bugün

hele hele rakı, viski ve absinthe gibi birbiriyle alakasız içkileri yemek masasında yanyana koyup, "hepsini içiyoz, çok içeriz biz" mesajı vermeye çalışmak denyoluğun dik alasıdır. Hele sen önce rakıyı bir iç, ellerini hala kullanabiliyorsan diğerlerine geçersin dedirtir adama.
Genel olarak yiyip içtiklerinin fotoğrafrafını paylaşmak bana göre görgüsüzce ayıp bir davranış.
Hele bide yeni başlayan ergenler hava olsun diye sigara paketlerinin içki şişelerinin fotoğraflarını paylaşırlar. Tam bir kekolar.
fakirliktir.
Görsel açıdan güzel duruyorlar.

görsel
biz iciyoruz denmek isteniyosa kotu rezil bi durumken ortami arkadaslar icin ani olumsuzlestirmek icinse guzel bi sey oldugunu dusunuyorum tabiki sadece siseyi cekmemek gerekir ama gunumuzde neredeyse sictigini cekicek insanlar varken yargilamak sacma biraz.
şavap keyfi.
http://youtu.be/Ti7xNvmAFnc
Sonradan görme eylemi. Ağır özentiliktir.
biri de arşivlerden zorla emine erdoğanın fotosunu koymuş.

iyi de emine hanım onu zorla gözümüze sokmuyodu ki. o masada meyve suyu içmediğinden nasıl bu kadar eminsin.

hani içmesek de içki sofrasında oturmamız medeniyet icabıydı.
bunun ötesi olarak boş şişeleri biriktirme durumu var.
görsel
Efendim ?
Nasıl bir görgüsüzlüktür, kekoluktur dedirtir.
Sebebi anlaşılamayan hareket.
içtiysen içtin. Niye arkasına geçip fotoğraf çektirirsin ki?

görsel
Biz sizlerin yapmadığı şeyleri yapıyoruz, biz eğleniyoruz olgusunu yaratmaya çalışmaktır. Yaptığı şeyin çok havalı olduğunu sanar fakat bence yaptığı şey gereksiz ve dikkat çekmeye çalışmaktır.
içki içiyorum aha dayıya sor temalı fotoğraftır.
ben içiyorum haberiniz olsun demenin fotoğraflanmış hali.
Boş şişelerin fotosu çekiliyorsa , herhalde olacaklar hakkında ipucu veriliyordur.
bak ben içiyorum diyerek gözümüze sokmak isteyenlerdir.Muhtemelen ailelerinden gizli içerler.
çok iticisiniz...
Bizde içiyoruz mesajı verilmek istenir. Görgüsüzlüktür mk.
içki şişeleri ile fotoğraf çektirmek marifettir. Bir şişe kaç para haberiniz var mı. *
Çok iyi marifetmiş gibi yaparlar birde. Ayıp be ayıp.
Edep.
genelde yaz, zaman zaman hafta sonu tatillerinde gerçekleştirilen ve vazgeçilemeyen olay.
liseli ergenlerin bakın biz de içki içiyoruz büyüdük deme şekli.
birkaç yıl önce yılbaşında arkadaşlarla gerçekleştirdiğimiz mallıktır.*
amaçsızlıktır. görmemişliktir. ah çocuklar ya.
içmeyi bırak fotoğrafını çekmeyi marifet sanan kişilerin yaptığı iştir. gereksizdir. bize ne senin içkinden.