taş, 1 Eylül 2015’te Suriye sınırındaki karakolunda IŞiD’le çıkan çatışmada kaybolan ve örgütün kaçırdığı düşünülen askerdi. Basına konuşan Taş ailesi, oğullarının kurtarılması için yardım istemişti.

Genelkurmay Başkanlığı, görüntülerin incelendiğini söylemiş, Milli Savunma Bakanlığı yetkilileri ise görüntülerin gerçek olup olmadığına ilişkin bir tespit yapılmasının ardından konuyla ilgili bir açıklama yapılacağını ifade etmişti. Dönemin Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, “Kusura bakmasınlar, medyadaki bazı arkadaşlar da ayaklarını denk alsınlar. Uyduruk görüntülerle halkı galeyana sürükleyemezler” demişti.

(bkz: https://www.gazeteduvar.c...ekilde-tuzaga-cekilebilir)
O zaman başbakan davutoğluydu. Uyuyamamıştım.
bu orospu çocukları tek tek bulup sonsuza kadar hesap hesap vermeli. ışidinizi sikeyim. sabah sabah kanım dondu ya. izlemeyin çok kötü.
Hükümetin ses çıkarmadığı olay.

En kötüsü de,bunun emrini veren kişinin Türkiye'de rahatça yaşıyor olmasıydı.Eski Türkiye hükümeti olsaydı bu IŞiD linin soyunu sopunu kuruturdu...
Allahu Kekver.
bu aşağılık şerefsiz katiller muhtemelen şu anda
"savaş mağduru" olarak türkiyede ikamet etmektedirler.
bir tanesi hariç yaşıyorlar . talip akkurt geberdi .

görsel
ancak her kafadan bir ses çıkıyor . o yüzden kesin
bir şey yazıp rezil olmak istemem ...
bu vatandaşların nereli olduğunu söylemeye gerek yok .

05.07.2018 12:14 | Güncellenme: 26.10.2021 18:44

2 Türk askerinin katili olan DEAŞ'lı öldürüldü!
Suriye'de, 2016 yılında kaçırdıkları 2 Türk askerini
öldürdüğü öne sürülen DEAŞ'lı teröristlerden
'Ebu Talha El Turki' kod adlı Talip Akkurt'un
7 Haziran'da öldürüldüğü belirtildi.

DEAŞ'ın kaçırdığı Türk askerleri Sefter Taş ve örgüt
içerisine sızmış istihbarat elemanı olduğu ileri sürülen
Fethi Şahin’i öldüren teröristlerin Hasan A., Muhittin B.
ve Talip Akkurt olduğu açıklanmıştı.

Hasan Aydın’ın ailesi 40 yıl önce Diyarbakır’ın Çermik
ilçesinden göç edip Adana’nın merkez Yüreğir ilçesine yerleşti.

https://www.superhaber.tv...rt-olduruldu-haber-121298

görsel

görsel
Deaş'lı Aydın'ın Hem Gözaltı, Hem Işid infaz
Videosundaki Fotoğrafları Ortaya Çıktı
22 Ocak 2017 18:34

Suriye'de biri asker 2 Türk vatandaşının kaçırılması dahil, DEAŞ'ın
propaganda görüntülerinde yer alan 3 Türk'ün, Hasan Aydın, Muhittin Büyükyangöz
ve Talip Akkurt olduğu ortaya çıktı.

diğer konyalı ışidliler ...

görsel

görsel

görsel

konya karatay ve yukarıdaki ilçelerde kimler yaşıyor ????
ışid - amerikan ilişkisini çok güzel anlatan bir resim .

görsel

görsel

" gelişmiş uydularımızın kameraları arka bahçendeki
ızgaranda kaç sosis olduğunu sayabilir . fakat siyah bayraklı
beyaz pikaplardan oluşan dev konvoyu günışında bulamaz "
Ordumuza ve insanımıza güveniyorum. Bu azılı, kana susamış canilere, aman vermeyecek kadar asil bir milletin evlatlarıyız biz. Tek dikkat etmemiz gereken bu tür olaylardan ders çıkarıp ona göre pozisyon alabilmemiz gerektiği..
Böyle bir videoyu izleyecek kadar sağlam bünyem yok. Hele ki bir Türk Askerinin tek kılına dünya yansın, umrumda olmaz. Bunu bize yaşatan çapsız iktidar, çuval geçirme olayından beri ne fok olduğunu gösteriyor; fakat kimse anlamıyor.
Dünyanin en vahşi örgütü bunlara terörist demek iltifat gibi bişey ondan daha beter bişey bulup demek lazım.
benim askerim, kardeşim, Mehmetçiğim köpek gibi yerde süründürülerek işkencenin en kötüsüyle öldürülsün,
siz sizin gibi giyinmiyıor diye gülşeni kovalayın!

şu an cumhurbaşkanından, savcılara,
genel kurmaydan bakanlara öyle şeyler geçiyor ki içimden!
içime sığmıyor küfürler, zor tutuyorum kendimi.
bizi bu karagünleri, bu aşağılamaları, bu ızdırapları yaşatan hepinizin....!
topunuzdan utanıyorum!
gün olur devlet der ki,
oğul kılıcın kından çıkma vaktidir.
gün gelir hesabı sorulur elbet..
Muhbir @ajans_muhbir
Kılıçdaroğlu, IŞiD'in katlettiği Fethi Şahin'in ailesini
ziyaret etti: "iktidar olursak tüm ayrıntılarını ortaya çıkaracağız.

Olayın faillerinden biri Türkiye'de yakalandı ve hapse
atıldı fakat bir süre sonra serbest bırakıldığını
ismail Saymaz yazınca öğrendik."

https://twitter.com/ajans...?cxt=HHwWgsC-tcDkmNkrAAAA
akp bildiğimiz gibi ......
ypg terör örgütü değil diyen, atatürkün piçleri lafının sahibi hapisten serbest kalsın diyen kılıçdarın aklına türk askeri gelmiş, çok ilginç. seçimin hikmeti galiba.
güncel Önemli Başlıklar