bugün

sanıldığının aksine kızlar tarafından tercih edilmeyen erkektir. böyle kendi halinde yaşayan kendine dikkat eden erkeğin pek bir alıcısı da olmuyor nedense. hoş alıcı olmasa bile bu hayat tarzından vazgeçmem ya!

edit: söz konusu hayat bilinçli olarak seçilen, kötü alışkanlıklardan uzak bir hayattır. ezik mezik diyenler çıkabilir ama siz de fitness'a merak sarıp, bunu yaşam tarzı haline getirseniz ne demek istediğimi anlarsınız. evet alkol yok, sigara yok, gece hayatı yok. peki ne mi var? spor, sağlıklı beslenme, yeterli uyku ve sağlam bir vücut var. ve buna da kesinlikle değer.
yaşı gençse ve evli değilse evlendiğinde oğluyla/kızıyla sinemaya maça parka vb. yerlere gideceği zaman boynuzlanacak olan erkektir.
akla sonradan geldi editi: işteyken evine bol bol tüpçü, sucu, tesisatçı girer aynı zamanda
Halk arasinda mulayim olarak bilinirler. Hmm fazlasiyla mulayim...
Ayrica kiz annleri icin mukemmel birer damat adiyidirlar.
Kızlardan hiçbir zaman ilgi görmeyecek erkektir.
TÜRKiYEDE Ki ERKEKLERiN YARISIDIR VE MARiFET DEĞiLDiR.
80'ler memur zihniyetinde yasayan aksam eve giderken yoğurt ve ekmek alan tiptir.
Helal olsun erkeğidir içkiyi bilmemde illa bir kere sigara içmiştir ama.
içki içip gece hayatına akan zibidi serserilere dert olmuş erkektir. eylenilecek deyil evlenilecek erkektir. benim gibi düşünmeyen herkes sözlüğümüzden gitsin.
bu üç eylemin üçünü birden yapmayan (üçünü birden kısmını vurguluyorum) öncelikle erkek değildir. o yüzden bu tanımlama mantık dışıdır.

(bkz: her penisi olanın erkek olmaması)
daha uzun yaşar ve ne yazıkki toplumumuz da içki içmeyen sigara içmeyeni erkekten saymıyolar. içki içmenin neresi marifettir. g. tün başının ayrı oynamasının neresi iyi
nadir bulunan erkektir.
Kızların 25 yaşına kadar adam hesabına koymadığı sonrasındada keskin bir dönüşle arayıpta bulamadığı erkektir.
benim o.

içkiyi 5 sene önce bıraktım,kafamın yükünü taşıyamadığım başlamak istediğim çok zor zamanlarım oldu ama irade gösterdim. sigaranın da kokusundan nefret ettiğim için hiç bulaşmadım. hayatımda hiçbir eksiklik var mı? yok! güçsüz olmadığımı biliyorum...

ha metal müzik mi? ona devam abi...
Muhafazakardır. Sıkıcıdır bence.
Benim efendim. Ne işim olur dedim hiç bulaşmadım. Pişman değilim. Sadece... Sağlıklıyım.
sigaradan kaybettik tüh. *
Kızların sevgiliyken beğenmeyip terk ettiği, evleneceği vakit peşinde koştuğu erkek tipidir. Aile babasıdır, fedakardır. Bazıları cidden sıkıcı olabiliyor ama başka alanlardaki ilgileri sayesinde çılgınlıklara sahip bireyler de olabiyor.
evde ot çeken erkektir.
içkisi olmayanın da pilavı vardır. Zevkler, renkler tartışılmaz.
tam evlenilecek erkektir.
ahanda benim . gece hayatım var çünkü evliyim .