bugün

başını çektiğim yazarlardır.

içlik giymek ibnelikse evet ben de ibneyim, net !
alttan çıtçıtlı beyaz içliğim ile aralarında bulunduğum yazarlardır.
içlik bu havalarda tarz değil zorunluluktur. Giymeyenlerin gelecek nesillerindeki verimsizlikten mesul olacağından bihaber olması içler acısıdır.
benim o. eskişehirdeyiz amına koyayım kar olmadığı zamanlarda bile had safhada soğuk var ne yapalım donalım mı?
(bkz: içlikçisizofren)

Kromozom işi batarsa diye kendime ekstra meslek buldum.

iki gündür istanbul'da devam eden fırtına ve soğuk hava yüzünden giyiyorum.

Baba tavsiyesi. O da giyiyor.

Valla siyah giyiyorum. Bazıları bunu ibnelige vurup pembe içlik giyiyor. Çok ayıp amina koyim.
ilk giydiği günü mutlaka hatırlayacaktır.
(bkz: içlik giyen sözlük çaylakları)
içlik giymek ilerde anne baba olmak isteyen bireylerin yapması gereken elzem eylemlerden biridir. bütün malvarlığımızı koruyup kollamak en önemli görevlerimizden biridir. eğer gelecekte sağlıklı bireyler doğmasını yetişmesini bekliyorsak lütfen içlik giyelim giydirelim. sonra başımıza bakan ne bileyim yetkili biri olup başımıza bela oluyorlar lütfen herkesi bu konuda bilgilendirelim. şimdiden teşekkürler arkadaşlar.
doya doya giysinler. iclik yerine parami kanyak'a yatiririm.
Yakın zamanda kulakları çınlamış yazarlardır.

(bkz: hakan hepcan)
Hava buz kesiyor iclik giymeden olmaz .
annenin 25 lirasına kıyıp aldığı termal içliği giyen yazarlardır.

lan ne yapayım hava soğuk, yatak soğuk, giymeyek mi?
ayrıca evde de rahat oluyor lan, eşofman niyetine. sipariş falan verirseniz bir şeyler giyin yalnız, kurye garip garip süzüyor, üstte pantera tişörtü altta dar tayt gibi içlik garip oluyor haliyle.
eşofmanımi içlik olarak kullaniyorum sonbaharda bile ayrilamam babanem bi aliştirdi bunsuz yapamiyorum.
Asla giymedim ve giymem hoşuma gitmez.
(bkz: yaz mavi donunu kendi getiriyor)
genç yaşta kendilerini alıştırırlarsa yaşlandıklarında lahana gibi dolaşmaları gerekecek yazarlardır.